Zamknięty wątek
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 118

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Kopalnia granitu oraz Walentynkowa Niespodzianka

  1. #41
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Brakuje w tej "kopalni" licznika, ile granitu jeszcze zostało w "zasobach", no chyba że go przegapiłem
    Jest napisane, klikasz na ten budynek i zoom na maxa i masz pokazaną ikonke złoża granitu z ilością

  2. #42
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Faktycznie pokazuje. Nawet nie potrzeba zoomować. Pokazało mi ilość dopiero po przelogowaniu Dzięki

  3. #43
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Coś mi sie wydaje że owe budynki (granit i belki egz.) są szykowane pod PvP, a konkretnie pod zajęcie nowego terytorium. Mamy już płatne kopalnie miedzi, klejnotów, żelaza, teraz dojdą belki egz. i granit a pewnie w niedalekiej przyszłości złota .

    Poszukiwacz na zdobytej wyspie odkryje złoża np. 200 granitu plus kopalnia i interes się kręci
    Pod warunkiem że go obronimy i wyjdziemy w efekcie końcowym na swoje. Przy PvP ekonomicznym, bo i takie obiecywano, raczej na swoje nie wyjdziemy ----- pozostaje więc założyć Gildie Piratów i łupić ewentualnych rekinów, wszak macierzysta będzie nietykalna

  4. #44
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Nika_Snape Zobacz posta
    Na 20 pudełek z niespodzianką wypadło mi:

    5x Doładowanie złota 2000

    Czyli jak ktoś chce sobie doładować ładnie kopanie złota, to całkiem nieźle może na tym wyjść, a oprócz tego to dużo innych buffów i niestety duża możliwość na nie za bardzo przydatne kociołki
    Czyli za 1900 klejnotów masz NIEPEWNE 10k dosypki złota. U kupca ( w zasobach) zapłacisz 1500 klejnotów za PEWNE 10 k dosypki. Więc z tym niezłym wyjściem to bym nie powiedział.

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Poszukiwacz na zdobytej wyspie odkryje złoża np. 200 granitu plus kopalnia i interes się kręci
    wszystko byloby ok gdyby nie 3 sprawy:

    - kopalnia dziala jak studnia, eksploatuje sama siebie
    - nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie na terenach przechodzacych z rak do rak budowal budynkow za 2k klejnotow
    - przy obecnie ustalonej szybkosci wydobycia ten budynek do czasu wprowadzenia (?) pvp nie bedzie atrakcyjny dla nikogo, bo wszyscy juz beda na tyle rozbudowani, ze 1000 granitu w ratach na 40 dni nie bedzie ich interesowalo.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A kto bedzie to cos kupowal jak ma 1k granitu ? to jak tartak egz nie ma sensu i ograniczenie 1 na tydzien jest smieszne bo watpie ze by ktokowiek chcial kupic to cos dla granitu 1 k ani na tym BB nie zarobi ani gracz nie ma urozmaicenia budynkiem co mozna sobie postawic i Zzzz ...strata czasu

  7. #47
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha.

    Prima Aprilis dopiero w kwietniu...
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB wy naprawde jestescie naiwni ze gracze beda takie cos kupowac z tyle klejnotow... Ja po wyslaniu 17 odkrywcow na krotkie poszukiwanie 2xdziennie to zbieram 1k granitu a wy jakies badziewie proponujecie gracze. Czas wytrzezwiec i zwiekszyc miejsce na wyspie i ogarnac jakies normalne pomysly a nie tylko na kase leciecie.

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Kolonia
    chyba programistom jedno 0 uciekło jak wpisywali ilość złoża granitu w tym budynku...
    albo jedno dali za dużo przy ustalaniu ilości diamentów jakie za niego trzeba zapłacić

    najlepsze jest to że TSO było tak rozreklamowane z "micro" płatnościami które są raczej macro a nie micro...

    jak dla mnie te ceny to są strzałem już nawet nie w stopę czy w kolano, tylko prostu w skroń
    zresztą BB zabijają swoje potencjalne zyski już od jakiegoś czasu
    budynki stałe jak chata łowcy, magazyn etc mogą oczywiście kosztować tyle ile kosztują,
    bo mamy je na zawsze ale budynki tymczasowe? no proszę was... ;D

  10. #50
    Royalvee
    Niop, BB ostatnio gubi się... porażka po porażce, jak na taką markę to dziwne...

Zamknięty wątek
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.