Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Kociolki z brazu

  1. #1
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia

    Kociolki z brazu

    Po ostatnich konserwacjach przestaly mi sie pokazywac kociolki z brazu na wyspach z przygodami. Zrobilem kilkanascie przygod na PL serwerze, kilkanascie na angielskim - ani razu nie bylo kociolkow.
    Czy tylko ja mam takie "szczescie" ?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie były - na Banitach miałem 5. Zauważyłem jednak, że po zakończeniu eventu kolekcje są bardzo okrojone. Dochodzą do 10 elementów maksymalnie, gdzie przed zakończeniem i przed eventem miałem po 17 itp.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Ilość chyba jest losowa, ja raz mam 9 a innym razem 15. Mam wrażenie że czesc z tych znajdek nie pokazuje sie, dopiero po relogu je widać, ale to moze sprawa mojej przeglądarki.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar thea5
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie kociołki pojawiają się tak jak przed konserwą. Aż takie "szczęście" jak u Ciebie jest troszkę dziwne.

  5. #5
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ilość kolekcjonerskich jest losowa, ok 10 - 12 średnio, a najmniej miałem 3 i to przed ewentem.
    Co do kociołków na przygodach to nie zauważyłem nic niepokojącego, niemniej taki niefart jest niemal niemożliwy, jak sobie oszacowałem mniejszy niż 0,01%
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 12.01.2014 o 16:24

  6. #6
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja dziś zrobiłem 3 przygody i za każdym razem miałem kociołki , po prostu szczęście .

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    ja ostatnio(3 dni) mam 90% ziół na kolekcjonerskich dosłownie mam ich 250 szt co z tym fantem zrobić ani wymienić ani nic chyba za przeproszeniem w zadek w sadzić?

  8. #8
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez PIKI22 Zobacz posta
    ja ostatnio(3 dni) mam 90% ziół na kolekcjonerskich dosłownie mam ich 250 szt co z tym fantem zrobić ani wymienić ani nic chyba za przeproszeniem w zadek w sadzić?
    Tylko 250 ? slabo
    Ja mam 1811 ziółek, 2312 strachów. 4 wózki i 1 kociołek (nic nie kupowalem, nic nie sprzedawalem, przerabiam tylko na sok z dyni)

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Sorki, bo może głupio zapytam, ale co to jest sok z dyni?

  10. #10
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Mikstura nieskonczonej energii - opis zaczyna sie tak:To tylko sok z dyni, ale tajemnica!

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.