Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Czego oczekują gracze od developerów BB !!!

  1. #1
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia

    Czego oczekują gracze od developerów BB !!!

    Jak w temacie, co byśmy chcieli w grze abyśmy przestali narzekać.
    Prawda widzę nowości, ale takie, które nie zatrzymują mnie w grze. Mam wrażenie, że BB zarobiło to co chciało i już odpuszcza, wrzuca nowości, które ktoś w piwnicy wymyślił, aby zatkać języki ludziom, które nie wprowadzają nic konkretnego do gry.
    --> Po co mi nowe przygody, nowy drop skoro mam już wszytko?
    --> Miało być usuwanie skał, fajny pomysł, ale po co mi skoro mam taka produkcję, że wszytko chomikowane jest w gwieździe, uzyskam więcej miejsca, ustawie więcej budynków - BĘDĘ MIAŁA JESZCZE WIĘCEJ SUROWCÓW - SUPER O TO CHODZI!
    --> Nowy magazyn prowiantu popsuł handel przygodami, mapki są produkowane za bezcen, Czarni i Atak z zaskoczenia, swego czasu fajne przygody .. a teraz?
    --> Bajkowe przygody i kategoria sklepowa, to był jeden z lepszych pomysłów, surowiec fajny, przygody też, ale w ciągu 3 miesięcy wkupiłam wszytko co było możliwe, na co mam teraz zbierać?
    --> Gdzie te pvp?
    --> Gdzie polepszenie jakości gry bez lagów?
    --> Gdzie zachęcenie 'Weteranów' do wrócenia do gry?

    --> Czy ktoś z tego BB widział w ogole zadania gildii? Ktoś się nad nimi w ogole zastanawiał? Nie wspomne o kategorii sklepowej, która zmienia sie 2 razy do roku, a monety gildii sie kiszą, bo po co kupować cos fajnego, lepiej CHOMIKOWAĆ


    A teraz może, nie czekajmy na głupie pomysły ze strony BB, tylko napiszmy swoje.
    Jeśli BB to zignoruje, znaczy, że to już koniec tej gry - a szkoda, nie gram w nic innego, bo nie lubię, ta gra mnie zachęciła i wiem, że jest sporo takich osób jak ja.

    PS. Jest taka jedna gra (jak przypomnę sobie nazwę to napiszę), która została stworzona tylko na podstawie tego czego oczekiwali gracze, została hitem ubiegłego roku, właśnie tylko dlatego, że współtwórcami, czy pomysłodawcami byli sami gracze, a nie u nas BB, które nawet w tę grę nie gra (bo niestety, są wprowadzane nowości z dupy wzięte, tak jakby ktoś myślał, że się przydadzą, ale tak naprawdę nie wiedząc tego na pewno, czyli nie grając w grę)

    PS2. Ale idąc polityką BB, to po co utrzymywać tych co już wszystko mają, skoro lepiej zebrać nowych, bo na nich najwięcej kasy się uzyska. I niestety po ostatnich nowościach, tak utwierdzam się w tym przekonaniu.
    Ostatnio edytowane przez Angelkaxd ; 08.01.2014 o 16:02

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    ales pojechala im po kalesonach zgadzam sie z toba biorac nowy pomysl i budynek drawala egzo i jego cene jaka dali testowym szkoda gadac ;/

    pvp bylo by jak najlepszym rozwiazaniem ale raczej w tym roku tego nie zrobia jesli jeszcze o tym mysla gra staje sie juz bardzo nudna nie ma jakiego kolwiek celu zeby do niego dazyc nawet juz mi sie nie chce fasolek klepac :P
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 08.01.2014 o 16:02 Powód: Połączenie dwóch postów

