Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Wątek: "Nowości" i "Ulepszenia" po konserwie

  1. #1
    Lipek

    "Nowości" i "Ulepszenia" po konserwie

    No więc tak:
    - suwak w koszarach wariuje i żyje swoim życiem. Wie lepiej ode mnie ile wojska chce wytrenować. Ja go przesuwam na max do 25, klikam OK a zaczyna się trenować np 8 wojaków
    - automatyczne przewijanie rozmów na czatach nie działa, albo działa jak chce
    - suwak przy ustawianiu wojska dla generałów, podobnie jak w koszarach, robi co chce. Właśnie wtopiłem 2 ostatnie bloki i atak w Powrocie do Azylu Bandytów. Po sprawdzeniu okazało się że miałem jakieś dziwne ustawienia wojska (pomyłka - nigdy, zrobiłem chyba z 60 powrotów i ANI razu się nie pomyliłem)
    - Edit: kolejna nowość - introligator, u mnie 58min do końca produkcji manuskryptu, rzucam klej i... w promocji czas oczekiwania zmniejszony z 58min na 44min... Nie wiedziałem że połowa z 58 to 44, no ale cóż, widać nie uważałem na zajęciach z algebry :P

    Ktoś ma podobne, lub lepsze udogodnienia? Podzielcie się nimi z nami graczami bo BB ma to chyba głęboko w...
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 21.01.2014 o 23:12

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie podobnie w koszarach i co się tyczy nowych zadań to zdobywa się tam expa i to dość sporo ale nie dostaje się za to gwiezdnych monet

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie również problem w koszarach, gra lepiej wie ile wojska danego typu ma powstać i suwak jest panem samego siebie

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Czat podobnie, koszary nie sprawdzałem.
    Drwale od drewna liściastego zaczęli robić mi "Mordor" na wyspie. Jak do tej pory wszystko było zbilansowane, teraz po drzewach liściastych pozostaja tylko pieńki. Żaden budynek nie był podnoszony na wyższy level, to dla tych, którzy pomyślą, że to jest problem.

  5. #5
    krzysiek1902
    Mam to samo z koszarami ale i magazyn prowiantu robi to co chce .

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Właśnie wtopiłem 2 ostatnie bloki i atak w Powrocie do Azylu Bandytów. Po sprawdzeniu okazało się że miałem jakieś dziwne ustawienia wojska (pomyłka - nigdy, zrobiłem chyba z 60 powrotów i ANI razu się nie pomyliłem)
    Podłączę się. To samo miałem w Kolejnych zakazanych, których zrobiłem dziesiątki.

    Ale najbardziej irytujący jest czat, który się nie przesuwa.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mi dodatkowo zniknęły te grafiki (informacje na jaki budynek) przy awatarze które wyświetlają się gdy ktoś rzuca mi premie, problem z czatem mam taki sam.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Elita_Zakonu Zobacz posta
    Mi dodatkowo zniknęły te grafiki (informacje na jaki budynek) przy awatarze które wyświetlają się gdy ktoś rzuca mi premie, problem z czatem mam taki sam.
    Problem z czatem owszem - do poprawki.

    A co do "dymków" w czasie rzucania premii BŁAGAM!!! - nie włączajcie tego z powrotem, bo na lapku 15,4 to ciągle zasłaniało górny pasek z informacjami. Np. podgląd wojska w garnizonach się robiło, a tu bach - dymek z premią i czekanie aż zniknie (gorzej jak ktoś 25 koszy lub więcej rzuca)... Jak dla mnie wystarczy, że widać, co jest podpalone premią od znajomego na mapie i tyle. Na dymkach i tak nie widać było jaka premia przez kogo jest rzucana, więc dymki sobie odpuścić można...

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie nigdy nie brakowało drzew na wyspie, aż do dzisiaj, ubywa mi drzew liściastych... mam 3 leśników na 2 drwali, ogólnie 15 leśników liściastych i co teraz, mam kolejnych dobudować jak wszystko na wyspie poukładane jest ? jak podobnie będzie z drewnem iglastym, a mam 24 leśników iglastych, też 3/2, w dodatku wszystkie budynki na 5 lvl... i co teraz, mam wszystko zmieniać ?
    już nie wspomnę o tym, że dodatkowo mam łuczników (krótkie i długie), tartaki, smolarnie, czasy tak dobrane że wszystko jest na plusie i niczego nie brakuje, teraz mam modernizować 1/5 wyspy bo ktoś sobie coś wymyślił...
    do dupy z takimi nowościami...
    to od graczy zależy czy chcą postawić nowy budynek czy nie, a nie jednym budynkiem psują całą gospodarkę z drewnem.

    skrócili podstawowy czas produkcji drewna z 4:30 na 4:00, czyli 3 leśników na 2 drwali to za mało teraz...
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 22.01.2014 o 08:10

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ser_Lucas ja nie pisze ze mi tego brakuje, napisałem że nie mam tego po wczorajszej konserwacji

Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.