Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Zmiana w przynoszeniu artefaktów przez Odkrywców...

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat

    Zmiana w przynoszeniu artefaktów przez Odkrywców...

    Witam,
    od ostatniej konserwacji przynosi prawie zawsze półmisek albo kanapkę. Coś się zmieniło?

  2. #2
    Lipek
    Jak masz jednego wyszkolonego do artefaktów to pewnie tak jest. Ja mam na razie 5'ciu i w tyg po kilka toreb, rytuałów, strachów i Myersów przynoszą (półmiski i kanapki też). U mnie się nic nie zmieniło... Raz nawet 4 na 5 przyniosło mi torby... Fuks niezły...

  3. #3
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    U mnie też noszą torby półmiski i inne, zależy od szczęścia, raczej nic nie zmienili. Przy większej ilości grubasów wyszkolonych na artefakty teoretycznie rośnie szansa, że lepsza premia/premie wpadną częściej

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam ich 4. Zwykle raz na dzień trafiała się torba śniegu. Teraz torby nie miałem od konserwy, za to przynoszą premie z kolekcji...

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tez nie zauwazylem zmiany

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Moze taki niefart mam.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mnie dwóch nosi mniej toreb niż kiedyś nosil jeden. Co ciekawe ciagle mi nosza te kanapki z serem. Co najmniej 1-2 na dzien.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Do artefaktów mam 3, i póki co to mam zawalona gwiazdę kanapkami.

  9. #9
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja ostatnio tez zauważyłam że torby mniejsze ilości przynoszą grubasy, ale to pewnie tak już jest że raz się ma więcej a raz mniej. Ja rozmawiam z innymi na ten temat to część ma podobnie a część ma bez zmian, więc jakiegoś spisku bym się nie doszukiwała. Podobnie jest z granitem - jedni maja go w brud a drudzy maja problem aby go chociaż zobaczyć.

  10. #10
    Lipek
    Dziś na 5ciu, dwóch przyniosło torby, 2 kanapki i jeden półmisek ryb. Nie narzekam.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.