Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 119

Wątek: Wisząca drugi dzień dawno zakończona przygoda z zaproszenia

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja też dzisiaj po cichu liczyłem na to ze w końcu moja ubojnia byków zostanie otworzona w końcu rzeźnicy już mi się pieklą i co ja mam im powiedzieć
    ja dostałem odpowiedz na skrzynkę pocztowa o treści takiej
    "Witaj i_z_a_k_,

    Uprzejmie informuję, że sprawa została zgłoszona do działu technicznego, który zajmuje się naprawianiem problemów w grze.

    Nie otrzymaliśmy informacji kiedy zostanie to naprawione jednakże jak tylko ją uzyskamy natychmiast się z Tobą skontaktujemy.

    Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności oraz dziękujemy za wykazaną cierpliwość.

    W razie dalszych pytań bądź wątpliwości, proszę o kontakt."

    Powiem też tak ze każdy może popełniać błędy nawet najlepsi - ale niestety żyjemy w takich czasach że za błędy trzeba płacić. Nie wiem czy zespół tso zdaje sobie sprawę że to najczęściej takie bugi trafiają się ludziom z odpalonym premium... mi trochę zostało dni premium ale to nie znaczy że nie jestem w plecy, bo jestem i to dużo.

    pozdrawiam i czekam cierpliwie w pierwszej kolejności na naprawę a później na ........ no właśnie się okaże

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    hm Xaar czy możesz napisać co się stało z wczorajszą prawdopodobną dodatkową konserwacją? bo normalnie się informuje ludzi o takim zajściu że nie będzie jej lub została przeniesiona na inny dzień itp.a tu żadnej informacji to jest chyba jakieś nieporozumienie
    Ostatnio edytowane przez Jasiek123321 ; 29.01.2014 o 13:18

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    mi taka odpowiedz przysłali

    Uprzejmie informuję, iż Twój problem z zablokowaną możliwością przyjmowania zaproszeń została zgłoszona do odpowiedniego działu.

    Z przykrością informuję, iż niestety nie jest nam na chwilę obecną znany termin naprawienia tego błędu.

    Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wykazaną cierpliwość.

    W razie dalszych pytań bądź wątpliwości, proszę o kontakt.

    Życzę miłego dnia.

    Pozdrawiamy,
    Zespół The Settlers Online

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    hehe macie szczęście mi od soboty nikt nie odpisał A problem dalej nie ruszony, premia przepadała a przygoda jak wisiała tak wisi

  5. #75
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Informacja:
    U części osób utrudnienie związane ze slotem przygód może nadal występować.
    Więcej informacji na temat dalszych poprawek pojawi się w przyszłym tygodniu.
    BB_xaar

    Czyli rozumiem że dziś dopiero środa i do kolejnej konserwy tyłka nie ruszycie by rozwiązać ten problem a prezencikami zamydlicie ludziom oczy ?
    Po prostu gratuluję podejścia....

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    U części osób utrudnienie związane ze slotem przygód może nadal występować

    nie rozumie tego zdania ,jak może nadal występować to co komuś się naprawiło czy co?
    o czym wy tu piszecie,takie jest podejście do gracza ze nie którym karzecie czekać do następnego tygodnia na temat dalszych poprawek które będą lub nie będą

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U kogo zniknął problem przygody widmo niech tutaj napisze, bo jakoś nie wierze żeby takie osoby były. U mnie jak wisiała tak wisi. Programiści coś robią w tym kierunku żeby usunąć błąd? czy tylko siedzą i grzeją krzesło przed komputerem? Ja tam wole nie mieć błędów niż te wasze prezenciki, które dajcie za utrudnienie, których nadal nie poprawiliście, to za co przepraszacie? za brak profesjonalnego podejścia, niekompetencje? Prezenciki z których i tak nie skorzystam bo po co, premię załączę? i będę robił przygody jednoosobowe? bo nie mogę wymienić z innymi graczami. Cisną się mi słowa niecenzuralne więc już skończę kwitując jednym słowem ŻENADA.

  8. #78
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    MocarnyKnur, tak, programiści nadal nad tym pracują, około północy będzie znany wynik tych prac.
    Oczywiście gdy tylko otrzymam nowe informacje, dam znać (ogłoszenie na stronie głównej).

    Mogę także obiecać, że gracze, którzy są dotknięci problemem "niewidzialnych przygód" (zablokowany slot zaproszeń), otrzymają oddzielne prezenty.

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    MocarnyKnur, tak, programiści nadal nad tym pracują, około północy będzie znany wynik tych prac.
    Oczywiście gdy tylko otrzymam nowe informacje, dam znać (ogłoszenie na stronie głównej).

    Mogę także obiecać, że gracze, którzy są dotknięci problemem "niewidzialnych przygód" (zablokowany slot zaproszeń), otrzymają oddzielne prezenty.

    To skąd ta informacja ?
    Informacja:
    U części osób utrudnienie związane ze slotem przygód może nadal występować.
    Więcej informacji na temat dalszych poprawek pojawi się w przyszłym tygodniu.
    BB_xaar

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Odpisali !!!! Pisałem w sobotę i dziś mam 1 odpowiedź : )

    Witaj misiekd,

    Najmocniej przepraszam za zwłokę w odpowiedzi na zgłoszony problem.

    Najmocniej przepraszam za zwłokę w odpowiedzi na zgłoszony problem.

    Uprzejme informuję, iż dział techniczny podejmuje wszelkie kroki, by usterka dotycząca zawieszonej przygody została usunięta.


    Przepraszam za wszelkie niedogodności.

    Pozdrawiamy,

    Zespół The Settlers Online

Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.