Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś takie większe urozmaicone menu ?

Głosujących
104. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK !!!

    98 94.23%
  • NIE !!!

    4 3.85%
  • Tak, ale dodałbym ... zostawię info w poście !

    2 1.92%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Nowe większe menu gwiazdy + filtr + odnośniki

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem "za" ale settlersy, chyba staną całkiem jak po głupich wstawkach do władyki i innych drobiazgach wyszły problemy, to co dalej?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przede wszystkim proszę umożliwić jednym przesunięciem suwaka zrobienie minimum 100 jednostek wojska, a najlepiej 1k. Super by było sie w końcu doprosić o opcje wstrzymywania/wznawiania produkcji jednym przyciskiem dla danych budynków.

  3. #13
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez mjuzik Zobacz posta
    Przede wszystkim proszę umożliwić jednym przesunięciem suwaka zrobienie minimum 100 jednostek wojska, a najlepiej 1k. Super by było sie w końcu doprosić o opcje wstrzymywania/wznawiania produkcji jednym przyciskiem dla danych budynków.
    tutaj dyskutujemu o menu gwiazdy a nie o koszarach ;P

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Spoko, wybaczysz mi?

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    podoba mi się pomysł........jestem za........

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.06.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    supeeeer

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    za

  8. #18
    GrzechuGrek
    Właściwie dziwię się, że BB od początku takiego czegoś nie zrobili - tym bardziej że nie jest to żaden genialny i innowacyjny pomysł, tylko coś dość oczywiste, co powinno być w grze od samego początku.

  9. #19
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB udowodniło dzisiaj, że można połączyć bufy: "łapka królika" dziś była w ilości 2szt. Dlaczego zatem do tej pory nie można łączyć w paczki (minimum 25szt, najlepiej 100/250) takich bufów jak kosz egzo, czy takowa łapka etc.
    Ja osobiście wolał bym zakładki jakie są do tej pory, ale z dodaniem podziału na przygody i inne (budynki/ozdoby), ale bez odhaczania(to samo dodać w kantorze i handlu bezpośrednim).
    Odnośnie grubasów, na bank nie zrobią, aby wpadało do gwiazdy od razu, bo po coś w sumie ta gwiazda jest, ale zaznaczyć zasoby jednego typu i je na raz dodać to by było porządne ułatwienie, jak na raz wysłać wszystkich generałów na przygodę i jak przypiąc menu gwiazdy i je przesuwać (bo tu dodamy dopałkę żelaza, tu omniziarno, a tam paczkę pokarmu)
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  10. #20
    Lipek
    Kto nie jest "za" ten z ...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.