Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Limit na przedmioty epickie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat

    Limit na przedmioty epickie

    Od jakiegoś miesiąca zacząłem zbierać gwiezdne monety, żeby wymienić je na klejnoty, a te później na kopalnie klejnotów. Jakież było moje zdziwienie, gdy chciałem część wymienić i okazało się że jednorazowo można kupić chyba 1 paczkę, a kolejną po 7 dniach ... Czyli postawienie kopalni klejnotów zajmie mi prawie 4 lata? Ładna mi nagroda ... Nie chce się brzydko wyrażać, ale chyba kogoś pokręciło z tym limitem

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, jak chcesz postawić kopalnie to albo czekasz 4lata (w praktyce pewnie mniej) albo wydajesz kase i stawiasz od razu, ta gra jest tak zbudowana, jak chcesz mieć coś szybko to bez wydania realnej gotówki się nie obejdzie. Kazdy element za gwiezdne ma cooldown, premka i klejnoty najdłuższy.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Licząc cotygodniowe premie zajmie to prawie 2 lata :P ale nawet bez limitu, liczyłem sobie że całość zajmie mi ze 4 miesiące, a przynajmniej dla mnie nie jest to szybka opcja :P

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z niezrozumiałych dla mnie powodów nie ma informacji w momencie kupna pierwszego towaru o limicie czasowym.
    Dopiero kiedy za szybko chcesz kupić kolejny dowiadujesz się, że musisz poczekać.
    A wystarczyła by krótka linijka tekstu "Oferta limitowana, możesz kupić jedną co 24 (48 itd) godzin.
    Inna para kaloszy że powinni to zmienić z 24, 48 godzin czy 168 na 1 dziennie, jedną na 2 dni czy jedną w tygodniu.
    Chociaż oczywiście byłoby najfajniej gdyby limitów nie było

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę że raz na jakiś czas wprowadza możliwość handlu kryształami. Tak wiec pewnie będziesz miał jeszcze okazje szybko wybudować kopalnie.

  6. #6
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Myślę że raz na jakiś czas wprowadza możliwość handlu kryształami. Tak wiec pewnie będziesz miał jeszcze okazje szybko wybudować kopalnie.
    Jesli po tlumaczeniach o naduzyciach znow wprowadza handle klejnotami ( w postaci prezentow ) to bedzie najgorsza ze wszystkich ich niedorzecznych decyzji

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wystarczy że handel kryształami w takiej formie jak był, będzie od odpowiednio wysokiego lvl, wtedy będzie mała szansa na oszustwo, tak jak obecnie z miksturami czy strzelbami, jeszcze nie dało sie słyszeć mi aby ktoś został oszukany.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez jacek399a Zobacz posta
    Licząc cotygodniowe premie zajmie to prawie 2 lata :P ale nawet bez limitu, liczyłem sobie że całość zajmie mi ze 4 miesiące, a przynajmniej dla mnie nie jest to szybka opcja :P
    Bo kopalnie klejków to nie budowla dla niedzielnych ciułaczy z logowań..

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Metz Zobacz posta
    Bo kopalnie klejków to nie budowla dla niedzielnych ciułaczy z logowań..
    Masz racje - to budowla dla osob, ktore mysla, ze kupujac ja staja sie lepsze od innych graczy czego, obserwujac od dluzszego czasu Twoja aktywnosc na forum, jestes idealnym przykladem... Niestety musze Cie rozczarowac - mylisz sie

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Zabolała Cie moja wypowiedź jak widze, drobny ciułaczu. Niezależnie od tego, jaką teorie sobie dorobisz, akurat w tej kwestii mam racje.
    'Uzbierać' to sobie można z kieszonkowego na lizaka.A kopalnie są po to, żeby je kupić i mieć 'wy...ane' na niebieskie przez rok czasu.

    Zauważyłem też ciekawą prawidłowość - pierwsza reakcja każdego nieudacznika, to udawanie psychoanalityka. Mamy w Polsce samych specjalistów od psycho analizy. Zaraz pewnie dowalisz, że Ty przynajmniej masz życie - kolejne popularne stwierdzenia gamoni, którym brakuje argumentów. Bo przecież jak ktoś ma coś więcej, to na pewno dlatego, że nie ma życia. Usprawiedliwianie własnej nieudolności świetnie Wam idzie
    Ostatnio edytowane przez Metz ; 16.12.2013 o 17:47

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.