Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Nie mozna wejsc do gry, żąda najnowszej wersji Flash Player

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra

    Nie mozna wejsc do gry, żąda najnowszej wersji Flash Player

    Mam najnowsza wersje Flash Player, tymczasem po nacisnieciu GRAJ, otrzymuje tylko komunikat o konieccnozsci zainstalowania najnowszej wersji Flash Playera i gra sie nie ładuje. Kolejny skandal..
    Problem, dotyczy przeglądarki IE, nic nie pomoga czyszczenie itp, itd. Z Firefokesm wszystko działa poprawnie.
    Problem pojawił się po południu..Rano jeszcze wszystko było dobrze...

    IE 9 na bieżaco aktualizowany i Flash Player 11,9,900,170, system Win Vista HP SP2 na bieżąco aktualizowany
    Ostatnio edytowane przez dionizos12 ; 27.12.2013 o 17:16

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Wiesz skandal to jest, że nie podałeś wersji flasha i jaką przeglądarki używasz

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez WuDwaKa Zobacz posta
    Wiesz skandal to jest, że nie podałeś wersji flasha i jaką przeglądarki używasz
    IE 9 na bieżaco aktualizowany i Flash Player 11,9,900,170, system Win Vista HP SP2 na bieżąco aktualizowany

  4. #4
    Heduan
    Widzę, że nadal są problemy z czytaniem i podawaniem jasnych informacji.
    A czy zaktualizowałeś Flash Playera dla obu wydań? W Panelu Sterowania w aplecie Flash Player proszę sprawdzić wersje dla ActiveX i dla wtyczki. I zapodać je tutaj na stronę. Ewentualnie jeżeli zauważysz swój błąd to przeproś.

  5. #5
    daveandnokia
    Poczytaj, doinformuj się tutaj, ja nie pracuję na IE, wolę Mozillę
    http://windows.microsoft.com/pl-pl/i...sh-not-working

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta
    Widzę, że nadal są problemy z czytaniem i podawaniem jasnych informacji.
    A czy zaktualizowałeś Flash Playera dla obu wydań? W Panelu Sterowania w aplecie Flash Player proszę sprawdzić wersje dla ActiveX i dla wtyczki. I zapodać je tutaj na stronę. Ewentualnie jeżeli zauważysz swój błąd to przeproś.
    Z Firefoksem (na tej samej maszynie, w tej samej konfiguracji) chodzi i nie pojawia sie zaden komunikat i nic nie musze sprawadzac...Mam to gdzies, uruchamiam instalator FP i sprawdzam czy jest zainstalowana najnowsza wersja, to wszystko... Rozumiem, ze według Ciebie mam byc ekspertem od FP, i konfigruacji Win, ktory zupelnie mnie nie interesuje, by pograc w jakas gierke. Bez przesady... Niby kogo mam przepraszac? I za co?

  7. #7
    daveandnokia
    widzisz, niektórzy nie wiedzą jak pomagać... a musisz pracować na ie w wersji 9? Pobierz i zainstaluj wersję 10, zainstaluj sobie flasha i zobacz co sie dzieje

  8. #8
    Heduan
    Ekspertem nie trzeba być, ale jak ktoś o coś cię prosi, to napisz co jest potrzebne. Jeżeli chcesz uzyskać jakąś pomoc oczywiście. Chyba, że lubisz "trzepać pianę".

    Jak Flash jest stary, tak zawsze jest wydawany w dwóch wersjach. Jedna w wersji Active X dla przeglądarki IE a druga jako wtyczka dla pozostałych przeglądarek. Ten twój cudnowny aktualizator Flash nie aktualizuje ich obu naraz. Wersję FlashPlayer można sprawdzać na dwa sposoby. Jeden sposób najlepszy to ten o którym wspomniałem wyżej. A drugi przez przeglądarki, osobno dla IE i osobno dla reszty przeglądarek.

