Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 119

Wątek: Wisząca drugi dzień dawno zakończona przygoda z zaproszenia

  1. #1
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra

    Wisząca drugi dzień dawno zakończona przygoda z zaproszenia

    Już drugi dzień nie mogę przyjąć żadnego zaproszenia na przygodę gdyż w księdze zadań wciąż widnieje zakończona wczoraj przez koleżankę przygoda 'matczyna miłość', na którą byłam zaproszona.

    Kiedy klikam "wejdź na przygodę" okazuje się, że "obszar wygasł". Wtedy przygoda znika z księgi zadań. Niestety nadal nie mogę przyjąć nowego zaproszenia. A po relogu "fantomowa" 'matczyna miłość' znów pojawia się w zadaniach...

    Napisałam już do supportu, ale piszę też tutaj: może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził?

  2. #2
    Szahriw
    Potwierdzam, mam to samo. Pierw nie mogłem wysłać generała do zaproszonej przygody więc ubiłem strzelbami. Przygoda zakończona a ciągle wisi w księdze zadań.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam to samo
    Najnowsze zmiany....) a oto bohater niezależny...asker78. zaproszony do przygody (przygoda zakończona- nagrody odebrane .zagubiony w pętli...? łańcuchów?..okuty w dyby kolejnych błędów..........walczę jak Don Kichot....czas leci...szkoda że ...od ok 3 lat nie miałem takiego problemu a aktywnie wymieniam kupuje loty.. ale to pewnie przez te dodatkowe do dodatkowych dodatkowo umilające nam grę modyfikacji..nie będę pisał do suportu bo z wywiadu ze znajomymi wiem że to dotyka graczy więc nie będę wam zapychał skrzynki....zawracał cennego czasu bo po co..niedługo kolejna przerwa konserwacyjna i kolejne ulepszenia...

    P.S
    Dziękuję BB_xaar BB_xaar za dzisiejsze zainteresowanie problemem i pomoc
    Ostatnio edytowane przez asker78 ; 24.01.2014 o 13:20 Powód: P.s

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja tez się dołączam, brak możliwości przyjęcia zaproszenia do przygody ponieważ wisi już dawno skończona, po relogu znowu sie pojawia a wejśc na mapy przygody sie nie da.

  5. #5
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo proszę o dołączenie screenów, jeśli to możliwe.

    Chodzi oczywiście o Księgę zadań oraz przygodę, która została już zakończona. Bardzo proszę dodać też orientacyjny czas zakończenia przygody.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja wysłałem do suportu zgłoszenie, wystarczy przeczytac

  7. #7
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Hmm no jak ja mam udowodnić, że ta przygoda wisząca na screenie na serio jest zakończona?

    No dobrze, trzeba spróbować. To z wczoraj:



    To z dzisiaj:



    Oto co się dzieje jak się próbuje wejść na mapę owej fantomowej matczynej:



    Kiedy obszar wygasa, przygoda znika z księgi. Wówczas mogę kliknąć "akceptuj" na zaproszeniu od znajomego, ale przygoda z zaproszenia i tak się nie wczytuje. Zaproszenie zostaje w poczcie. Kiedy klikam je ponownie, wygląda to tak:



    PO RELOGU PRZYGODA WRACA DO KSIĘGI. Czuję się jak w Dniu Świstaka

    Przygoda zakończona wczoraj tj. 21.01.2014 około 17-18h.
    Ostatnio edytowane przez Marcja ; 22.01.2014 o 21:23

  8. #8
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Ten sam problem co koleżanka Marcja. Przygoda już dawno się zakończyła a po każdym relogu wraca do zadań tak jakby była. Kliknie się na nią i że nie można wczytać strefy przygody.
    Zaproszenia nowego też nie da się przyjąć bo ciągle w pamięci ma tamtą przygodę.
    Czyszczenie ciasteczek, zmiana przeglądarki, relogi nie pomagają.
    Winą jest system poczty, który się zawiesza i muli.
    Raportów też na bieżąco nie usuwa tylko dopiero po relogu.

    Po co zmieniać coś co jest dobre ?????
    Aż tak BB potrzebna była graczom nowa poczta ???
    Co w starej nie działało ???

    Lepiej było zrobić ankietę a czas jaki tracicie na naprawy zaoszczędzić na wgrane i przetestowane już usuwanie skał.

    Proszę o naprawę jak najszybciej się da a nie po weekendzie

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Bardzo proszę o dołączenie screenów, jeśli to możliwe.

    Chodzi oczywiście o Księgę zadań oraz przygodę, która została już zakończona. Bardzo proszę dodać też orientacyjny czas zakończenia przygody.
    Jest błąd z odświeżaniem podobnie jest z kasowaniem wiadomości. Teoretycznie kasuje a jednak zostaje. Myślę ze wstawiony jest warunek za wczesnie i dlatego błąd w skrypcie.Wczoraj 10 granitu dodawałem 30x i nie chciało skasować z wiadomości. 2 dni temu nie dostalem dropa " z byka" mimo ze ubiłem pół obozu nawet nie pisałem do suportu. Sprawdzcie w skrypcie czy sie nie zapetla nic i czy nie jest warunek lub petla zbyt wczesnie. Mozliwe że zmienna sie dubluje i stad problem

  10. #10
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Trzeci dzień bez drugiego slota.....

    Ciężko się tak gra... Czas premium mija a przygód nie mogę wymieniać...

    Proszę, jeśli nie mogę mieć dwóch slotów naraz, swojego i z zaproszenia, to czy nie mogłabym przynajmniej mieć raz taki raz taki?

Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.