Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wolnoć Tomku cd

  1. #1
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wolnoć Tomku cd

    Oto słowa Xaara

    (...) Proszę jednak zrozumieć, że w przypadku otrzymania oficjalnej skargi (np. od rodzica, który pozwolił rozpocząć grę swojemu dziecku), niezbędne jest podjęcie odpowiednich kroków. Obawiam się, że dostęp do serwera rozmów będzie mógł zostać przywrócony dopiero po zmianie nazwy występującej w grze.
    Moje pytanie brzmi - czy działania w kierunku zmiany nicka wynikają z:
    a) takiej skargi czy
    b) jest to widzimisię nowego moda który siłą rzeczy jest kryty przez support?

    I bez rozwadniania, pitolenia - prosta odpowiedź Xaar - a) czy b)?

  2. #2
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Według mnie to zarówno A jak i B są właściwymi odpowiedziami.
    Mnie się zdaje ,że to mamusi tego tfu pseudo-moda nie spodobał się ten w sumie sympatycznie brzmiący nick.(pewnie u niej grawitacja już dawno temu zrobiła swoje).
    No i stąd całe to zamieszanie. Wystarczy jak zwykle pogratulować BeBe ekipy pseudo-modów. Choć ostatnio wydawało się ,że w końcu zatrudnili do moderatorni normalnych ludzi. No ale "był czas przywyknąć przecie" ,wiec wszystkie te ichnie bany ,ostrzeżenia ,czy nieudane ulepszania gry powinny przestać dziwić normalnych graczy.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    A ja pozwolę sobie zacytować 7 letniego brata mojego faceta (nawiązując do cycków)
    Słowa wycięte z kontekstu, ale ...
    Brat: Mogłem powiedzieć Pani w szkole, że widzę cycki mamy jak karmi młodszego brata
    Ja: no nie wiem czy Pani była by zadowolona jakbyś mówił o cyckach
    Brat: Czemu? Przecież każdy ma cycki i chłopaki i dziewczyny.

    Czasami małe dzieci są o wiele mądrzejsze od dorosłych.
    Ja osobiście w tym nicku lubie_cycki nie widzę nic złego, a jak on komuś przeszkadzał to musi mieć na prawdę źle z głową ...

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  4. #4
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Wydaje się, że została przeprowadzona ogólna akcja przeciwko miłośnikom akurat tego szczegółu anatomii Mam kolegę na Nowym Świecie, który do niedawna posiadał nick „lubiecycki" - do niedawna, ponieważ w dokładnie taki sam sposób jak kolega z Kolonii został zmuszony przez support do zmiany. Oczywiście w celu wymuszenia współpracy został Mu wcześniej zablokowany dostęp do czatu.
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  5. #5
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    b) jest to widzimisię nowego moda który siłą rzeczy jest kryty przez support?
    A tak jeśli mógłbym się spytać. Nie jest to czasem ta modzica ,która swego czasu robiła czystki na Czarcim Gaju ,na którą to za jej radosną działalność wpływało dziennie dziesiątki skarg do supportu i która to za "karę" dostała pieczę nad kilkoma innymi serwerami + kontrolę nad wpisami w forum ?
    Czy to ta modzica ,za której to krytykowanie nasz szeryf wlepia permanentne ostrzeżenia ? Jeśli tak ,to współczuję.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No więc gdyby moje pacholęta zaczęły grać w TSO i przy obiedzie mi powiedziały, że kupiły coś od lubie_cycki (ha ha ha) albo że napisał do nich mamktsposampas (hi hi hi), to zupełnie oczywiste by było, że jako człowiek dorosły i rozumny napisałbym w tej sprawie do supportu.
    A co do tego siedmioletniego smyka, który cycki widzi u wszystkich. No cóż, wiele zależy od kontekstu, ale trzeba wziąć pod uwagę, że tego typu zwroty wpływają na budowanie świadomości takiego dziecka, na jego stosunek względem płci na przykład. Reasumując, dopóki gra jest PEGI 7, tego typu nicków wolałbym nie oglądać.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Angelkaxd
    Czasami małe dzieci są o wiele mądrzejsze od dorosłych.
    Ja osobiście w tym nicku lubie_cycki nie widzę nic złego, a jak on komuś przeszkadzał to musi mieć na prawdę źle z głową ...
    Moja droga przez Twoje rozumowanie dzieci są nie tyle że zmuszane lecz zachęcane do poznawania swojego ciała jak i ciała płci przeciwnych. Co skutkuje później ciążami u 12 latek.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    O! Widzę, że "ideologia gender księdza Oko" trafiła na forum TSO.

  9. #9
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Angelkaxd

    Moja droga przez Twoje rozumowanie dzieci są nie tyle że zmuszane lecz zachęcane do poznawania swojego ciała jak i ciała płci przeciwnych. Co skutkuje później ciążami u 12 latek.
    myślisz ze w dobie MTV nadal jest jeszcze jakaś "tajemnica" i coś do ukrycia?

    to, że gra jest PEGI 7 nie oznacza, że się dla takich nadaje i takich przyciąga. jeszcze mi się nie zdarzyło spotkać w grze kogoś młodszego niż przynajmniej gimnazjum (wiekowo, nie mentalnie ), więc nakazy zmiany nika, bo zawiera czyjeś upodobania jest bzdurne.
    Ostatnio edytowane przez misiasia ; 23.01.2014 o 09:29

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie widzę tu wypowiedzi Xaara, za to pełno tekstów nie na temat.
    Nie zastanawiamy się czy jego nick łamie regulamin czy nie.
    Pytanie brzmiało czy support (niestety z Xaarem włącznie) idzie w zaparte i "kryje" radosną inicjatywę nowego moda.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.