Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Czy można stworzyć gildię z pawdziwego zdarzenia?

  1. #1
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Czy można stworzyć gildię z pawdziwego zdarzenia?

    Witam Wszystkich. Mam takie marzenie żeby stworzyć prawdziwą gildię bez leserów, w której każdego dnia priorytetem jest wykonanie zadanie gildii i w której przykładem jest lider gildii w ich wykonywaniu. Gildia oparta na uczciwości i demokracji.Jest wiele gildii już na słonecznym grodzie ale niestety po za chwaleniem się w swoich opisach nie wiele ma się to do rzeczywistości. W większości gildiach lider ma się za Boga a według mnie jest to kolejny PutinAktywni gracze uczciwi nie mają tu takiej gildii bo zawsze jest paru cwaniaków co na ich pracy próbuje osiągnąć korzyści. Zapraszam do dyskusji i proszę nie pisać że to jest tylko gra bo nikomu jej nie zabieram i uważam tylko że "GRA JEST DLA WSZYSTKICH A GILDIA TYLKO DLA AKTYWNYCH"

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam
    zgadzam się z Piratem że faktycznie w tych gildiach w których byłam zdarzało się że przywódcy przez kilka dni nie wykonywali zadań gildyjnych licząc na to , że ktoś innych za nich to zrobi. Chciałabym znaleźć wreszcie gildię gdzie każdy byłby zainteresowany wykonaniem zadania gdzie każdy z członków czułby się jak w rodzinie i mógł liczyć na swoich kompanów

  3. #3
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziękuję za wsparcie. Prawdą jest że gildie tworzą się głównie dla rozrywki i dobrze ale głównym zadaniem jednak powinno być zadanie gildii a potem wspaniała zabawa i wszyscy powinni tego przestrzegać . To jest uczciwe, nie może być tak że jedni zrobią a inni liczą że może im sie upiecze. Wszystkim wiadomo że nie wszystkie zadania są opłacalne a gildyjne to już całkiem nie są ale jednak trzeba je uczciwie wykonywać

  4. #4
    Osadnik Awatar Młodociany
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Pirat, taka gildia jest jak najbardziej możliwa do założenia. Skoro masz już pozytywną wizje gildii w swojej głowie, to nic innego Ci już nie zostało, jak stworzyć dokładnie takie miejsce jak opisałeś. Wszystko jest możliwe, tylko trzeba poświecić na to dużo czasu i jeszcze raz tyle pracy. Życzę powodzenia. Oby było, jak najwięcej takich gildii!




  5. #5
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzięki Młodociany za wsparcie i miłe słowa. Bez ludzi nic się nie stworzy oni są najważniejsi. Beatka ja z Tobą byłem chyba w gildii która miała w swoim opisie że u nich zadania są wykonywane w 18 godzin zawsze Bardzo chętnie bym widział Ciebie jako lidera a ze swojej strony służę wszelką pomocą a może Ty Młodociany też byś przystąpił do takiej gildii?

  6. #6
    Osadnik Awatar Młodociany
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety pochodzimy z dwóch rożnych światów (serwerów).



  7. #7
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    szkoda bardzo bo pewnie byśmy wspólnie zrobili coś z prawdziwego zdarzenia

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Widać już piraci maja tak że lubią wyzwania. Przyłączam się dwoma rękoma do Waszej propozycji. Taka gildia jest potrzebna dla uczciwych graczy co nie boją się wyzwań. Chcę do Was dołączyć

  9. #9
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kto też uważa że zabawa jest super ale po zrobieniu zadania gildii to proszę o wsparcie i namowę By Beatas1964 dała się namówić na lidera i wsparcie jej w tym to zapraszam. Tobie też Dziękuje Andrzejupiracie za chęć do przyłączenia się. Napewno będzie ciężko ale uczciwość i samodyscyplina zrobi swoje

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Można, można. Ja jestem tego przykładem, wszystkie moje gildie opierały się na tych zasadach i to się u mnie sprawdzało.
    Ostatnio edytowane przez Hajduk ; 27.12.2013 o 18:53

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.