Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Sprytny Mały Krawiec - bugi serwera czy błędy w poradniku Poznańczyka?

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Denerwujące są własne błędy typu k zamiast ku przy blokach .

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Sprytnego wg Poznanczyka robilem chyba z 50 razy i wszystkie bloki dzialaja (jedna można nawet wolnym generalem puscic zamiast szybkiego jako mieso armatnie) - aczkolwiek jeden jest w 6tym obszarze bardzo "wrażliwy" wiec jak to w blokach trzeba klikac na generalow raz dwa i czym prędzej I blok zawsze wychodzi.

    A jak ktoś zle kliknie to koniecznie odwolac generalow i jeszcze raz.

    Wazne jest żeby patrzeć na generalow czy startują po kolei po sobie bo czasem lagi (pod wieczor zwłaszcza, tym bardziej jak był event) powodują ze drugi general wystartuje wcześniej niż pierwszy.

    Ale to ze poradnik już jest zrobiony i podany na tacy to nie znaczy ze w grze nie trzeba trochę myslec )

    Pozdrawiam :")

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.