Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: problem z przyoda CZARNI RYCERZE

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra

    problem z przyoda CZARNI RYCERZE

    witam mianowicei od 3 dni ginie mi wojsko po zakonczeniu przygody czarni rycerze nie powracaja mi zolnierze ani konni cale jednostki ida w straty i nie jest to kwestia złych ataków u mnie chłopaki w gildzie tez pisza o tym problemie...za chwile nie bede miec z czego robic jednostek do walki konnych i zolnierzy....czy ktos juz sie z tym spotakl ze mu eojsko nie wraca na wyspe????w raportach walki s atak jak powinny byc.....lecz po powrocie otwieram szeroko o czy i widze ze nie mam wojska:/:/;/

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przed zakończeniem przygody pakuj pozostałe wojsko do generałów, wtedy powinno normalnie wrócić.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    ale do tej pory nie musialem pakoac bo wojo automatycznie wracało samo a teraz nie wraca nic.....jak mam pakowac skoro reszta generałow po walce jest chora??bez sensu spakowac moge jedynie weterana i tyle a reszta chora po walce.....zadna nowosc dla mnie ze tzreba pakowac ale mimo tego nie powinno sie obawiac z powrotem jednostek bo aytomatycznie powinno wrocic tak mialem do 4 dni wstecz bez pakowania wracały a teraz???gina a ja nie mam woja na kolejne CR :/

  4. #4
    Szahriw
    Ja własnie zastanawiałem się co się stało z moimi konnymi, brakuje prawie 200szt, a ostatnio zrobiłem około 10 sztuk CR. Wojsko zawsze pakuje przed zakończeniem a i jestem pewny że żadnego ataku źle nie puściłem, by ich stracić w trakcie przygody.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    napisałem do supportu o tym.i otrzymałem smieszna odpowiedz:/:/..................wojsko nie pakowane wraza pozniej... . . wyczerpujaca odpowiedz....tyle ze ja o tym wiem bo czarnych robie juz z pamieci................i coz mi z takiej odpowiedzi??????????? totalne zero poza stratami wojska zobaczymy co mi dzis kolejny raz CR pokaże 5 dzien z rzedu :/:/:/

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez szkielek15 Zobacz posta
    witam mianowicei od 3 dni ginie mi wojsko po zakonczeniu przygody czarni rycerze nie powracaja mi zolnierze ani konni cale jednostki ida w straty i nie jest to kwestia złych ataków u mnie chłopaki w gildzie tez pisza o tym problemie...za chwile nie bede miec z czego robic jednostek do walki konnych i zolnierzy....czy ktos juz sie z tym spotakl ze mu eojsko nie wraca na wyspe????w raportach walki s atak jak powinny byc.....lecz po powrocie otwieram szeroko o czy i widze ze nie mam wojska:/:/;/
    Tobie ginie wojsko jak wracaja a mi jeszcze w przygodzie zginelo sprawdzalam nawet w raportach bitew czy gdzies nie pomylilam sie w ataku i nigdzie nie zgineli mi konni poza pierwszym atakiem wiec to nie tylko Ciebie spotkalo

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    @szkielek15, zawsze pakuje się całe wojsko lub przynajmniej to najcenniejsze (konie, puszki). Grasz już ponad rok i nie wiesz o tym?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    @szkielek15, zawsze pakuje się całe wojsko lub przynajmniej to najcenniejsze (konie, puszki). Grasz już ponad rok i nie wiesz o tym?
    A co to ma za znaczenie, spakowane czy nie całe wojsko, które nie zgineło ma wrócić na wyspę, jeśli tak nie jest znaczy się jest bug.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    @krzyssa jak nie rozumiesz po co to Twoja sprawa, tylko potem nie jęcz, że Ci wojsko zaginęło. Następny co gra ponad rok i nic nie wie o grze i bugach jakie są w grze. A ten bug jest tak stary jak tso.

    @szkielek15 wyślij ticket ,o wojsku zapomnij i zacznij pakować wojsko przed ostatnim atakiem na przygodzie, pozdro

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Ja znalazłem dziwną prawidłowość - dopóki na ostatni atak wysyłałem weterana i zwykłego generała wszystko było ok, potem pomyślałem, że szybciej będzie jak wyślę z weteranem - ponurego żniwiarza, bo szybciej wróci, szybciej się zregeneruje, szybciej będę mógł zacząć kolejną przygodę - i tu zaczęły się problemy z niewracającym wojskiem, Dziwnym trafem byli to elitarni i konni a więc idący w bloku z weteranem pod wodzą wspomnianego ponurego żniwiarza. Wysłałem nawet zgłoszenie do supportu z pytaniem, czy aby ponury (szybki) jak zwał tak zwał szybciej rozprawia się z wojskiem w bloku i dlatego ginie tyle woja, bo weteran nie zdąży ubić fortecy, ale nie dostałem takiego potwierdzenia. Wróciłem do starego rozgrywania, czyli ostatni atak weteranem i zwykłym generałem i jak ręką odjął straty się nie powtórzyły. Nie wiem czy tak samo dzieje się u innych graczy, ale u mnie po powyższej zmianie problem zniknął.

    PS. Zawsze pakowałem i odsyłałem resztę wojska przed ostatnim atakiem
    Ostatnio edytowane przez Magoth2 ; 09.01.2014 o 01:15

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.