Zamknięty wątek
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Wątek: "Nowości" i "Ulepszenia" po konserwie

  1. #51
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I zapomniałem dodać jak burzy się pola nie odzyskuje się surki jak było wcześniej (tak samo studnie), niby te 5 desek i 1 marmur to nie wiele, ale zawsze coś zabrali, a błąd wcześniejszy jak stawiało się na chwile, na szybkich złożach kop miedzi to pokazywało, że się się nic nie traci, jak się ją wyburzy, zanim się kop nie postawi, a jednak zabiera surki...>>> ehh...>>>
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  2. #52
    Pyziolek
    jak wczoraj burzyłem studnie, to pokazywało, że odda mi 3 deski i 2 kamienie, na jakiejś planszy, że nic nie dostanę, a de facto dostałem 6 desek i 4 kamienie

  3. #53
    Royalvee
    I na dodatek "nowoczesny" klient poczty dalej człowieka osłabia....

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kolejne novum. Generała nie da się wysłać na przygodę.
    Zaczyna się pakować, progres dochodzi do 40-60% i się resetuje. General jak stal na wyspie tak stoi.
    Kolejna próba, to samo...
    Zmiana generała, nadal nic...
    Ponowne zaproszenie, nie.e...

    Skrót filmowy z zabawy
    http://www.youtube.com/watch?v=Lu3Ul4Acd6s

  5. #55
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja tak z innej beczki.
    Poproszę o ulepszoną kopalnię klejnotów

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gram 3 lata, jest coraz gorzej, kiedyś ta gra mnie bawiła, dawała odpoczynek od stresów w pracy. Jest coraz gorzej, praca mniej wkurzająca od gry.
    Czekam do końca miesiąca, jak się nic nie zmieni to przesiadka na coś nowego. Od pół roku nic nie inwestuję w tą grę, bo nie widzę sensu. mam 50lv i jakieś bzdury za expa. Ostanie pierdoły typu "młody uczeń" raczej zniechęcają. to zaczyna być po prostu nudne, te same przygody, znane na pamięć, wyspa była zoptymalizowana, teraz zaczyna się pieprzyć, Qrde, nie chce mi się już bawić w to od nowa. Wieczna beta.
    Taka ciekawostka. Większość czasu gram na linuksie i operze 12 z flaschem opensource. Nie mam najmniejszych problemów z blokami. Na windzie da się grać bezstresowo ( czy blok wyjdzie, czy nie ) tylko ba operze nowej na silniku chrome. wtf ?
    W Settlersów gram od początku i niestety dalej uważam, że pierwsza wersja na Amigę 500 była najlepsza.

  7. #57
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Pitu_pitu Zobacz posta
    W Settlersów gram od początku i niestety dalej uważam, że pierwsza wersja na Amigę 500 była najlepsza.
    Nie zgodzę się. Dwójka (naj)lepsza. Do dziś mam oryginał

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja mam org jedynkę i pogrywam na emulatorze winuae Najfajniejsza rzecz na Amidze, w jedynce można było zrobić skrzyżowanie z drogą przeciwnika i ustawić tam magazyn . Taki fajny bug/ficzer nigdzie nie był dostępny
    No i ten klimat, jak zostawiało się włączony komp, na całą dobę, żeby się wojska natłukło, to było coś.

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Erden Zobacz posta
    Kolejne novum. Generała nie da się wysłać na przygodę.
    Zaczyna się pakować, progres dochodzi do 40-60% i się resetuje. General jak stal na wyspie tak stoi.
    Kolejna próba, to samo...
    Zmiana generała, nadal nic...
    Ponowne zaproszenie, nie.e...

    Skrót filmowy z zabawy
    http://www.youtube.com/watch?v=Lu3Ul4Acd6s
    Kolega z gildii zaprosił mnie na wymianę dropa w kolejnych zakazanych...i nagle okazało sie,że gienek pakuje sie do 50 % i dalej ...nici...stoi na wyspie.
    Nie pomogło nic,czyszczenie ciasteczek,zmiana przeglądarki nic...Weszłam na przygodę i wrzuciłam strzelbę...Po około godzinie wymieniałam kolejnego dropa i okazało sie,że poprzednia przygoda dalej wisi...nie można na nią wejść bo wyświetla sie komunikat....żądany obszar przygody i tak dalej...po relogu znowu pokazuje mi tą samą przygode i tak od trzech dni...czyli zablokowano mi możliwość wymiany dropów ....w obecnej chwili nie mogę przyjąć żadnego zaproszenia.
    W obecnej chwili ta gra przypomina grę dla dzieci do lat 10...najlepiej stawiać zawalone studnie i odnawiać wyjałowione pola chociaż i w tym wypadku nie ma pewności,że nic sie nie wydarzy.Tym razem jednak powinnam się cieszyc,że nie mogę "tylko" przyjąć zaproszenia a nie tak jak miesiąc temu, tydzień na wyspę nie mogłam wejść.
    Z każdą kolejną konserwacją ta pseudo gra osiąga większe dno.
    Miało być tak pięknie a wyszło....jak zwykle.

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.06.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlaczego nie można się zalogować? Nie było informacji o przerwach technicznych. Co się dzieje z tą grą????????????????????????????????

Zamknięty wątek
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.