Zobacz wyniki ankiety: Czy chcielibyscie takie cacuszko?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak wlasnie to jest dobre rozwiazanie

    12 63.16%
  • Nie wolimy ulepszony silos

    7 36.84%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nowy budynek farma ulepszona

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra

    Nowy budynek farma ulepszona

    Witam chcialbym zamiescic tutaj pewna propozycje,jezeli chodzi o zaoszczedzenie miejsca proponuje nie ulepszony silos,tylko ulepszona farme.Taka farma wygladala by jak zwykla,miala by juz wbudowane pole zboza, i nad nia stalby silos cos ala ten pierwszy silos.Raz wygladalo by to estetyczniej,dwa w tedy napewno zaoszczedzilo by sie miejsce po trzecie ulepszony silos wyglada bardzo kitowo,stary silos jest o wiele estetyczniejszy.Zatem polaczyc farme z pierwsza generaja silosa i mamy zarabiste polaczenie, Dal tych co maja juz silos za niewielka oplata np monetami dac mozliwosc polaczenia takiego cacuszka. Z kupca zlikwidowac stare silosy a dac nowe z ate 750 klejek. Co Wy o tym sadzicie?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    wbudowane pole zboża i silos... czys ty na głowe upadł ? to de facto by było robienie czegoś z niczego, jak manufaktura czy łowca jeleni. bo nic zewnetrznego nie potrzebujesz ani nie musisz budowac, pilnowac itp. rownie dobrze by mozna powiedziec ze manufaktura ma wbudowanego lesnika, drwala i smolarza.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    To raczej gospodarstwo które również będzie działać 3 razy szybciej jak już inni gracze wspominali, ja mając 28 silosów i gospodarstw po takim połączeniu nowego silosa i nowego gospodarstwa żebym uzyskać obecny stan produkcji potrzebowałbym tylko 10 kompletów tego tylko a ile miejsca bym odzyskał - 18 pól, 2 patenty za magazyny oraz 4 pola za pole ze zbożem.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez WuDwaKa Zobacz posta
    To raczej gospodarstwo które również będzie działać 3 razy szybciej jak już inni gracze wspominali, ja mając 28 silosów i gospodarstw po takim połączeniu nowego silosa i nowego gospodarstwa żebym uzyskać obecny stan produkcji potrzebowałbym tylko 10 kompletów tego tylko a ile miejsca bym odzyskał - 18 pól, 2 patenty za magazyny oraz 4 pola za pole ze zbożem.
    Ale nikt nie powiedzial,ze nie mozna przyspieszyc produkcji farmy,oraz wypelniania silosow,a jak postawisz farme z polem i and nim silos to bedzie ladnie i estetycznie,pozatym jest premie x4 do zboza wiec produkcje i tak mozna zwiekszyc:}

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Odzyskujemy miejsce i co tam stawiamy? Bo ja nie mam pomysłu, chyba zeby zwiększać produkcje obecna i ciągle pchac surowce do gwiazdy, ale czy to ma jakiś większy sens?
    Brak pomysłu na coś innowacyjnego widzę tu.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Odzyskujemy miejsce i co tam stawiamy? Bo ja nie mam pomysłu, chyba zeby zwiększać produkcje obecna i ciągle pchac surowce do gwiazdy, ale czy to ma jakiś większy sens?
    Brak pomysłu na coś innowacyjnego widzę tu.
    Tzn pisałem to z mysla o graczach któzy miejsca na wyspie nie maja. A moja wizja tego ejst zupelnie inna bardziej estetyczna niz gospodarcza:}

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    dobry pomysł

  8. #8
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 05.02.2014 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.