Zobacz wyniki ankiety: Przygody nic nie warte ! "Dzieci, Zakazane, Wiktor, itd."

Głosujących
106. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • a)Kupiec

    13 12.26%
  • b)Handel

    7 6.60%
  • c)Wzbogacenie

    55 51.89%
  • d)Zmnejszenie strat

    31 29.25%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Przygody nic nie warte ! "Dzieci, Zakazane, Wiktor, itd."

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zOnk2703 Zobacz posta
    Jedyne na czym się da zarobić to na wikingach bo cena wzrosła z 1,5 do 2k monet
    Nie można jej kupić za mapki, a że mniej osób wysyła teraz grubasów po przygody (podczas eventu większość wysyłała tylko po skarby) to ilość przygód zmalała więc cena wzrosła.

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Słabo dopasowana ankieta do problemu. Każda z tych przygód ma swoje plusy. A że wiekszosc ich nie lubi robic to kwestia lenistwa i malych ambicji graczy.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  3. #23
    Osadnik Awatar rycha86
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Majamas Zobacz posta
    Słabo dopasowana ankieta do problemu. Każda z tych przygód ma swoje plusy. A że wiekszosc ich nie lubi robic to kwestia lenistwa i malych ambicji graczy.
    Tu się nie rozchodzi o to że nikt nie lubi jej robić tylko o to że przygody te zawalają menu Gwiazdy i nie dość że płacisz 350 wędlin + 60 monet(odkrywcy) przynosi ci 4x dzieci 2x wiktora 1x zakazane a jak chcesz je sprzedać na handlu to do każdej przygody dopłacasz indywidualnie bo nie da sie wystawić np. 4-ech partii jednej przygody !

    A dla czego nie chętnie wykonuje te przygody ?
    -Bo ilość tych przygód przynoszonych przez odkrywce jest większa niż jednostki które jestem w stanie wyhodować
    na 17 odkrywców dziennie dostaje około 3-5 badziewnych przygód (wolał bym mapy)


    Edit :
    choć co jakiś czas usuwam nie potrzebne przygody
    To moje menu gwiazdy na dzień dzisiejszy :

    Krzyży-kuj każdą po kolei to cie też krew zaleje !
    próbowałem na bieżąco usuwać ale jak widać nie dało rady !
    Ostatnio edytowane przez rycha86 ; 08.01.2014 o 11:56

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    To teraz zadam pytanie po co wysylasz odkrywcow mając tyle przygód? Przydałaby ci sie faktycznie opcja hurtowej sprzedaży, bo w tych krawcach i mrocznym bractwie zamroziłes sporo majatku.

    Prędzej czy później BB samo zdecyduje zeby cos takiego wprowadzic bo zapchane gwiazdy musza obciazac im bazy danych. Podobmo jest limit 1000 jendego typu przygody, potem beda przepadac wiec spokoj, przestanie przybywac.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  5. #25
    Osadnik Awatar rycha86
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Majamas Zobacz posta
    To teraz zadam pytanie po co wysylasz odkrywcow mając tyle przygód? Przydałaby ci sie faktycznie opcja hurtowej sprzedaży, bo w tych krawcach i mrocznym bractwie zamroziłes sporo majatku.
    A no widzisz Jeden handluje zbożem jeden mieczami a inny granitem ! Ja handluje przygodami !
    nie pochwale się jakie miałem przychody bo to nie o to w temacie chodzi !
    Krawcami i Bractwem nie handluję bo mało płacą a po za tym jeść nie wołają

    Jedyne co mnie pocieszyło to wiadomość na głównej o nowych przygodach Co-op ! tzn gwiazda będzie pękać w szwach
    Ostatnio edytowane przez rycha86 ; 08.01.2014 o 21:32

  6. #26
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez rycha86 Zobacz posta
    Jedyne co mnie pocieszyło to wiadomość na głównej o nowych przygodach Co-op ! tzn gwiazda będzie pękać w szwach
    Jesli bedzie taki drop jak na testowym to na 100% beda lezec w gwiazdach

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Majamas Zobacz posta
    Słabo dopasowana ankieta do problemu. Każda z tych przygód ma swoje plusy. A że wiekszosc ich nie lubi robic to kwestia lenistwa i malych ambicji graczy.
    Dzieci Sawanny mają plusy? :]

    Fajnie z nich tytan leci, ale zapotrzebowanie na tytan jest trochę małe. Na exp za duże straty. Na kociołki za małe zapotrzebowanie. Z expem częściowym za dużo roboty (a chyba jednak nadal straty duże).
    Niby jakieś plusy są, ale ważne żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów.

    Problem zalegania, kasowania i handlu by się rozwiązał gdyby wprowadzić sensowne grupowanie. Nie istnieje chyba żaden sensowny powód, żeby jednakowe przygody były trzymane oddzielnie.

    Banitów i Wiktora podobno jest sens robić, a Zakazane powinny zyskać na wartości po uzupełnieniu nagrody.

  8. #28
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    nastepna ankieta w stylu "kto jest twym idolem i dlaczego właśnie lenin" nie mozna byc przeciw..wiec zadne z powyzszych.
    Normalnie nic dodać nic ująć. Podpisuje się obiema rękami

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    Poznańczyk dałem tylko przykład że jakby chcieli to by mogli poszukaći może by im się spodobały takie typu przygody a mogą z kimś robić to też lepiej wyjdzie niż samemu i sprzedawać dropa

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Autor ma jakiś kompleks ? A daj ludziom opcje "żadne z powyższych" w ankiecie zamiast zmuszać do wyboru czegoś co tylko tobie sie wydaje potrzebne.
    Zakazane robie kilka razy w miesiacu a jak wspomniano, chetnych przybywa bo zmienił się drop i wartościowa przygoda w nim wpada.
    Wiktor, jest dobry i nic nie trzzeba zmieniac.
    Dzieci, cóż, dyskusyjne... ale nie znaczy ze od razu trzeba coś zmieniac.

    Ja jestem przeciwny Wkingom, masa expa za nic. Jest wiele przygód i nikt Ci nie każe robić tych co sie tobie nie opłacaja.
    ZAWSZE beda jakies najsłabsze. po to jest zróżnicowanie. a jak Ci zawadzają w gwiezdzie i za rybe sie nie oplaca sprzedawac to skasuj !! taki X przy przygodzie w gwiezdzie i po sprawie. zapomniane i nie boli.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.