Zamknięty wątek
Strona 15 z 43 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 428

Wątek: Konserwa 21.01.2014

  1. #141
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez bulcy Zobacz posta
    Odkąd gram w tą gupią gierkę zawsze twierdziłem że to banda nierzetelnych wyłudzaczy a nie ludzi konretnych prowadzacych fajny soft dla graczy

    Ciekawę czy już się skontaktowali ze swoim prawnikiem i czy juz widza? czy moga zrobic liste zbanowanych tzw> pręgierz i tam umieszczac infoo nieuczciwych graczach !!!-do teraz nie mogli bo się bali -banda indolentów i noobów a nie konstruktorów i moderatorów!!
    nigdy nie chodziłeś na nocną zmianę nie wiesz jak to jest kiedy Cię sen zmorzy

  2. #142
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat

    dobrze jest

    maniacy gry: luzik w nocy się konserwę nadrobi, a jak na razie pozostaje nam cieszyć się początkiem nowego wspaniałego dnia

  3. #143
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    a mialo byc tak pieknie surowce zakupione a ja zaraz do pracy musze i nie zdaza zarobic

  4. #144
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    ale wy mcie nasrane w tych glowach ... najpierw marudzenie ze nie ma nowosci ... wiec je robia ...a ze to trwa godzine dluzej niz powinno to co ?? taka tragedia ?? najgorsze ze placza gracze co dolaczyli 1-2 lata temu , ktorzy dobrze wiedza jak to dziala i ze moze sie przedluzyc jesli cos nowego jest wgrywane .

    jakos normalne konserwy sie nie przedluzaja , oczywiscie wy zrobilibyscie to szybciej i lepiej, jesli BB zauwazylo ze wgranie skryptu powoduje problemy to chca to naprawic od razu by nie bylo marudzenia ze cos nie dziala jak powinno , oczywscie mogliby to olac i powiedziec ze za tydzien wgraja ... pasowaloby wam to ?

    mysle ze godzina extra albo nawet 3y nie zrobia tragedii nikomu ... a jak mi ktos pisze ze mu bufy zejda i kopalnie zlota sie zapadna to jest galbem do potengi ... bo jak ktos klika bezmyslnie nie wiedzac co sie wokol niego dzieje to tak ma ..

    pozdr

  5. #145
    Osadnik Awatar scorpio
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Artvivi Zobacz posta
    Planszowa wersja The Settlers jest rozwiązaniem.....
    Haaaa, a ja sobie wczoraj zgrałem tso na dysk i gram offline :] A Wy sobie czekajcie
    FORUMOWY SZYDERCA

  6. #146
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    fajny jest popłoch jak sie wchodzi na wyspe po tych "nienagannych "konserwach a tam na złożach wykrzykniki , na pustych polach mysze głodne sie biją, a ryby pływają do góry brzuchami kocham ten popłoch

  7. #147
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2013
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez erni7777 Zobacz posta
    a jak na razie pozostaje nam cieszyć się początkiem nowego wspaniałego dnia
    Nie taki wspaniały bo za oknem szaro i brzydko. Śniegu nie ma! Tak bym sobie chociaż aniołka na śniegu zrobiła ;-)

  8. #148
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    kurcze i znowum ciolki graja w kolki masakra jest ciul to trzeba czolgi odpalic

  9. #149
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez majsterpaulek60 Zobacz posta
    nigdy nie chodziłeś na nocną zmianę nie wiesz jak to jest kiedy Cię sen zmorzy


    Jak to nie ja mam 3 nocki w tygodniu musisz zaczac grac na koloni to sobie pogadamy

  10. #150
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    heh -8 i 30cm śniegu umnie

Zamknięty wątek
Strona 15 z 43 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.