Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 119

Wątek: Wisząca drugi dzień dawno zakończona przygoda z zaproszenia

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    No niestety od wczoraj i na mnie trafiło... z CR... dokladnie ta sama sytuacja co u autora poczty... Przykre jest tylko to, ze support ma to w glębokim poważaniu... Jak u mnie w firmie coś się wywali to nikogo nie interesuje czy jest piątek czy sobota tylko "all hands on deck" i praca aż się rozwiąże problem... Cały weekend w plecy...

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja mam takie pytanie, czy ten problem dotyczy tylko osób, które odpaliły premium?
    bo jutro miałem odpalić na finał 3 x sprytnych i strach mnie ogarnął paniczny...

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Nie wiem, ja swoje premium odpaliłem 4 miesiące temu...

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    WItam...u mnie występuje ten sam problem po zakonczeniu przygody przez znajomego 3 dni temu pojawia się ona ciągle w księdze zadań.
    Zaczyna mnie irytować ta gra.Jakiś czas temu zakupiłam konto premium na rok...było to około 2 miesięcy temu.
    Od tamtej pory przy okazji każdej konserwacji występuje jakiś problem.
    Raz pozbawiono mnie możliwości wejscia na własną wyspę przez 7 dni...po kolejnej konserwacji pojawił sie problem ze znikającymi ścieżkami.
    Przy okazji Golema znowu coś poszło nie tak.Tydzień temu wprowadzono nową pocztę ,która działała kilka godzin i kolejna konserwacja.
    Teraz od 3 dni nie moge wymieniac dropów w przygodach bo mam zablokowanego slota bo znowu coś poszło nie tak.
    Każdej wydanej złotówki na tą grę szczerze żałuję i żałować będę tak długo jak będę w nią grała.Ale jak to mówią...człowiek uczy się na błędach i z pewnością nigdy więcej już za nic tu nie zapłacę.Szybciej zmienię grę.Ale dziękuję BB ,że nauczyło mnie szanować pieniądze i nie wydawać ich na byle jakie gry.
    O rekompensacie za utracone korzyści jakie omijają mnie w związku z kontem premium już nawet nie wspomnę bo to co otrzymałam jako zadośćuczynienie po tygodniowym zablokowaniu wyspy to żenada i wstyd.
    Pozdrawiam.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    To, że trafiają się problemy to normalne i to rozumiem. Ale to w jaki sposób podchodzi do tego BB, jak głęboko ma w czterech literach nasze problemy i jak reaguje na prośby pomocy... to zupełnie inna bajka...

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    mnie tez to dopadło od godziny dropa nie mogę przyjąć wisi mi przygoda która została zakończona...............mam nadzieję że już się w poniedziałek za to wezmą zobaczymy jak BB zależy na graczach

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    I ja się dołączę z podobnym problemem. Z tą różnicą, że u mnie przygoda jeszcze nie jest zakończona. No niestety wysłać tam wojska nie mogę. Oby coś z tym zrobili jak najszybciej.

  8. #28
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mnie tez to dopadło. Mam nadzieje ze suport w poniedzialek to naprawi

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przygody wiszą wczorajsze i dwie dzisiejsze i ani odrzucić ani przyjąć sie nie da,
    kasowanie restart , czyszczenie pamięci nie pomaga, premium ucieka ,
    nie będe wysyłał screenów bo już tutaj zostały pokazane
    ciekawe jakie jeszcze nam zprezentują niespodzianki BB_xaar nie reaguje , więc pozdrawiam !!!

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Też mam ten problem przygoda jest wejść mogę, ale wysłać wojsko nie wraca za moment i co dziwne nie ma mnie w przygodzie i strzelić mogę w przygodę.
    Przywrócić starą pocztę !!!!! bo kwestia czasu aż wszyscy będą mieć ten problem
    Ostatnio edytowane przez jaco_j ; 26.01.2014 o 17:14

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.