Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 118

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Kopalnia granitu oraz Walentynkowa Niespodzianka

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam przykre przeczucie ze chodzi o wyeliminowanie surowcow z dropow. Tj masz szkole egzo, kopalnie granitu, a na przygodach masz tylko doladowania do nich, a nie gotowe surowce.
    W efekcie chcesz czy nie chcesz kupisz kilka tego i tego, a jednoczesnie spowolni rozwoj graczy ktorzy robia po kilka bykow dziennie

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przecież napisali, że nie można doładować kopalni granitu.

  3. #23
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wystarcza ze zaimplementują dospke granitu i juz

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mogą to zrobić, ale też za klejnoty. Powiedzmy dosypka byłaby tańsza o 20% od kopalni. Z przygód granit raczej nie zniknie

  5. #25
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dosypke w sytuacji gdy nie ma zloz tylko wolnostojace budynki ktore same siebie eksploatuja ?

    mam przykre przeczucie ze chodzi o wyeliminowanie surowcow z dropow. Tj masz szkole egzo, kopalnie granitu, a na przygodach masz tylko doladowania do nich, a nie gotowe surowce.
    W efekcie chcesz czy nie chcesz kupisz kilka tego i tego, a jednoczesnie spowolni rozwoj graczy ktorzy robia po kilka bykow dziennie
    Gwarantuje Ci, ze nie kupie, szczegolnie ze sam (podobnie jak setki, moze tysiace innych graczy) do czasu ewentualnego wprowadzenia takiej nowosci granitu nie bede potrzebowal, tak wiec z marketingowego punktu widzenia takie posuniecie po tak dlugim czasie istnienia i takim stopniu nasycenia gry byloby conajmniej dziwne.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 14.01.2014 o 18:54
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja już myślałem że będą geolodzy szukać, a tak to lipa płacić tyle klejnotów chcą, której nawet nie można ładować.

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Dosypke w sytuacji gdy nie ma zloz tylko wolnostojace budynki ktore same siebie eksploatuja ?
    Teraz postawiła mi się kopalnia i faktycznie z powietrza robi granit
    Ale mozna buffnąć ten budynek, więc z jednego budynku mozna wyciągnąć do 4x krotności wartości początkowej granitu.

  8. #28
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Teraz postawiła mi się kopalnia i faktycznie z powietrza robi granit
    Ale mozna buffnąć ten budynek, więc z jednego budynku mozna wyciągnąć do 4x krotności wartości początkowej granitu.
    I tak sie nie zwroci koszt klejnotow

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Obecnie za 995klejnotów można kupić 500granitu, fakt że nie można tego zbuffowac no ale kiepsko widzę te nowe budynki za klejki i jeszcze sztuczny limit 1/tydzień a ktoś będzie to wgl kupował?

  10. #30
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Ale mozna buffnąć ten budynek, więc z jednego budynku mozna wyciągnąć do 4x krotności wartości początkowej granitu.
    bez upgradow budynek wybiera zdaje sie kolo 26 granitu dziennie, wiec powodzenia w oplacalnym uzywaniu na nim buffow x4.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.