Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Wejscie do przygody

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wejscie do przygody

    Zaczalem Zdrajcow przed konserwa - zdazylem wyslac gienkow.
    Po konserwie nie moge wejsc do przygody, ciagle komunikat: "w tym obszarze wystapil blad, prosimy sprobowac ponownie" i wywala mnie z gry. Dzieje sie tak na kazdej z glownych przegladarek, takze po wyczyszczeniu ciastek i cache.
    Jakis pomysl co zrobic?

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    napisz do supportu, prawdopodobnie oddadzą ci przygodę lub klejnoty (bo w kupcu tylko za klej to jest)

    A obecna przygodę anuluj

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ma ktoś problem z wejściem do gry po konserwie?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Mam ten sam problem. Zaczęłam przygodę przed popołudniową konserwą, niewiele zostało do końca, a teraz nie mogę na nią wejść

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    niestety, nie da anulowac tej przygody, pojawia sie ten sam komunikat i wywala z gry, wiec pozamiatane..

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Piszę z supportem od trzech dni, żadnej pomocy.
    Dziś ok 18.00 przygoda się zakończyła, zniknęła z księgi zadań, a wraz z nią zniknęło wojsko, 2 gienków i major :/

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ten sam problem.
    Ani wejść ani anulować. Dobrze, że teraz chociaż na wyspę można wejść. A nie jak ostatnio.
    A super rozgarnięty support jak zawsze cache wyczyścić i będzie ok. A teraz to już nawet nie raczą odpowiedzieć bo przecież po co wszystko jest ok. Jak nie cache (czyli standardowa odpowiedz wysyłana z automatu) to już nie wiedzą bo informatycy są bladzi i sami nie wiedzą. A zresztą kto by się przejmował jednostkami.
    I tak ten wątek usuną bo przecież prawda boli i takich rzeczy tu nie można pisać. Ta gra jest idealna przecież i tak ma być postrzegana bo kto kleje kupi jak co...

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja z kolei wiszę na dropie u koleżanki z gildii. Identyczne komunikaty a odpowiedzi z supportu nie ma już 3 razy do nich pisałem. Ale odpowiedzi do dziś ani śladu może macie jakiś pomysł gdzie można to dalej zgłosić? Uważam że należy pominąć support i napisać wyżej. Będę szukał namiarów na właścicieli marki i kontaktu z nimi jak coś mi się uda ustalić nie omieszkam napisać

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Minął następny dzień... Wojska nie ma, dwóch generałów - nie ma, major też nie wrócił
    Support nie odpowiada...
    A przy próbie rozpoczęcia nowej przygody pojawia się taki komunikat:

    Ostatnio edytowane przez Sheltika ; 24.01.2014 o 14:44

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    może to jest bezsensu co pisze, ale od dawien dawna, zrobiłem sobie założenie, żadnych przygód przed konserwą, jeśli nie daj boże jest konserwa nie zapowiedziana - cofam całe wojsko, wielokrotnie ludzie uznawali takie zachowanie za dziwne, ale jak teraz czytam co się tylu osobom porobiło z przygodami po konserwie, to tak sobie myślę, że w sumie to co robiłem i nadal robię, nie było pozbawione sensu.
    teraz tylko czekać jak zaraz zrobią kolejną niezapowiedzianą konserwę, bo mają co poprawiać w tej grze po ostatnich poprawkach...

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.