Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 120

Wątek: Nowy system poczty

  1. #111
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Za tą pocztę powinna być jakaś rekompensata Nie chodzi o to, że nagle wyniuchałem okazję na jakiś darmowy silos, ale wtopa z tą pocztą jest naprawdę duża. Dali ciała na całej linii, bo nie chciało im się pomyśleć logicznie przy jej tworzeniu. Właśnie za to powinna być rekompensata. Ludzie musieli coś takiego zobaczyć

  2. #112
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    a moze jeszcze rekompensate za rekompensaty ???

  3. #113
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może być nawet rekompensata rekompensaty, za brak rekompensaty. Jeżeli już mają być jakieś zadośćuczynienia, to właśnie z wprowadzenia takiego bubla. A nie tego, że przerwa techniczna przedłużyła się o godzinę, czy dlatego że czegoś zabrakło w evencie. Tutaj po prostu dali ciała na całej linii.

  4. #114
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    Do poczty dodajcie po prostu dział "wysłane"... po co tam tak udziwniać. Mi brakuje jedynie korespondencji ze znajomymi co im wysłałam. I już

  5. #115
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    no to masz Kris-89 ... specjalnie dla ciebie

  6. #116
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie dalej zapka nie wróciła, odbiorca nie am a wisi jako zaproszony i niezaakceptowany

  7. #117
    Royalvee
    Witam. Mamy z powrotem nowego klienta poczty, ponoć naprawionego, ale... dalej nie ma żadnego filtru do oddzielania raportów z "bufowania" i walk, usuwanie ręczne jest ze dwa razy wolniejsze niż w przypadku starego, sprawnego klienta poczty, wszystko w tej poczcie krzaczy i muli, "szlag" człowieka trafia od klikania po koszarach i magazynach, teraz jeszcze zamiast usprawnić to trzeba dokopać graczowi nową pocztą?

    Ps. Jeśli spotęgowanie klikania jest metodą na odwrócenie uwagi gracza... to raczej nie tędy droga.
    Ostatnio edytowane przez Royalvee ; 26.01.2014 o 19:53

  8. #118
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Ta nowa poczta to rewelacja nie ma co.
    Usuwam sobie wszystkie wiadomości, ale poczta dochodzi do wniosku że te raporty jeszcze mi się przydadzą więc daje mi szanse przeglądnięcia i zastanowienia się czy aby na pewno chcę te wiadomości skasować.
    Daje mi czas 1 dnia, niekiedy nawet 2 dni czekam aż łaskawie poczta zezwoli mi na skasowanie niepotrzebnych wiadomości. Inteligenty program nie ma co Nie spodziewałem się że aż takie nowinki i udogodnienia nam zaserwują.

    A tak w ogóle to ta nowa poczta omijając jej liczne wady to czym się różni od starej?
    Jedyną różnicę jaką widzę to można kogoś zablokować. A tak naprawdę czy ta funkcja jest nam aż tak potrzebna?

  9. #119
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Druga różnica jest taka, że można wysłać jeden mail do wielu osób jednocześnie. Trzecia jest taka, że można zaznaczyć wszystkie maile na stronie i skasować je jednym ruchem. Czwarta różnica będzie taka, że będzie można zajrzeć do maili wysłanych (oczywiście jak tylko uda się ogarnąć ten temat).

    W obecnej wersji wad nie dostrzegam, jedynie pewnie niedociągnięcia, które trzeba poprawić (np. te dziwne jazdy przy usuwaniu maili).

  10. #120
    Royalvee
    Oprócz tych licznych niedociągnięć... jest jedna poważna wada, nowa poczta nie jest w połowie tak sprawna i szybka jak stara, ale jaka ładna... no cóż może BB wprowadzi za klejnoty wybór, sprawna ale mniej estetyczna stara poczta, albo nowy estetyczny bubel?

    Czy takim problemem faktycznie jest zaimplementować osobną skrzynkę na raporty z bufowania i walk? Bo te raporty , a raczej ich usuwanie doprowadzają do frustracji...

Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.