Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Settlersowe życzenia Noworoczne

  1. #11
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Teraz to są życzenia...
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  2. #12
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Wystarczyło olać temat a nie silić sie na ironię. Swoją drogą spacja przed przecinkiem to też taka ironia czy "wiek ,brak kultury ,niedouczenie lub po prostu brak ogłady"?
    Człowiek całe życie się uczy.
    Ja należę do osób, które uczyły się czytać i pisać w czasach gdy o internecie, komputerach a tym bardziej o spacji nikt nie jeszcze nie słyszał a wiedzę czerpało się z książek.
    Dzięki Tobie wiem teraz, że jestem niedouczonym analfabetą, który robi tak śmiertelnie poważny błąd stylistyczny, jakim jest spacja przed przecinkiem.
    A teraz kończmy ten teatrzyk i życzmy sobie wszyscy nawzajem wspanialej sylwestrowej zabawy i miłego zakończenia starego roku.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mundek_May Zobacz posta
    Ja należę do osób, które uczyły się czytać i pisać w czasach gdy o internecie, komputerach a tym bardziej o spacji nikt nie jeszcze nie słyszał a wiedzę czerpało się z książek.
    Rozumiem , że ironia i sarkazm są teraz na topie w internecie, ale tutaj naprawdę nie były potrzebne... Tym bardziej, że tak usilnie podkreślasz swój wiek. Ja również pochodze z tego pokolenia, tez lubię czasem wytknąć, wszechobecna głupotę internetową, ale tutaj (powtórzę to jeszcze raz ) nie było to potrzebne. Życzenia - czy to źle , że ktoś je składa? Jesteś starszą osobą, więc jak mniemam wiesz jakiego typu to pytanie i nie będziesz się silił na ironiczne ( ba! nawet sarkastyczne ) docinki.

    Wracając do tematu. Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku.

  4. #14
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez FinlandianHuski Zobacz posta
    Z okazji Nowego Roku 2014 chciałbym życzyć Wszystkim wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów osobistych i zawodowych oraz niezliczonych pokładów surowców, wszechpotężnych armii, sielanki na wszystkich serwerach i braterstwa w Gildiach. Trzymajcie się ciepło Osadnicy )
    Miszczuniu kochany, stalowooki, dziś z czystym sercem dołączam się do Twoich życzeń i wtrącając swoje "czy grosze" , życzę również wszystkim settlersomaniakom wszystkiego najlepszego z Nowym Rokiem.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.