Zamknięty wątek
Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 177

Wątek: [Dyskusja] [Targowisko gildii] Kolejne głosowanie

  1. #101
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta

    Płaciłeś po 30k monet za lodową ? Jeśli tak, to Ci współczuję
    Nie rozumiem. Co ci do tego kto ile zapłacił za co. Jak kogoś stać to niech sobie kupi. Gdyby mnie było stać na Bugatti Veyron to kupiłbym go pewnie. No i co z tego że nie rozbujam się tym autem nigdzie. Mam kasę, stać mnie to sobie kupiłem. Tak samo jak z lodowymi. Są drogie, OK, ale jak ktoś ma tyle kasy że stać go na kupno to dlaczego ma tego nie robić? Inni mogą drzeć łacha z Ciebie że trzymasz Fortecę mimo iż jest niepraktyczna bo na jej miejsce można 2 wieże postawić. Masz pewnie fortecę dla ozdoby czy posiadania unikalnego budynku (przynajmniej ja tak mam ) i tak samo jak nikt nie ma prawa mówić ci że źle robisz, tak samo ty nie mów innym co mają w grze robić.

  2. #102
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta


    Co ma wspólnego upowanie z płaceniem majątku za coś, co można osiągnąć ułamkiem tej sumy? Właśnie zaprezentowałeś to z czego się śmieję w swoim poście.
    Płaciłeś po 30k monet za lodową ? Jeśli tak, to Ci współczuję Wykazałem że po takich kosztach, to tylko jeleń zamienia budowle.

    Nie wszystko mam na 5lvl - tylko kluczową dla egzystencji produkcję. Mam 50lvl, jestem samowystarczalny w każdym segmencie i mam sporą nadprodukcję WSZYSTKICH surowców Limit populacji ponad 8k i sporo wolnego miejsca na Wyspie. Budowle mieszkalne mieszane; rezydki zwykłe, rezydki lodowe, pływające, Zamki, Wieże, Fortece etc. Mogę robić dziennie dwie dowolne przygody, bez zakłócenia rytmu produkcyjnego. Nie wspomnę o zapasach - nie ma się czym chwalić.
    Wez pod uwage, ze dla niektorych 30k za lodowa to nie jest nie wiadomo jaki majatek, szczegolnie na starych serwerach, na ktorych wartosc monet jest mniejsza. A za "reszte z 30k" za bardzo nie pobalujesz To raz. Dwa - niektorzy maja inne priorytety, dla ciebie to miec sporo wolnego miejsca po cos, inni chca zrobic jak najbardziej produktywna wyspe i tu, czy tego chcesz, czy nie, lodowe daja sporego kopa, jesli postawic ich duzo. A ta "spora nadprodukcja wszystkiego"... Jak wyzej, inaczej wyglada spora nadprodukcja majac sporo wolnego miejsca na wyspie i poustawiane fortece, a inaczej na calkowicie zabudowanej wyspie+lodowe.

  3. #103
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Mogę robić dziennie dwie dowolne przygody, bez zakłócenia rytmu produkcyjnego.
    Dowolne? Rozumiem że po dwóch krawców dziennie możesz robić?
    Podejrzewam że po dwóch czarnych rycerzy nie byłbyś w stanie robić, nie mówiąc o mrocznym bractwie, tak dzień w dzień, jeżeli masz dużo miejsca na wyspie.

  4. #104
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    najwyrazniej masz problem ze zrozumieniem tego, ze jesli gra oferuje mozliwosc rozbudowy wiekszej niz tylko absolutne minimum konieczne do bycia samowystarczalnym - to gracze z tego korzystaja, podobnie jak z mozliwosci optymalizacji zabudowy, zeby rozbudowywac sie jeszcze bardziej :> W koncu czyms w tej grze sie trzeba zajac w oczekiwaniu na nowosci ...
    Ty także płaciłeś po 30k za pływające ?



    No to się optymalizuj i buduj po tej cenie - ponieważ za jelenia Cię nie uważam - nie wierzę że to robisz, raczej kasujesz te sumy

    Czy ja egzystuję na minimum? Nie wiesz - zgadujesz. Czy ja wszystko muszę mieć na mega ? Mam to co mi potrzebne i to co się opłaca w odpowiedniej ilości. np. nie kupię Bajkowego Zamku, choć mam fundusze, inwestuję w Wieże i gienków. Produkuję tyle surowców by móc zrobić dwie dowolne przygody dziennie - a i tak sporo zapasów odkładam do Gwiazdy lub sprzedaję na Rynku. Jestem niezależny od jakichkolwiek wahań cen i Rynku w dowolny surowiec.

    Czy to jest minimum ?

    OK.

    Oby każdy gracz to miał.

    Także czekam na nowości a w Gwieździe zapas rośnieeeee

  5. #105
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Dowolne? Rozumiem że po dwóch krawców dziennie możesz robić?
    Podejrzewam że po dwóch czarnych rycerzy nie byłbyś w stanie robić, nie mówiąc o mrocznym bractwie, tak dzień w dzień, jeżeli masz dużo miejsca na wyspie.


    Co tu komentować, jak dla Ciebie problemem są Czarni Rycerze - zajrzyj w poradniki , tam jest sporo porad jak nie ponieść dużych strat

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    nie zla przesada

  7. #107
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zombie i rezydencje, znowu rozwalą rynek.
    Zombie za tanio a rezydki jeszcze gorzej. Znowu zostana zapchane wszystkie serwery bo klony beda robic multi aby tanio kupic rezydki.
    Takie limitowane rzeczy powinny byc niemozliwe do handlu, jak pływająca rezydencja.

  8. #108
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.01.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez twigbamboo Zobacz posta
    A czemu więcej na tym targowisku nie może być rzeczy? To taki mały straganik jest.
    Ja też się nad tym zastanawiam.
    Dlaczego na targowisku nie ma więcej przedmiotów .?
    Np. uzupełnienie miedzi , marmuru, ryb czy innych, premii , przygód ...
    Strasznie ograniczony asortyment.

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    bo one sa u kupca. a targowisko to tylko jeden z działów kupca. trudno zeby to samo sprzedawac w kilku kategoriach.

  10. #110
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jest kilka powodów, dlaczego wyniki nie zostaną zaprezentowane bezpośrednio po zakończeniu głosowania. Przed opublikowaniem ostatecznych wyników chcemy się upewnić, że wszystkie nieprawidłowe głosy nie zostały uwzględnione (np. multikonta).
    A nie prościej zastosować się do regulaminu i zablokować multikonta ? po co przyzwalać na istnienie, jedynie odejmując ich głosy ? będzie luźniej, przyjemniej i dla was mniej pracy z liczeniem głosów.

Zamknięty wątek
Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.