Zamknięty wątek
Strona 5 z 21 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 204

Wątek: [Dyskusja] Przygody kooperacyjne

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Obecne "przygody" są beznadziejnie nudne, kolejne mapy tego typu nic dla mnie nie zmienią skoro sam sposób prowadzenia walki jest prymitywny i odmóżdżający. I co z tego że zamiast zrobienia samemu "przygody" będę mógł zrobić tylko jedną część? Żadnego szału w tym nie widzę.

  2. #42
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Lepsze klepanie przygod w ten sposob niz wysylanie wojska zeby samo walczylo jak to jest w innych grach
    Przynajmniej cokolwiek sie robi...

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zeby to mialo sens, dropy musza byc wyraznie lepsze od dropow z obecnych przygod. Komu bedzie sie chcialo szukac x osob, czekac na nie, koordynowac to i dostac mniej, niz dostalby ze zwyklej przygody+wymian? Albo sporo lepsze dropy, czyli przykladowo: kooperacyjny odpowiednik byka = drop na osobe minimum taki, jak 3 dropy z byka, albo szansa na rzeczy, ktorych nie ma w dropach innych przygod (np. silosy - ale nie przejdzie, bo sprzedaz klejnotowych spadnie ). Albo tak jak sparkz pisal, jakis unikalny budynek, niedostepny gdziekolwiek indziej. Nie dekoracja oczywiscie


    I oprocz osobnego slota na te przygody, powinna byc mozliwosc usuniecia jednego z graczy, wraz z resetem "jego" czesci przygody (i zaproszenia kogos nowego oczywiscie). Zeby uniknac sytuacji, ze 3 osoby zrobily swoje i czekaja caly dzien na ostatnia, bo cos mi sie wydaje, ze sporo z tym bedzie problemow

  4. #44
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Świetny pomysł jak chodzi o element współpracy.
    Oby tylko były trudne i z dobrymi dropami

    Ale teraz jedna kwestia... Wiadomo, drop z takiej przygody musi być super. Tylko że... Mam takie skromne pytanie... Jeśli ktoś ma już 54 lvl (tak poglądowo - gdyby liczyć dalej ekspa ) , wszystkie budynki łącznie z tartakami egzo na 5 lvl, złote wieże, itp itd i łańcuchy wszystkich geologów pokończone... to... po co mu te świetne dropy z nowych przygód?

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo dobry pomysł i sprawiedliwy bo teraz 1 robi przygode a reszta robi looty a dostaje takie same dropy i w koncu bedzie jakas współpraca

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    bez sensu moim zdaniem, każdą trudniejszą przygodę można podzielić i dogadać się ze znajomymi a potem robić swoje części...
    BITCOIN - nigdy nie jest za późno, zacznij już dzisiaj:

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to takie zmuszanie ludzi do multi. przecież teraz jak ktoś chce sobie robic przygodę we 3 to ja robi każdy się umawia na zabicie tego czy tamtego sektora/obozu i się tak robi. po co zmuszać do współpracy z innymi tych co tego nie chcą?

  8. #48
    Osadnik Awatar Judosław
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Prawda jest taka, że to kolejna "nowość" dla graczy rozwijających się. Ci co się już rozwinęli prawie na maksa, mogą pakować manatki i znikać z serwerów. Niestety w nowym roku już kilku znanych mi graczy zrezygnowało z gry, kolejnych kilku się nad tym zastanawia. Dla Weteranów chcących grać trochę ambitniej niż robienie zapasów w gwiazdce, nie ma w tej grze miejsca. Szkoda że góra nie widzi prawdziwego problemu, tylko zajmuje się bzdetami które niby urozmaicają grę, ale albo na 2 dni, albo dla części graczy. Poza tym ostatnio zauważyłem tendencje do ułatiwiania gry. Obecnie żeby wbić 50lvl nie potrzeba kompletnie nic, tylko chęci. Za czasów starszych graczy trzeba było się pogłowić, teraz to tylko kwestia czasu. Czarni rycerze czy wikingowie to przygoda mega tania. Do tego premium 50% i można tanio i szybko wbijać lvl.
    Pain is temporary.

  9. #49
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Judosław Zobacz posta
    Obecnie żeby wbić 50lvl nie potrzeba kompletnie nic, tylko chęci.
    Do wbijania levelu nigdy nie trzeba bylo wiecej niz checi, exp lecial z kazdej przygody, wystarczylo klepac dowolne przez odpowiednio dlugi czas ... Szczegolnie od czasow pojawienia sie poradnikow, ktore nomen omen istnialy juz troche przed startem polskich serwerow ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    chetnie bym widzial przygode dla grupy graczy z gildy gdzie tylko w gildzie mogli by wspolnie ja zrobic w wiekszym gronie niz 10 osob

Zamknięty wątek
Strona 5 z 21 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.