Zamknięty wątek
Strona 1 z 116 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1155

Wątek: obszar serwera uszkodzony

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra

    obszar serwera uszkodzony

    widzę, że ten temat został przez BB zepchnięty w niepamięć (trudno znaleźć go w problemach technicznych) i zablokowanie funkcji przenoszenia budynków w grze uznano za satysfakcjonujące, a tu.. Zonk,.., zburzenie budynku i późniejsze odbudowanie go w innym miejscu, jak dla mnie, znaczyło: cytuję "obszar serwera uszkodzony",.., i.. game over,..,

    i choć burzenie budynku, a następnie stawianie go w innym miejscu, jak najbardziej, jest przenoszeniem, tak samo płacenie za produkt jest gwarantem jego działania,.., thesettlersonline.pl już nie jest wersją beta a nie działa,..,

    ps. może tylko ja tak mam, ale wątpię,.., eS,..,
    edit: wiadomość skończyłem pisać o 03:25,.., nawet czasu polskiego nie znają,..,
    edit: wiem, gdzie się ustawia czas,,
    Ostatnio edytowane przez eS_de_ville ; 15.12.2013 o 16:24 Powód: post niżej

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czas ustawiasz w ustawieniach .
    Ostatnio edytowane przez jemen2 ; 15.12.2013 o 10:02

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Czas jest wyświetlany LOKALNIE, w zależności od preferencji użytkownika

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziś podczas gry, a dokładniej podczas robienia przygody "Okradać bogatych", więc na swojej wyspie nawet nie byłem, zostałem wyrzucony z serwera. Ponowna próba zalogowania pokazała taki obrazek:

    Czyżby powrót uszkodzenia wyspy przy przenoszeniu budynków?

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chyba ostzeżenie przed przenoszeniem budynków nie zostało jeszcze przez BB odwołane. Nigdzie takiej informacji nie znalazłam. Moze coś mi umknęło

  6. #6
    daveandnokia
    Ja odkąd wprowadzili fixa z przenoszeniem budynków od razu zaczałem przenosić budynki oraz rozpocząlem przygodę. I nie miałem żadnych problemów do dziś (tfu tfu tfu), więc jest to jak najbardziej dziwne, lecz bynajmniej nie z powodu niby-błędu przenoszenia budynków.

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar kjuikusss
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tez mi sie sprawa rypla i na wyspe wlezc nie moge. Ciekawi mnie czy jest mozliwosc ogarniecia tematu przez najjasniejszych technikow czy tez olac mam tso i przerzucic sie na cos innego :/

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam istnienie problemów... również od 2 dni nie mogę uruchomić gry - u mnie obszar serwera uszkodził się w momencie zbierania kolekcji z wyspy... o.O

  9. #9
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I mnie ta przypadłość dopadła, ale nocny skrypt naprawił to około 6 nad ranem.
    Nie wiem co mogło być przyczyną, bo komunikat może być z dużym opóźnieniem w stosunku do przyczyny uszkodzenia strefy gry, dopiero podczas synchronizacji bazy danych.
    Ostanie co robiłem to zburzenie urodzinowej siedziby i postawienie w jej miejsce złotej wieży.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 30.12.2013 o 17:54
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kjuikusss Zobacz posta
    Tez mi sie sprawa rypla i na wyspe wlezc nie moge. Ciekawi mnie czy jest mozliwosc ogarniecia tematu przez najjasniejszych technikow czy tez olac mam tso i przerzucic sie na cos innego :/

    Najlepiej zacznij szukac cos nowego , tak na zapas Tak czy siak i tak Ci sie znudzi jak bedziesz mial 50lv poltora roku ,a jedyna mozliwoscia rozwiniecia sie bedzie zbudowanie szkolki drzew egzotycznych

Zamknięty wątek
Strona 1 z 116 1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.