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    --> Po co mi nowe przygody, nowy drop skoro mam już wszytko?
    Człowiek zawsze może mieć dużo, ale nie będzie mieć nigdy wszystkiego. (Taka filozofia).
    --> Miało być usuwanie skał, fajny pomysł, ale po co mi skoro mam taka produkcję, że wszytko chomikowane jest w gwieździe, uzyskam więcej miejsca, ustawie więcej budynków - BĘDĘ MIAŁA JESZCZE WIĘCEJ SUROWCÓW - SUPER O TO CHODZI!
    Chomikowanie w gwieździe jest rzeczą absurdalną która powinna zostać usunięta. Surowce przepadną? Trudno.
    --> Bajkowe przygody i kategoria sklepowa, to był jeden z lepszych pomysłów, surowiec fajny, przygody też, ale w ciągu 3 miesięcy wkupiłam wszytko co było możliwe, na co mam teraz zbierać?
    Nikt nie każe Ci nic zbierać, tym bardziej BB nie każe Ci grac w tą grę. Mógłbym powiedzieć że "jak nie chcesz to nie graj" ale było by to bez sensu gdyż ja sam mam wątpliwości co do sensu dalszej gry. Aczkolwiek błąd leży po stronie BB jak i graczy. Gracze podają bzdurne pomysły odciągając BB od naprawdę ważnych kwestii.
    --> Gdzie te pvp?
    PvP było w dalszych planach, nikt nie określił daty wprowadzenia. Co innego obietnice Tuska że "w przyszłej kadencji obniżę podatki", nikt nie robi referendum że są przeciwni takim ustawom jednoznacznie tym czynem akceptują warunki. Tym przykładem chce przedstawić że gracze zbyt mało naciskają na BB w pewnych kwestiach a zbytnio trują dupe w innych.
    --> Gdzie polepszenie jakości gry bez lagów?
    Ja nie mam lagów.
    --> Gdzie zachęcenie 'Weteranów' do wrócenia do gry?
    Die Siedler to jest wyrobiona marka. A owe marki nie muszą prowadzić reklamy tak wiec nie mówmy tutaj o zachętach. Zachęcać to może sieć biedronka o promocji na włoszczyznę i filety śledziowe.
    Pozwolę sobie dorzucić.
    http://www.myvideo.de/watch/4683695/...ER_Amiga_Intro
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 08.01.2014 o 16:19

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może podpisy zbierz jakieś bo wypowiadasz sie w imieniu graczy niby a ja i widze coniektorzy sie z tym, przynajmniej w wiekszosci nie zgadzam. zanim bedziesz mówić w imieniu grupy to może pozwól aby Cie wybrano jako mówcę zamiast być samozwańcem !
    pomijajac wiekszosc postulatów ubawiłem sie przednie przy "Czarni i Atak z zaskoczenia, swego czasu fajne przygody .. a teraz? " a cena zakupu ma wpływ na "fajność" przygody ? co sie zmieniło, straty wieksze ? drop mniejszy ? bloki nie dzialaja ? kolor ttrawy sie zmienił ? nic sie z przygodą nie zmieniło. poza tym, że jest w zasięgu zakupu przez wieksza liczbe osób.
    zamieszanie z tanimi mapkami... jakie zamieszaanie ? granit byl po 0,7 monety , jest ponad dwa razy drozszy. wzgledy ekonomiczne sie zmieniaja non stop, tyle ze czasem drastyczniej a czasem delikatniej. byly mapki po 3, nikt nie narzekał jak skoczyły na 7, spadły na 1 i płacz. to tylko ekonomia i jak wszedzie tak i w grze jest ona zmienna. na swoim serwerze nie widzialem zeby ktos narzekał na tanich czarnych. no chyba że jakis handlarzyna , ale ten to sobie zawze surowce do biznesu znajdzie

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem czego oczekują inni, ja oczekuję na:

    (w dowolnej kolejności)
    1. usunięcie limitu 25 w koszarach i magazynie prowiantu
    2. lepszej skrzynki pocztowej + notatnika w grze
    3. PvP (bezpieczne dla wyspy macierzystej i nieobowiązkowe)
    4. trzeci slot przygód
    5. rozwój umiejętności dla generała
    6. rozwój umiejętności dla wyspy
    7. usuwanie skał
    8. przygody ekonomiczne
    9. lepszy interfejs generała (np. przycisk zerowania składu)
    10. bank gildii (nie mylić ze składowiskiem, które obecnie jest testowane na tsotesting)
    11. ranking
    12. punkty, odznaczenia za osiągnięcia
    13. lepszą komunikację BB z graczami, więcej dyskusji, uwzględnianie oczekiwań, itp.

    Jeszcze parę rzeczy pewnie bym wymyślił.

