Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 118

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Kopalnia granitu oraz Walentynkowa Niespodzianka

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Illumis Zobacz posta
    Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!! na 26 lvl to nawet wyspy nie macie podbitej a co dopiero robienie przygód !!!!!!! Na 26 lvl to o granicie jeszcze nikt nie słyszy bo samych monet ma ze 300 max !!!!!
    Cytat Zamieszczone przez Filip-Max Zobacz posta
    Nie do końca masz rację. Na potrzeby 26 lvl-u można spokojne nadropić granitu Wyspą Piratów. Na upowanie budynków wystarcza spokojnie.
    Myślę że obaj możecie mieć rację - zwyczajnie wszystko zależy od tego jak dużo czasu/kasy gracz spędza nad swoim wirtualnym światem

    PS. Osobiście na lvl 26 bardziej się skłaniałem do tego: "Wow mam 10 granitu i 150 monet - cool prawie mogę coś z tym zrobić".

  2. #92
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    <Boardwarrior i hater>

  3. #93
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez rozprutek Zobacz posta
    Brakuje kasy w budżecie czy co?, że wymyślacie kompletnie nie potrzebne rzeczy i to jeszcze za jaką cenę?
    Ciekawe kiedy wprowadzić opłatę za możliwość logowania się do gry bo wszystko zmierza to całkowitego przemienienia gry w maszynkę do zarabiania pieniędzy, gdzie już nie liczą się gracze tylko zyski.
    Wszystkie gry, które zaczęły wprowadzać coraz to więcej płatnych dodatków, w krótkim okresie czasu zaczęły tracić graczy.
    Miał być epicki skład węgla, miało być wyburzenie skał i co cisza jak makiem zasiał.
    Tak właściwie to czemu się dziwicie? Każda gra online jest nastawiona na to aby zarabiać - grasz za darmo a płacisz za bonusy - to się nazywa ekonomia.
    Nawet jeżeli jacyś gracze odejdą bo będą znudzeni to będą to Ci z 50lvl. Oni nie przynoszą zysków bo grają dla przyjemności a klejki zdobywają za gwiezdne monety.
    Biznes zaś jest nastawiony na nowych graczy którzy dopiero rozwijają swoją wyspę, aby zdobycie surowce czy expa muszą się zdrowo naharować - a część z nich chętnie skróci sobie tą drogę za realną kasę i biznes się kręci - BB dalej istnieje a informatycy, Business Managerowie i prezes mają pracę:P

  4. #94
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    26 lvl owszem wyspy podbitej nie ma ale rok temu dechy,marmur itp kosztowalo znacznie wiecej niz teraz,kazdy nowy gracz kupi te rzeczy za grosze,albo dostanie za darmo od wyzszych lvl. Obojetnie jakby na to nie patrzec taka kopalnia jest nie oplacalna,a jezeli kogs stac na wydanie kasiory na klejnoty a te zamienic na kopalnie,to przypuszzcam,ze wybierze jeszcze latwiejsza droge i zamias czekac na wydobycie granitu kupi wydobyty ze skrzynki jednak za 2k klejek bedzie miec tylko 1 k granitu

  5. #95
    Początkujący Osadnik Awatar Radecki28
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hej mam pytanko a widzialem ze chcieli prowadzic drzewa tropikalne byly na serwerze testowym i co znimi sie stalo??

  6. #96
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak rano się logowałam na testawy, to szkółka drzew egzotycznych była u kupca zaraz obok kopalni granitu
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  7. #97
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Dobrze ze co ssie pojawia, zawsze sie trafi troche graczy co maja akurat ochote wydac troche pieniedzy to sie skuszą i chwile będa mieli radoche. Zawsze to jakies urozmaicenie.

    Tak do dyskusji o poziomie 26 pragne wtrącic że to jest poziom na dzien lub dwa, wiec mozna nie zauwazyc kiedy sie go przeskoczyło, tym bardziej ze gra teraz idzie szybciej niz kiedys i awanse sa łatwiejsze.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  8. #98
    Osadnik
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    ktoś w to jeszcze gra? pvp miało być na początku roku.. 2013

  9. #99
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Janusz_Wąsaty Zobacz posta
    ktoś w to jeszcze gra? pvp miało być na początku roku.. 2013
    No widzisz ludzie jeszcze w to grają. Wielu gra właśnie dlatego, że brak tego całego chorego wyścigu szczurów jakim jest PVP.

    Kopalnie granitu jest mi kompletnie obojętna. I tak nie kupie, więc jak dla mnie to tak jakby jej nie było.

  10. #100
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez icaras Zobacz posta
    No widzisz ludzie jeszcze w to grają. Wielu gra właśnie dlatego, że brak tego całego chorego wyścigu szczurów jakim jest PVP.
    Ja wciąż gram (choć już dawna rozsądek i portfel podpowiada żeby się przesiąść choćby na Anno) między innymi dlatego właśnie, że chcę zobaczyć jak to PvP zostanie rozwiązane i być może wziąć udział w jakiejś rywalizacji z żywym człowiekiem (i nie ma to nic wspólnego ze szczurami).

    A co do granitu, ktoś słusznie na testowym zauważył, że za równowartość klejnotów można kupić 2 odkrywców, którzy z pewnością w ostatecznym rozrachunku będą przynosić więcej i taniej. No i nie zemrą po przyniesieniu.

Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.