Zamknięty wątek
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 120

Wątek: Nowy system poczty

  1. #1
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nowy system poczty

    Też macie odczucie, ze nowy system pocztowy to hit sezonu zimowego, jest po prostu REWELACYJNY.

    Poprzednio by skasować wiadomość trzeba było kliknąć aż raz, teraz dzięki wspaniałemu pomysłowi BB wystarczy kliknąć trzy razy.
    Więcej, poprzednio by odszukać wiadomość trzeba się było męczyć z suwakiem, a teraz są wygodne przyciski, przesuwające wiadomości co 8 szt.
    Aż osiem, a przecież mogli zrobić pięć albo mniej. A to przeskakiwanie przycisków przesuwających, to jest wspaniała dodatkowa atrakcja.

    I raporty z odkrywcy nie zawierają już niepotrzebnych informacji o użytych umiejętnościach, przecież każdy wie jak wyszkolił odkrywce.

    Dobrze że nie wprowadzono filtrów wiadomości (takie menu powodujące że wyświetla się tylko jeden typ np. raporty z walki), to by dopiero spowodowało zamęt. Oczywiście brak możliwości zaznaczenia wszystkich widocznych wiadomości to tez strzał w dziesiątkę.

    Jeśli chodzi o mnie to jestem zachwycony nowym systemem poczty.
    Dziękujemy Ci BB, programiści wykonali kawał porządnej, nikomu niepotrzebnej roboty, myślę że należy im się duża premia.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    134
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ułatwienia zwane utrudnieniami by Blue Byte

    Odcinek 1 - System poczty
    Elementy logiczne połączone z nauką języków

    Ostatnio edytowane przez Sevitor ; 09.01.2014 o 10:02

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Po prostu cudowna ta nowa poczta az sie cieze na mysl o kasowaniu 100 raportow o koszach

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Należy zadać pytanie do bb_xaar na czym właściwie polega te ulepszenie ??

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez silu700 Zobacz posta
    Należy zadać pytanie do bb_xaar na czym właściwie polega te ulepszenie ??
    Estetyka, blokowanie wiadomosci od gracza, lista wyslanych wiadomosci i tyle

  6. #6
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeszcze jedna cudowna sprawa, Wiadomości w skrzynce wysłane, kasuje odbiorca.
    Jak odbiorca skasuje wiadomość lub odbierze przesyłkę handlową to wiadomość z wysłanych znika, samodzielnie nie można jej skasować
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Jest do przeżycia...ja mam problem z wysłanymi. Mam je od sierpnia i nie ma opcji usuń. Tak ma być?

    Ok, akurat pisałem jak pojawiła się odpowiedź....

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez silu700 Zobacz posta
    Należy zadać pytanie do bb_xaar na czym właściwie polega te ulepszenie ??
    Jedyny plus jaki tu widzę, to wysyłanie wiadomości do kilku adresatów jednocześnie. Reszta to jakiś koszmar szalonego listonosza.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    28.07.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Procz plusow jakie widzicie :P tez sa minusy okienko jest tak ogromne ze ja na swoim 10 calowym monitorze musze robic na pelny ekran zeby zamknac okienko wiadomosci... mogliby sie zajac na prawde waznymi rzeczami a nie jakas skrzynka wiadomosci, przeciez poprzednia nikomu nie przeszkadzala poza "tresc przeniesiona do menu gwiazdy" pojawiajaca sie co 5 klikniec usuniecia wiadomosci

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Temu kto to robił , projektował, wdrażał kazałbym za karę używać maila o funkcjonalnościach jak ta poczta...
    Ten kto to robił nie tylko nie ma pojęcia o grze, o nie używa maila najwidoczniej

Zamknięty wątek
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.