    Jeśli chodzi o to, co napisała Angelkaxd, to zgodzę się z jednym, mianowicie że fasole były świetne ale na krótką metę. Z drugiej strony, każdy pomysł tego typu znudzi się (straci rację bytu) po jakimś czasie, a z kolei nie da się takich rzeczy implementować w nieskończoność. To, co dałoby kopa tej grze (i radochę tym, którzy wszystko już osiągnęli), to element rywalizacji z innymi graczami (3,11,12 z mojej listy).

    A, i nie mam lagów.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 13.01.2014 o 00:12 Powód: 13

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...nik-dewelopera
    piotru70 - przeczytaj spójrz na daty i wtedy się wypowiadaj
    mamy rok 2014 tak dla jasnosci

  7. #7
    Lipek
    Jak dla mnie to przede wszystkim ranking. Na jakiej zasadzie liczony - nie wiem. Najprościej to chyba ilość ogólna ilość pkt exp dotychczas zebrana. Tylko już widzę kwik i lament tych co nie grają tak długo jak najstarsi serwerowo gracze.

    Może i PvP ale mnie jakoś średnio ciągnie w tą stronę. Jak będzie to super, ale jak teraz nie ma to też nie narzekam.

    Generałowie precz z wyspy do Koszar/Baraków/na Poligon - innymi słowy w jedno miejsce (polecam zmodyfikować stare Koszary lub coś na kształt Ulepszonego Magazynu Prowiantu).

    Wyprawy, zdobywanie nowych wysp (taka wycieczka po nową wyspę powinna być kosmicznie kosztowna i sama wyspa cholernie mocno broniona). Czyli nowy budynek - Przystań/Port gdzie z magazynu przesyłało by się surowce (raz wysłane bez możliwości odzyskania, coby nie robić z tego jakiejś formy magazynu, samo przesyłanie podobne do przekazywania baloników) potrzebne na cel wyprawy.

    Powyższe to takie moje osobiste marzenia. Może kiedyś się spełnią.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 13.01.2014 o 03:50

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez rapalek11 Zobacz posta
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...nik-dewelopera
    piotru70 - przeczytaj spójrz na daty i wtedy się wypowiadaj
    mamy rok 2014 tak dla jasnosci
    A wziąłeś pod uwagę ze to nie jest data wprowadzenia aktualizacji do gry tylko data kiedy dopiero zaczną projektować system walki? A nie, bo Ty widzisz liczby...
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 13.01.2014 o 15:35

  9. #9
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    --> Po co mi nowe przygody, nowy drop skoro mam już wszytko?
    Ciekawe co by musieli dac, zebys powiedziala, ze jeszcze nie masz tego ? Podejrzewam , ze nawet jakby cos dali to, to po miesiacu, gora dwoch, znowu bedziesz miec wszystko.
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    A teraz może, nie czekajmy na głupie pomysły ze strony BB, tylko napiszmy swoje.
    Jeśli BB to zignoruje, znaczy, że to już koniec tej gry - a szkoda, nie gram w nic innego, bo nie lubię, ta gra mnie zachęciła i wiem, że jest sporo takich osób jak ja.
    Szkoda, ze zabraklo jakiegokolwiek Twojego pomyslu, ale cóż, narzekac kazdy potrafi.

    Jakikolwiek ranking w tej grze obudzi mocno niezdrowego ducha rywalizacji, a i tak pewnie na pierwszych miejscach beda osoby, ktore wydaly najwiecej PLN.

    Zgodze sie, ze nowe pomysl z drwalem egzo czy epickim skladem drewna to takie zapchaj dziury. Nic powaznego nie wnosza do gry.

    Duzo pomyslow BB to niewypaly, ale nie powiecie, bo ostatni event byl najlepszym ze wszystkich dotychczas i miejmy nadzieje, ze szykuja cos rownie dobrego, zeby nas zaskoczyć
    Ostatnio edytowane przez Suneater ; 13.01.2014 o 10:55

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Suneater Zobacz posta
    Duzo pomyslow BB to niewypaly, ale nie powiecie, bo ostatni event byl najlepszym ze wszystkich dotychczas i miejmy nadzieje, ze szykuja cos rownie dobrego, zeby nas zaskoczyć
    Byl dobry ale troche przesadzili z latwoscia wedlug mnie

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.