Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, iż taka funkcja byłaby użyteczna?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    35 81.40%
  • Nie

    8 18.60%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Obracanie budynków

  1. #1
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj

    Obracanie budynków

    Przydałaby się możliwość obracania budynków aby było możliwe lepsze dopasowanie ich do wymogów i kształtów naszej wyspy. Jako przykład mogę wskazać młyn wodny. Aktualnie można ustawiać go jedynie w pozycji horyzontalnej, ale dobrze fajnie byłoby aby można było ustawić młyn wodny w pozycji wertykalnej. Rozumiem iż wymagałoby to większej ilości roboczogodzin przy w drożeniu tego, ze względu chociażby na grafikę, która aktualnie nie jest tworzona (tyły budynków).

  2. #2
    GrzechuGrek
    Właśnie. Skoro BB ma takie problemy z oprogramowywaniem to może niechby zrobili chociaż te grafiki, bo w tym są jednak dobrzy

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Mlyn wodny to jeszcze nic
    Zobacz sobie na testowy ile epicki sklad drewna zajmuje
    Z nim moze byc problem nawet u mnie a mam sporo miejsca jeszcze

  4. #4
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A pomyśleliście jak zmienią się czasy produkcji, na bank tego nie zrobią, co najwyżej dekoracje i to tez jak by gwiazdka z klejnotów im do siedziby wpadła, ehh..>>
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  5. #5
    Osadnik Awatar Młodociany
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Mlyn wodny to jeszcze nic
    Zobacz sobie na testowy ile epicki sklad drewna zajmuje
    Z nim moze byc problem nawet u mnie a mam sporo miejsca jeszcze
    Przeraża mnie myśl, że będę musiał gdzieś wcisnąć ten budynek.
    Generalnie pomysł fajny, o ile rzeczywiście nie nastąpi żadne zaburzenie czasu produkcji.


  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Młodociany Zobacz posta
    Przeraża mnie myśl, że będę musiał gdzieś wcisnąć ten budynek.
    Generalnie pomysł fajny, o ile rzeczywiście nie nastąpi żadne zaburzenie czasu produkcji.
    Cieszmy sie ze obnizyli koszty zadan

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    65
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Ulepszony magazyn

    Witam wszystkich graczy.

    W zwiazku z tym, iz magazynow nie mozna przestawiac tylko trzeba je najpierw wyburzyc i zbudowac od nowa. A znajac realia gry wyspa jest troche mala i nie kazdy ma mozliwosc przestawiania oraz checi wiec moze by tak wprowadzic mozliwosc obracania ulepszonych magazynow pionowo jak i poziomo ze wzgledu na swoja niewymiarowosc. Zapraszam do dzielenia sie opiniami.
    Ostatnio edytowane przez Black_Patrick ; 25.06.2015 o 01:20

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Wątki zostały połączone. Proszę o korzystanie z wyszukiwarki przed napisaniem nowego tematu.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale czy to takie bardzo potrzebne może jak już niech zrobią tylko na te większe budowle tj. młyn wodny, epicki skład drenwa, jest jeszcze wspaniała rezydencja, ona jest ogromna.

  10. #10
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    jestem na NIE
    ano dlatego że to powoduje dodatkowe kłopoty z ustawianiem budynków - bądzmy szczerzy - jak ktoś stawia na siłę wszystko i wyburza pokolei i buduje od nowa całe łańcuchy to może opcja ta byłby użyteczna, ale ja osobiście to mam budynki które nie zmieniły pozycji od pierwszego dnia gry.

    łańcuchy produkcyjne mam w porządku i nie zmieniam nic chyba że naprawdę muszę, miejsca jak narazie wystarcza i nie mam tłoku - jak nie wierzycie zapraszam do odwiedzenia mojej wyspy
    +A+M+D+G+

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.