Zamknięty wątek
Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 177

Wątek: [Dyskusja] [Targowisko gildii] Kolejne głosowanie

  1. #111
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Dobra dobra a mi się ankieta pomimo oczekiwania nie pojawiła i weź tu zagłosuj........
    Xaarr niby pisał że po kilku godzinach powinna a tu dzionek minął i cisza........

  2. #112
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta


    Co tu komentować, jak dla Ciebie problemem są Czarni Rycerze - zajrzyj w poradniki , tam jest sporo porad jak nie ponieść dużych strat
    Nie wmawiaj mi czegoś czego nie powiedziałam. Ja się nie wypowiadałam na swój temat, zadałam proste pytanie, a Ty na nie nie odpowiadasz tylko się wykręcasz. Twierdzisz że bazując wyłącznie na własnej produkcji jesteś w stanie robić po dwie dowolne przygody dziennie i jeszcze masz pełno miejsca na wyspie, ja uważam że nie jest to prawdą. Jeżeli nie pamiętasz jak brzmiało moje pytanie to przypominam, pytałam czy jesteś w stanie robić dzień w dzień po dwóch krawców lub dwa mroczne bractwa, albo przynajmniej dwóch czarnych rycerzy oczywiście korzystając wyłącznie z własnych zasobów- tak jak twierdzisz.

    Według mnie Twoja wypowiedz nie była prawdziwa i co najwyżej zdrajców czy bagienne jesteś w stanie porobić i tylko co któryś dzień trudniejszą przygodę. Przy najlepszym generale na CR idzie 700 rekrutów, dwie przygody to 1,4k rekrutów, to samego chleba potrzeba 35k na dobę, chcę wiedzieć w jaki sposób pomieściłeś całą linię produkcyjną aby być w stanie tyle go zrobić, już nie mówię o mieczach czy napitku.

  3. #113
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Moje 8 piekarni ustawionych wokol magazynu daje bez koszy 16k chleba dziennie
    4 miecznikow braz 4,4k mieczy
    6 piwowarow 6k napitku
    Wiec ciezko troche 2x czarnych codziennie :/

  4. #114
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Przy najlepszym generale na CR idzie 700 rekrutów, dwie przygody to 1,4k rekrutów, to samego chleba potrzeba 35k na dobę, chcę wiedzieć w jaki sposób pomieściłeś całą linię produkcyjną aby być w stanie tyle go zrobić, już nie mówię o mieczach czy napitku.
    12 piekarni daje mi 47000 chleba na dobę
    do tego potrzeba 12 młynów i 12 gospodarstw, w sumie 36 budynków

    I akurat problemem nie jest chleb, ale przepustowość magazynu prowiantu.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  5. #115
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    12 piekarni daje mi 47000 chleba na dobę
    do tego potrzeba 12 młynów i 12 gospodarstw, w sumie 36 budynków

    I akurat problemem nie jest chleb, ale przepustowość magazynu prowiantu.
    Do tych budynków trzeba jeszcze doliczyć silosy lub pola, przy tym co podałaś/eś to wszystko idzie na buffach, czyli potrzeba jeszcze odpowiednio dużej produkcji ryb i wędlin. No i do tego woda, czyli studnie lub młyny wodne. A mówimy tylko o spożywce, gdzie budynki do produkcji broni, oznacza to że wyspa robi się zapchana.

    No ja już się nie chciałam zbyt wielu aspektów poruszać, dlatego o magazynie prowiantu nie pisałam, gdyby brać pod uwagę bractwa czy krawców to tak samo koszary nie wyrobiłyby się.

  6. #116
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak się dostać do strony głosowania?
    Przy wchodzeniu do gry pokazał mi się komunikat o głosowaniu, po czym pociemniała cała strona (czasem przy wchodzeniu do gry tak się u mnie dzieje - przeważnie w takich przypadkach odświeżałem stronę i wszystko wracało do normy, choć czasem robiło się tak dwukrotnie). Teraz też dwukrotnie pociemniała, a jak odświeżyłem ponownie, to już komunikatu nie było. I tak zostałem pozbawiony możliwości oddania głosu
    Da się jednak zagłosować?

  7. #117
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    oznacza to że wyspa robi się zapchana.
    Wyspę to ja mam zapchaną od 32 poziomu, tylko, że wtedy miałem 200 studni a teraz 30.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  8. #118
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    12 piekarni daje mi 47000 chleba na dobę
    do tego potrzeba 12 młynów i 12 gospodarstw, w sumie 36 budynków

    I akurat problemem nie jest chleb, ale przepustowość magazynu prowiantu.
    Z ta przepustowoscia to jakby lekka bujda. Dla przykladu - robi mi sie 162k (zaokraglajac) chleba na dobe i jak mi sie zachce robic ludzi przez 24h, to chleba brakuje

  9. #119
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Piwonia, przesadzasz troche a troche masz racji.
    Zrobić tyle chleba to nie problem. Sam mam 32k chleba na dobe. Na wyspie mam luzy. Gospodarka również zoptymalizowana i samowystarczalna (zboże, woda, mąka, miedz itp) wszystko we własnych produkcjach. Kosze tylko na piekarnie (tylko produkt finalny). Dwa opactwa. silosy i młyny wodne odpowiednia ilość. wszystko sie samo robi. Tak, trzeba koszyki. ale tych kilka koszyków na opactwa i piekarnie to nie problem.
    Więc można mieć wymaganą przez Ciebie produkcje spokojnie na dobe, mając luzy na wyspie i nie rzucac setkami na wszystko koszy. (rzucam tylko na niektore finalne produkty, w paczce zawsze sie mieszcze). pięciu rybaków starcza. trzech rzeźników aż nadto wędlin robi. więc czarnych dwa razy dziennie to żaden problem ani wyczyn i nie trzeba do tego setek koszy i zapchanej wyspy.
    ale racje masz, ze koles pojechał fantazją z "dowolnymi dwoma" bo może i potrafi zrobic dowolne dwie w jeden dzień ale nie codzień.
    przynajmniej nie konwencjonalnymi metodami.
    bo chyba ze sobie dohandlujje mase surowcow, zbuffuje koszary i prowiant i jeszcze porzuca wsparciem czy miksturami.
    niemniej półtora tysiąca wojaków dziennie, to nie jest żaden wyczyn wielki i nie trzeba mieć do tego zapchanej wyspy ani uposledzonej gospodarki.

  10. #120
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mi w ogóle nie wyskakuje głosowanie wtf?

Zamknięty wątek
Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.