Zamknięty wątek
Strona 43 z 43 PierwszyPierwszy ... 33 41 42 43
Pokaż wyniki od 421 do 428 z 428

Wątek: Konserwa 21.01.2014

  1. #421
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mnie sie udalo wejsc z IE.. na chrom nie dzila

  2. #422
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Stan58: każdy ma inne odczucia, ale chyba lepiej wiedzieć cokolwiek niż nic. Jeśli przeszkadzają Ci moje posty to nie masz obowiązku ich czytania.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    a ja jestem ciekaw jakim sposobem MODERATOR FORUM ma dostęp do takich danych, jakoś wątpię żeby ktoś odpowiedzialny za forum był informowany o tym nad czym pracuje dział techniczny TSO .

  3. #423
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kaald: wszystko działa w dwie strony, przekazuję informacje od Was do BB więc i otrzymuję też informacje zwrotne. Piszecie że znów doświadczenie znika wiec informuję o tym odpowiednie osoby, a w odpowiedzi dowiaduję się że myślą nad rozwiązaniem tego na korzyść graczy. Mógłbym o niczym nie informować, ale często piszecie przecież że trafia do Was za mało informacji.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  4. #424
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Czy tylko jo nie umia zalogować się do gry??

  5. #425
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    MOD_Zakręcony - ale wiesz o co chodzi ludziom. W niektórych sytuacjach aż ciężko pojąć jak można tak dawać ciała. Po prostu, choć ludzie domagają się informowania, to w niektórych sytuacjach po prostu opadają im ręce.

  6. #426
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mi dodatkowo zniknęły te grafiki (informacje na jaki budynek) przy awatarze które wyświetlają się gdy ktoś rzuca mi premie.

  7. #427
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Meffiu Zobacz posta
    xaar i na co ta konserwa byla? ani nowego lancucha zadan, ani tego wypasionego budynku, ani tej "wspanialej" poczty.
    poczta rzeczywiscie jest wspaniała ,dalej raportów z bitew nie da sie usunąc

  8. #428
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    gra się nie wczytuje do ostatniego etapu tylko pasek dochodzi do końca i stoi

Zamknięty wątek
Strona 43 z 43 PierwszyPierwszy ... 33 41 42 43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.