Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [Pytania] Świąteczna dekoracja The Settlers Online

  1. #11
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Edekheh, wystarczy nick.

    szkielek15, Twoja praca jest już widoczna w temacie ze zgłoszeniami.

    Efsien, akceptacja poszczególnych postów nieco trwa, jednak Twój został już potwierdzony. ^^

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Stwórz świąteczną dekorację związaną z The Settlers Online.
    Rysunek świątecznej postaci (wykonany ręcznie, nie na komputerze)
    Wykonałem ręcznie projekt postaci, która mogłaby się objawić graczom w trakcie serii zadań poprzedzających wydarzenie świąteczne, albo też towarzysząca użytkownikom w trakcie eventu. Mimo iż sens tego konkursu jest taki, że gracze mają kopiować w "kreatywny" sposób już utarte motywy związane ze świętami Settlersowymi to jednak wydaje mi się iż powinien ten jak i następne konkursy być rozbudowanym o możliwość prezentowania własnych, autorskich propozycji, które mogłyby urozmaicić wydarzenie z którym akurat jest związany konkurs. Dotychczas nie śledziłem tych konkursów i nie wiem czy już padła kiedyś podobna propozycja..... wiem, że jest osobny temat na forum gdzie gracze mogą prezentować własną twórczość inspirowaną grą The Settlers. Mimo wszystko chciałbym poznać zadnie ekipy Blue Byte na ten temat.... niezależnie od odpowiedzi i tak prześlę pracę, najwyżej zostanie odrzucona

  3. #13
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    SynJutrzenki, odniesienie się do gry może być bardzo proste, np. logo lub napis "The Settlers Online" - to wystarczy. Praca nie musi przedstawiać elementów pochodzących bezpośrednio z gry, ważne jednak, by była związana z projektem. To autor pracy decyduje w jaki sposób. ^^

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.