    Użytkownik daveandnokia wspomniał jeszcze o problemach z bitowością przeglądarek, ale to nie jest problem, bo w wersjach 64bitowych Windows zawsze można uruchomić wersję 32bitową przeglądarki IE.

    Tak więc użytkowniku dionizos12, to nie jest żaden skandal, że gra wymaga najnowszej wersji FlashPlayera. Skandalem jest to, że nie potrafisz sobie poradzić z tak banalnym problemem. A jeżeli już nie potrafisz, to nie trzep piany, tylko czytaj, i słuchać co do ciebie piszą inni.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Heduan Zobacz posta

    J Ten twój cudnowny aktualizator Flash nie aktualizuje ich obu naraz.

    Użytkownik daveandnokia wspomniał jeszcze o problemach z bitowością przeglądarek, ale to nie jest problem, bo w wersjach 64bitowych Windows zawsze można uruchomić wersję 32bitową przeglądarki IE.

    Tak więc użytkowniku dionizos12, to nie jest żaden skandal, że gra wymaga najnowszej wersji FlashPlayera. Skandalem jest to, że nie potrafisz sobie poradzić z tak banalnym problemem. A jeżeli już nie potrafisz, to nie trzep piany, tylko czytaj, i słuchać co do ciebie piszą inni.
    Po pierwsze nie mój cudowny aktualizator, tylko uruchamiany linkiem z komunikatu aplikacji Setlters. Po drugie akurat aktualizuje obie. Po trzecie, proszę czytać ze zrozumieniem, mam zainstalowana wersje najnowszą dla wszystkich przegladarek (takze IE) i wszystko działa (takze ta gra, ale z Firefoksem), za wyjatkiem jednej gierki na IE. Gierki, gdzie znany problem z logowaniem sie przez IE rozwiązywała dzielna ekipa z BB chyba przez pól roku...

    Nie rozpoczynałem tego watku by słuchać standardowych porad zaczerpniętych z kolorowych gazetek komputerowych, lecz sprawdzić, czy ktoś z graczy się też z tym spotkał i jak (jesli) to rozwiązał. Dla mnie oczywiste jest, ze komunikat o wersji Flasha jest błędem aplikacji BB i nie ma nic wspólnego z wersją flasha...


    Problem zgłoszony do supportu, na razie na co się zdobyli, to porada by wyczyścić przeglądarkę...
    Ostatnio edytowane przez dionizos12 ; 28.12.2013 o 13:00

  10. #10
    Heduan
    Jeszcze raz zwrócę uwagę, chcesz się pienić to zmień forum.

    Czytam ze zrozumieniem i dopiero w ostatnim poście przeczytałem, że aktualizujesz obie wersje Flash Playera. Niestety zrzutu ekranowego nie udostępniłeś na dowód słów, więc może poczytaj sobie kolorowe gazetki abyś wiedział jak na przyszłość masz robić zrzuty, i jak je dołączać.

    Po za tym, jeżeli aktualizujesz tak od razu wszystko w swoim komputerze i jesteś taki fachowiec, że obrażasz innych, to sprawdź w historii aktualizacji jaką poprawkę wrzucił tobie do komputera Microsoft. Albo zerknij do dziennika systemu, co zmieniło się od ostatniego "niby" poprawnego uruchomienia gry pod IE. Sprawdź w dzienniku systemu, czy nie miałeś niepoprawnego zamknięcia Windows. W tym przypadku, należałoby uruchomić narzędzie do diagnostyki dysku twardego (CHKDSK <drive_letter> /F)

    Na przyszłość. Pamiętaj, na forum, to możesz PROSIĆ o pomoc, a nie nazywać wszystkiego skandalem.

    Jak na razie widać, to tylko jeden gracz ma takie problemy o których piszesz i jesteś nim ty. Więc wygląda na to, że sam sobie coś nagrzebałeś.

    Jest jeszcze jeden dość prosty sposób do zweryfikowania. Odinstaluj Flash Playera dla IE i zainstaluj go ponownie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.