Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 107

Wątek: Ulepszony Silos - serwer testowy

  1. #1
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ulepszony Silos - serwer testowy

    Koszt: 1995 klejnotów
    Czas Produkcji: 4minuty



    koszt poziomów:

    2 poziom:
    250 dech liściastych
    300 marmuru

    3 poziom:
    100 monet
    400 marmuru

    4 poziom:
    500 monet
    1k marmuru

    5 poziom:
    800 dech egzotycznych
    1k granitu



    Dzisiaj na serwerze testowym został wprowadzony Ulepszony Silos, nie dziwię się takiemu posunięciu, ponieważ jest to podyktowane rozwojem gry (zapotrzebowanie na wolne miejsce pod zabudowę). Niestety dziwi mnie fakt, że został on w taki sposób wprowadzony, znowu bez żadnego pomysłu. Były pomysły, aby wprowadzić nową budowlę, która mogłaby ulepszać istniejące budynki, gdzie mielibyśmy kontynuację co moglibyśmy coś zrobić z silosami, znajdującymi się obecnie w obiegu lub posiadaniu graczy. Zastanawia mnie też, ile czasu minie kiedy zobaczymy Ulepszony młyn Wodny, Ulepszoną manufakturę, Ulepszoną Chatę Łowcy Jeleni, Ulepszone Opactw, zapewne jak przejdzie taka rotacja znowu się pojawi Ulepszony Silos Królewski, który będzie 3 razy wydajniejszy niż ten Ulepszony Silos.

    Teraz najważniejsze pytanie: BB_Xaar co się stanie ze zwykłymi silosami?? Bo rozumiem, że zdajesz sobie sprawę że te silosy staną się bezużyteczne jak zostanie wprowadzony Ulepszony Silos??

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dziwne zmiany w grze...
    dziś cały dzień szukałem miejsca gdzie mogę postawić epicki skład drewna...
    Ostatnio edytowane przez Muss ; 22.01.2014 o 00:25

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zatem po raz kolejny widać, że zamiast rozwijać rozgrywkę, planem BB jest zasypać grę nowymi budowlami które najzwyczajniej zepchną starsze do lamusa co według strategii jaką przyjęli panowie z tej firmy ma zapewnić im szybki zastrzyk pieniążków. Wszystko się zgadza, brak miejsca, itp. sytuacje w grze która w ramach rozgrywki nie oferuje już graczom nic poza wyświechtanymi przygodami i kilkoma eventami od czasu do czasu. Miało być wyburzanie skał, miało być pvp, każda poprawka wprowadzona do gry całkowicie psuje dobre, działające już rozwiązania, więc tak, dajmy im jakiś kolejny obiekt pożądania to gawiedź się zamknie i sięgnie ochoczo po karty kredytowe. Chyba nie tędy droga panowie/panie. Rozumiem doskonale, że ten silos ma być odpowiedzią na sugestie graczy odnośnie braku miejsca na mapach tylko,że ze wszystkich możliwych rozwiązań, również tych proponowanych przez graczy, aż nie chce się wierzyć, że jest to najlepsze co moglibyście wymyślić. Developerzy z was pierwsza klasa, jeśli brak wam wyobraźni to może czas pomyśleć o zmianie zawodu?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rozumiem że pomysł może ma małe braki, ale jechanie od razu po BB_Xaar jest troche nie na miejscu. On jest "przedstawicielem" na Polskę, a nie głównym programistą.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To ja odpowiem tak: według mnie, jeśli już wprowadzać takie rozwiązanie jak ulepszony silos do gry, to nie za klejki, a za jakiś zaawansowany cykl zadań, które pewien okres czasu by się wykonywało. Wtedy czas zdobycia chociaż jednej sztuki takowego budynku byłby zdecydowanie dłuższy niż tylko kliknięcie w szkatułkę 'Kupca'

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Albo pomysł taki: jeśli zwykły silos by był na 5lvlu, wtedy za określoną ilośc klejnotów mozna by przetransformować na Ulepszony silos, który by mozna kolejno upowac na 5lvl. wtedy Ci którzy mają silosy by nie bylo stratni bo silos by był podstawą tworzenia ulepszonego silosu.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    bedzie event, powiedzmy halloween to sobie kupisz te nowe silosy za dynie, stare do pieca. coraz blizej mi do "usun konto"

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Coś co by tchnęło nowego ducha w TSO to tak naprawdę PvP, a nie kolejny budynek za klejki... im dalej w las tym, więcej mam wolnych patentów budowlanych a mniej miejsca na wyspie.

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Druczek Zobacz posta
    Coś co by tchnęło nowego ducha w TSO to tak naprawdę PvP, a nie kolejny budynek za klejki... im dalej w las tym, więcej mam wolnych patentów budowlanych a mniej miejsca na wyspie.
    Dokładnie.
    Nowy silos mnie nie zainteresuje, bo nic nie zaoszczędzę.
    Niby 2 miejsca (bo 1 silos a nie 3) ale jak przyjrzy się ustawieniu nowego silosa z 3 gospodarstwami, polem i magazynem to już tak słodko nie jest.
    Chyba że BB trzyma w zanadrzu kolejny budynek - 3 x szybsze gospodarstwo.

  10. #10
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Ja czekam na epickie gospodarstwo lub epickiego kamieniarza...
    Ostatnio edytowane przez GarnekPierogów ; 22.01.2014 o 14:32
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.