Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Czy można stworzyć gildię z pawdziwego zdarzenia?

  1. #11
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To co sie stało że przestało się sprawdzać ?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie ma co dyskutować tylko zebrać prawdziwych aktywistów o stworzyć gildie

  3. #13
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kto miałby chęć przystąpić do takiej Gildii gdzie najpierw praca potem zabawa to można się już zgłaszać do Beatas1964 bo właśnie dała się przekonać i gildia już stoi pod nazwą Współcześni Muszkieterowie. Gildia liczy na jakość nie na ilość członków ta sama się powiększy gdy się zacznie sprawdzać a wieżę że takich jak my jest tu więcej i Słoneczny Gród będzie miał aktywistów w jednym miejscu czego sobie i Wam życzę z całej duszy

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzięki Pirat za zaufanie jeśli uważasz że się nadam na Lidera to chętnie stworzę wraz z Tobą innymi graczami nową gildię. zapraszam zatem wszystkich którzy chcą coś zmienić do tworzenia nowej gildii

  5. #15
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gildia jest tak mocna jak jego lider jeśli lider będzie słaby to i gildia będzie nie wiele warta.Zadania gildi nie mają na celu wzbogacenia nas tylko wyłapaniu słabych ogniw w gildii.jeżeli ktoś ma problem z wykonaniem zadania np. wydaj 40 wozów to tylko świadczy że jego gospodarka jest słaba

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Łańcuch jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo i dlatego stworzymy mocny łańcuch. Dostałem właśnie informacje od Beatas1964 że nabór do nowj gildii rozpoczyna się dzisiaj o 17.30 ze względu na czas karencji. Będziemy mieli gildie z prawdziwego zdarzenia i będzie to jedyna gildia która będzie mogła się nazywać Gildią bo te pozostałe to zwykłe kafejki

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja moge do wax

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    hmmm taka gildia jest możliwa do max 40 osób a może i tutaj przesadziłem...18g zadanie gildyjne ..z dajmy na to zadaniem poznaj 2 przygody..nie ma opcji by gildia ponad 50 osobowa tego dokonała w tym czasie, każdy ma swe życie ..a co dopiero 100 osobowa..
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 29.12.2013 o 02:40
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak od siebie dodam ze ja jestem za wycofaniem monet gildyjnych, sklepu i zadań gildyjnych. Dlaczego? Są trzy powody.
    -Zadania są obłędne na 50 lvl w stosunku do pozyskiwanego surowca. Taniej jest kupić monety od słabszego gracza. Biorąc pod uwagę częstotliwość dobrych ofert w sklepie.
    -Jakość przedmiotów do kupienia za ową walutę. Nie chodzi o to czy 4k za geologa jest drogo, bo nie jest. Ale po prostu mieć do wyboru jednego geologa to jak nic nie mieć. Osoby które stwierdzają że maja już wystarczającą ilość geologów są zblokowani i owa oferta tylko zniechęca ich do zadań. Do tego co robi w ofercie... makaron który działa 8 godzin i jest droższy od koszyka egzo? (względem wartości monet gildyjnych w przeliczeniu na zwykłe). Dlaczego tak się uparli w fotelach ze to będzie podstawa ofert?
    -Projekt z wyborem (ankieta) tego co ma być w ofercie. Nie dość że ankieta jest tak biedna ze człowiek nie wie czy wybrać dwa pół kilowe kamienie czy kilo żwiru stojąc na polu kamieni a potrzebując kupić masło. Do tego zazwyczaj wygrywa jakiś syf typu geolog, bo otworzą dwa serwery przyjdzie kilka tysięcy nowych graczy. Starzy odejdą, przyjdą na ich miejsce nowi i oni potrzebują geologa. A co z tymi co graja dłużej i śmieją się kiedy widzą taki cyrk? Nie ze się żale. Ale ja do cholery nie mam co robić w tej grze. No może miałem przymus logowania się codziennie aby dostać wieże. No to spoko. Ale nic po za tym w grze nie mam do roboty. Lvl wbity, fasole uzbierane i wydane. Wyspa zabudowana. Magazyny może nie w pełni zapełnione ale nie gram w tą grę aby mieć pełne magazyny. I co dalej? Jestem na takim etapie, ze nawet jak kupuje drop to rzucam w niego jakieś wsparcie czy katapultę bo nie chce mi się nawet woja wysyłać... Bo mnie stać.
    Może nie byłem testerem i nie dostałem GEJTA, jestem z tych trochę nowszych ale i starszych graczy. I skoro ja dostrzegam ten problem to jak go widza inni Ci co mieli 50-ki niespełna rok temu. Co im dali? Baśniowe? Baśniowe to przeżytek, chyba ze ktoś z nudów bije przygody co nie jest niczym innym jak oglądanie w kółko tego samego (nagranego) odcinka teleekspresu. Nie mówię że mają wiecznie coś nowego wprowadzać. Ale żeby stworzyli coś z czego ludzie za każdym razem będą czerpać taką sama frajdę. PvP pewnie nie będzie, a jak będzie to ja będę miał chyba z 4 lata gry na karku. Co jest raczej rzeczą komiczną. Ale jeżeli w rezultacie planowania gry przez BB mam się doczekać tylko corocznego coraz większego magazynu to ja podziękuje. Kiedyś były plany graczy. Wprowadzili wszystko za jednym zamachem (czyt. ulepszony magazyn prowiantu). I dalej jak projekty mają zamykać się w dziedzinie zwiększania ilości rang i koloryzowania czatu i nicków. Jeżeli tak to ta gra nie jest chyba dla mnie tylko dosłownie pegi-7.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 29.12.2013 o 05:05

  10. #20
    Osadnik Awatar pirat11
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Masz dużo racji w tym co piszesz.Od ponad 6 miesięcy mam 50 LVL i nie tylko ja bo Beatas1964 i andrzejpirat też.Krawców robię w trzy godziny i znam już na pamięć każdy blok i każdy obóz. Faktem jest że monety gildii nie mają wartości (ja za nie kupuję Myersa wiadomo po co) BB dawno się skończyły dobre pomysły i dlatego zajełem się pomaganiem innym, ale nie wszyscy na to zasługują bo wielu jest cwaniaków dlatego chcę znaleźć ludzi ambitnych i tylko sumienne wykonywanie zadań gildii jest wstanie pokazać kto jest kto. Tu kolega napisał że wykonanie zadania "poznaj 2 przygody" jest ciężkie Zgadzam się z nim że jest takie ale tylko dla słabych. Jestem wstanie sam zrobić 5 przygód w jedno popołudnie.Jest wiele sposobów na jego wykonanie i wiele możliwości. Najprostszym rozwiązaniem jest kupić dropa.Gildia Współcześni Muszkieterowie już działa i prowadzi nabór liderem jest Beatas1964 jest wspaniałą kobietą i super towarzyszem w grze.Zrobię wszystko żeby ta gildia i ludzie w niej byli dumni

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.