Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Nabory do GILDII WSPÓŁCZEŚNI MUSZKIETEROWIE

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar jamp1983
    Dołączył
    02.06.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Pamietajcie moji drodzy w gildii nie liczy sie ilosc a jakosc... mocny trzon to podstawa u nas - jestem z Młodocianym w gildii mamy mocny sklad ktory sie staral dzialal, i duzo duzo na chacie rozmawial pomagalismy sobie z zadaniami i wiele osob zaczelo do nas dolaczac... zarzad sie zmeinia kazdy daje jakas incjatywe jest poporstu fajnie. ja trzymam z Was kciuki bo widze ze macie potencjal jak my kilka miesiecy temu trzymajcie sie mocno sciskam serdecznie no i mam nadzieje ze moze kiedys polacza serwery to na pewno bedziemy sie trzymac razem. POWODZENIA! w razie pytan piszce do Młodocinaego, do mnie... zawsze pomozemy 3mam kciuki!!!

  2. #12
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Masz dość czekania na wykonanie zadania gildii ? Przyjdź do Nas. U Nas zawsze rano nowe zadanie gildii czeka na Ciebie Znajdziesz to wszystko w Gildii Współcześni Muszkieterowie. Proszę kontaktować się z Beatas1964, pirat11 lub connan58

    Zadania gildii to sprawdzian z koleżeństwa. Uważasz że jesteś koleżeński to wstąp do Gildii Współcześni Muszkieterowie . Na wykonanie zadania gildii mamy 24h.Współpracujemy razem wykonując zadania i dlatego każde zadanie wykonujemy szybko. Trzon gildii stanowią liderzy byłych mniejszych gildii co daje nam olbrzymią siłę i pomysłowość w uatrakcyjnieniu zabawy. Mamy wiele wspaniałych pomysłów które wprowadziliśmy do gry.Nie piszemy o tym na forum żeby nie ściągnąć do siebie ludzi takich co nie powinni się w naszej gildii znaleźć. Czat gildii nie służy nam tylko do niesienia pomocy ale również do miłych rozmów.Wielu w gildii dawno osiągnęło 50 LVL, dlatego też łatwo nam jest pomóc tym co dopiero się rozwijają. Bardzo szybko ich wioska zamienia się w miasto. Nie stosujemy selekcji lewelu gracza, tylko jego kulturę osobistą dlatego przyjmujemy w nasze szeregi tylko ludzi z polecenia oraz na prośbę kierowaną do beatas1964 , pirat11 i connan58
    Ostatnio edytowane przez pirat11 ; 11.02.2014 o 23:34 Powód: Połączenie dwóch postów

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar marrllen
    Dołączył
    26.01.2014
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem w gildii i potwierdzam słowa moich znajomych. Jest na prawdę miła rodzinna atmosfera i każdy pomaga innym dzieląc się tym co ma Tworzymy jedna wielka rodzinę. Serdecznie zapraszamy

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar Dodwig
    Dołączył
    17.01.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja też jestem w tej gildzie i potwierdzam, że tak cudownej i rodzinnej atmosfery pewnie nie znajdzie się gdzie indziej. Doświadczeni gracze uczą nowych, nieraz jeszcze "zielonych" graczy. Zawsze służą pomocą i poradą. Dlatego bardzo szybko nabiera się doświadczenia. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie tu.

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar Klara_82
    Dołączył
    08.01.2014
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja również jestem w tej gildii. Super ludzie, świetna zabawa więc zapraszamy

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar paoola007
    Dołączył
    25.03.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam!!!!
    Mam na imię Paulina i należę do Gildii WSPÓŁCZEŚNI MUSZKIETEROWIE ... chcę tylko powiedzieć że osoby należące do tej Gildii traktują się jak rodzina, tu nie ma rywalizacji o to żeby ktoś miał więcej lub był lepszy od innych lecz najważniejszymi cechami tego zespołu jest ŻYCZLIWOŚĆ, BEZINTERESOWNA POMOC INNYM, WSPIERANIE DOBRYMI RADAMI, WSPÓLNE ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ, LUŹNA ATMOSFERA itd....tu można wymieniać i wymieniać. Ja na prawdę czuję się zaszczycona móc być jednym z członków TEJ WIRTUALNEJ RODZINKI POZDRAWIAM i serdecznie zapraszam do przyłączenia się

  7. #17
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ostatnio edytowane przez pirat11 ; 11.02.2014 o 16:23 Powód: poprawka

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

  9. #19
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród


    Gildia (3WM) Współcześni Muszkieterowie powstała z połączenia kilku gildii. W każdej gildii są aktywni gracze i nie aktywni. Większość aktywnych graczy lubi zadanie gildii dlatego ta fuzja zapewniła nam sukces w wykonywaniu zadań. Dlaczego Współcześni Muszkieterowie ? Powód był jeden a mianowicie chęć niesienia innym pomocy,a zawołanie muszkieterów " jeden za wszystkich, wszyscy za jednego " bardzo pasuje do naszego grona. Miła przyjazna atmosfera udzieliła się nam na czacie gildii. Mamy wśród nas nowych graczy którzy wystartowali 18 dni temu i osiągnęli w tym czasie 38 lewel. Na pewno jest to duży ich sukces. nauczyli się planowania gospodarki i wojsk. Pomocnych dłoni w gildii nie brakuje.Liderem Gildii jest wybitny Muszkieter beatas1964, kobieta która nabierała doświadczenia będąc w innych gildiach. Poznała wady i zalety więc postanowiła przy wsparciu przyjaciół stworzyć taką gildię gdzie każdy będzie się czuł dobrze, jak w rodzinie. Każdy aktywny gracz bez względu na lewel może do nas przystąpić ale warunkiem jest zawołanie muszkieterów.
    Regulamin gildii jest prosty
    1 Zadanie gildii wykonujemy tego samego dnia.
    a) nieobecność wpisujemy w notatkach gildii i nikt nie ma pretensji (zadań zawsze jest mniej niż członków)
    b) w czasie wakacji od 24 VI do 31 VIII przechodzimy z zadaniami w fazę urlopową i jak się uda to się zrobi
    2 Wzajemna pomoc
    3 Nie handlujemy surowcami otrzymanymi za rybkę
    więcej informacji można uzyskać u beatas1964, Gryf74, pirat11 ,connan58
    Ostatnio edytowane przez pirat11 ; 12.02.2014 o 17:03

  10. #20
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród


    Z okazji dnia Walentego Najserdeczniejsze życzenia dla Naszych Przemiłych Muszkieterek, Atos, Portos i Aramis
    Jeśli zdziwiona jest Twoja minka,
    Z jakiej okazji list ten wysłany,
    Przypomnij sobie, że Walentego
    Jest to Światowy Dzień Zakochanych.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.