Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za ponownym napisaniem gry?

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak jestem za

    9 31.03%
  • Nie wiem

    5 17.24%
  • Niech zostawią tak jak jest

    15 51.72%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jak nie umiesz naprawić to zrób to od nowa.

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Jak nie umiesz naprawić to zrób to od nowa.

    Coraz częściej w grze pojawiają się różne błędy więc pomyślałem że programiści powinni wszystko napisać od nowa. Możliwe ze podczas pisania gry na nowo poradziliby sobie z większością problemów, a może nawet pogadaliby z innymi grupami programistów (tymi od innych gier BB) i wprowadziliby bezbłędnie jakieś ciekawe nowości (np grupowanie w gwieździe bo podobno jest w Anno).

    Czas realizacji to na oko ze 3 miesiące czyli 1 kwartał - jeśli dobrze pamiętam to do Wielkanocy nie ma eventów więc spokojnie powinni się wyrobić.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    byłbym za tym VAN aby natychmiast ktos policzył płace owych programistow ..plus ich wszelkie socjale plus zarobek sredni z ostatniego roku za last year i wyciągnoł średnia za owe 3 miesiące.... i wyslal ci obciazenie na konto
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 14.12.2013 o 18:18
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Niech zostawia bo bedzie tylko gorzej...

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Duszysko40: chyba nie rozumiesz, to jest ich praca i powinna być na bieżąco wykonywana prawidłowo a skoro nie jest to powinni to poprawić i nie bardzo rozumiem dlaczego ja mam im za to płacić? Gdyby potrafili to naprawić to dawno by to zrobili a skoro nie robią to powinno zrobić wszystko od nowa (my gralibyśmy na obecnej wersji po poprawieniu przesuwania a oni równocześnie pracowaliby nad obecną wersja napisaną od podstaw z pominięciem błędów).

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie no van ..forum łyknie wszystko wszak za wszelkie pomysly nie ponosisz zadnej odpowiedzialnosci..w zaden sposob a wlk szkoda..moze by było o polowe takich watkow mniej oni ponosza odpowiedzialnosc bo wszak traca klientow..jesli cos nie dziala..polecam watek drwala nad drwale, ktory to robi wszystko w swym zyciu najlepiej np. i nie toleruje w zaden sposob niczego..a ja szczerze jestem za mlody w tej grze aby sie do konca wypowiadac..ale pare eventow przezylem tutaj
    Nie pamietam eventu szczerze w ktorym by reszta gry w jakis tam sposob nie ucierpiala..ty grasz pare miesiecy dłuzej tj okolo 8smiu..wiec zupelnie nie rozumiem watku..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  6. #6
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    oni ponosza odpowiedzialnosc bo wszak traca klientow..jesli cos nie dziala..
    Nie pamietam eventu szczerze w ktorym by reszta gry w jakis tam sposob nie ucierpiala..ty grasz pare miesiecy dłuzej tj okolo 8smiu..wiec zupelnie nie rozumiem watku..
    i to jest w sumie najzabawniejsze,co event ponoszą "wielką" odpowiedzialność i co event coś nie działa. Ciekawe czy ich ta odpowiedzialność nie rusza;p
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 15.12.2013 o 15:15
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    i to jest w sumie najzabawniejsze,co event ponoszą "wielką" odpowiedzialność i co event coś nie działa. Ciekawe czy ich ta odpowiedzialność nie rusza;p
    generalnie polecam nie meczyc sie na tso tylko zalozyc swoje i trzepac kase ..)
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  8. #8
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja generalnie polecam używać sensowniejszych argumentów, bo te na poziomie "zrób sam lepiej" są już oklepane i nudne. Pomijam ich zerową wartość.
    Ale jak już tak zaczynasz to nie, nie musze założyć swojego żeby widzieć że można lepiej. A i tak, męcze sie tutaj straszliwie.
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 15.12.2013 o 15:28
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    a ja generalnie polecam używać sensowniejszych argumentów, bo te na poziomie "zrób sam lepiej" są już oklepane i nudne. Pomijam ich zerową wartość.
    Ale jak już tak zaczynasz to nie, nie musze założyć swojego żeby widzieć że można lepiej. A i tak, męcze sie tutaj straszliwie.
    podejrzewałem, jakas granica absurdu to jest moj pkt widzenia i moj argument to ze nazwieesz go bezsensownym absolutnie go bezsensownym nie czyni to jeno odmienny pkt widzenia
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.