Zamknięty wątek
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 118

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Kopalnia granitu oraz Walentynkowa Niespodzianka

  1. #61
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alicija Zobacz posta
    Patrzcie z punktu widzenia tego młodego gracza, który nic nie ma albo ma nie wiele, za to ma dostęp do zasobów w maminym lub tatusinym portfelu (lub koncie).
    Czy on na pewno nie dokupi? Pewnie kupi... bo taki sobie nie machnie przygód kilka w dniu... lub nawet w tygodniu.
    kupi budynek ktorym mozna handlowac, za cene podobna albo mniejsza, opchnie za co potrzebuje - monety czy nawet granit, w wiekszej ilosci niz ten budynek wydobedzie w miesiac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja się zgadzam a Angel7212 - dodanie takiej kopalni za monety Gildii wreszcie ożywiło by tak naprawdę martwy sklepik za monety Gildii i być może sprawiłoby większe zainteresowanie robieniem szybko zadań. Ale cena powinna być racjonalna. Np. 1500 monet Gildii.To jak by nie patrzeć co najmniej 12 zadań Gildii .... A tak to tylko kolejna wyprawa do kieszeni tych, co kupują klejki. Plus absolutnie nieekonomiczna propozycja.

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    kolejny nietrafiony budynek...
    BITCOIN - nigdy nie jest za późno, zacznij już dzisiaj:

  4. #64
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kopalnia granitu - po co to nam jest potrzebne?

    Zaczynam się już poważnie irytować tymi nowościami, i w usta ciśnie mi się refren piosenki Kazika pod tym samym tytułem "... czy wy nas macie za idiotów - tak tak ...".

    BB naprawdę się oddala od sensu gry i graczy, wybaczcie za te słowa ale inaczej nie można tego tak określić. Jeśli z lota można mieć grubo ponad 1000 jednostek granitu to jaki jest sens kupować za nie małą cenę klejnotów taki budynek? Kolejny budynek po chatce drzew egzotycznych który chyba jest też pomysłem ministra skarbu - współpraca z naszym rządem chyba jednak nie jest dobrym pomysłem.

    Zamiast naprawić obecne błędy i wprowadzać to co było nie tak dawno obiecane (np. burzenie skał czy też pierwotna oferta za gwiezdne monety z generałami) serwuje się nam absurdy. Nawet ten nowy interfejs poczty podobał mi się ale miał masę niedoróbek - wprowadzono coś bez wysłuchania naszego zdania, a nowe zapowiedzi poprawy niby po wysłuchaniu nas tez wydają mi się nie do końca trafione.

    Jeśli BB wprowadzi te nowości w tej formie to będzie totalny strzał w stopę - kwestia ile tych stóp jeszcze ma bo każda nowość ostatnio jest podobna.

  5. #65
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Demarkator Zobacz posta
    A ja się zgadzam a Angel7212 - dodanie takiej kopalni za monety Gildii wreszcie ożywiło by tak naprawdę martwy sklepik za monety Gildii i być może sprawiłoby większe zainteresowanie robieniem szybko zadań. Ale cena powinna być racjonalna. Np. 1500 monet Gildii.
    nie chce Cie martwic, ale geolog kosztujacy 300 klejnotow jest przeliczony na 4000 monet gildii ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    kupi budynek ktorym mozna handlowac, za cene podobna albo mniejsza, opchnie za co potrzebuje - monety czy nawet granit, w wiekszej ilosci niz ten budynek wydobedzie w miesiac.
    A tu się mylisz... bo widzisz, zdecydowana większość ludzi nie umie lub jest zbyt leniwa aby sobie policzyć co się bardziej opłaca. A wiem co pisze bo dorobiłam się na swoim świecie na takich

    Inna sprawa że w grze nie musi się wszystko opłacać... bo czasem grasz ot tak aby sobie poklikać lub wręcz wydać trochę kasy na prostą rozrywkę.

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    No troche takich jest, ale mimo wszystko to znaczna mniejszosc. Odsetek ludzi, ktorzy laduja tone kasy i potem puszczaja na handlu np mlyny za ulamek realnej ceny (bo potrzebuja te 5k rudy tytanu...) jest niewielki i czesc z nich pewnie ta kopalnie kupi. Inna sprawa, ze skoro nie potrafia policzyc, ze sie nie oplaca - zakladam, ze nie potrafia policzyc tez ile to da na buffie x4. Nie, zeby nawet na takim buffie sie oplacalo Tak czy siak 1k granitu za 2k klejnotow zachecajaco chyba dla nikogo nie wyglada.

    Moim zdaniem - dodac zero do ilosci granitu, albo zero w klejnotowym koszcie i zrobic niewyczerpalna z limitem powiedzmy 3 szt na osobe.

    Pudelka... Balem sie, ze przegna jak z lodowymi, przegieli w druga strone

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    o matko,
    musze to napisać,
    co za badziewny budynek,
    nie widze najmniejszego sensu tego budynku dla nowych i starych graczy

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    cena zakupu dożo większa niż wartość budynku to tak jak bym chciał kupić 250rudy tytanu za 2000monet no bez przesady kto to w ogóle wymyślił,tragedia
    nawet jak by zwiększyli z 1000 na 2000,3000,4000,5000 tys to i tak to sie nie oplaca to samo z tym budynkiem egzo to samo warte co ten budynek z granitem
    Ostatnio edytowane przez Jasiek123321 ; 14.01.2014 o 23:12

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Szanowni gracze, aby nie rzucać słów na wiatr oto suche fakty:
    O godzinie 22:18 na handlu są następujące oferty
    7000 Granitu za ulepszony magazyn
    5400 Granitu za silos (dwie takie oferty)

    Czy w takim razie lepiej jest kupić budynek który w najlepszym wypadku (przy buffach x4 (które nie są tanie) wyprodukuje 4k granitu ? Czy może lepiej od ręki za mniej niż pół tej ceny w klejnotach ściągnąć 2 oferty z kantoru ?

Zamknięty wątek
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.