Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: magiczna fasola

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia

    magiczna fasola

    O co chodzi z tą fasolą ?
    Skąd ją brać ?
    Do czego jest potrzebna ?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Potrzebna do zakupów 'U kupca' w dziale epickie. Skąd ją brać ? Poczekaj kilka dni, w poniedziałek będą się nią rzucali w kantorze

  3. #3
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    a co się w poniedziałek dzieje?

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    magiczne fasolki masz z przygód o krawczyku i z handlu, łodygi robisz z fasolek w bajkowym zamku, wszystkich zakupów dokonujesz u kupca w zakładce epickie przedmioty, w poniedizałek w kalendaarzu eventowym masz do wyboru 500 fasolek albo 350 gwiezdnych monet

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście gracze z niższymi lvl nie użyją gwiezdnych monet więc wybiorą fasolę a nie majac 42lvl na nic im się nie przyda więc będą wyprzedaże fasoli xD

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A jesteś pewien, że nie mogą używać gwiezdnych monet? Na pewno nie mogą ich zdobyć z przygód, ani nie mogą ich kupić, ale wydaje mi się, że właśnie tego dnia mogą wejść w ich posiadanie, a z tego co kojarzę to na zakup przedmiotów za GM nie było chyba ograniczeń levelowych (chyba, że się mylę, to oczywiście wówczas masz rację). Mogą zatem kupić dla siebie lub komuś w prezencie np. wsparcie dystansowe itp.. Pomijam oczywiście opłacalność takiego postępowania.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez pet999 Zobacz posta
    A jesteś pewien, że nie mogą używać gwiezdnych monet?
    Co to ma do rzeczy Gwarantuje ci, że nikt nie będzie sprawdzał czy jak wybierze sc to będzie mógł sobie za nie kupić. Nie ma co gdybać, gratisowe monety zawsze przemawiają do tłumu

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pet999 Zobacz posta
    A jesteś pewien, że nie mogą używać gwiezdnych monet?
    Tak jestem pewien, sprawdzałem ofertę jak nie miałem 50-tki, a i obecnie nie zmienili tego (poprosiłem znajomego z gildii i powiedział ze na wszystkich przedmiotach ma blokadę na 50lvl)

  9. #9
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Tak jestem pewien, sprawdzałem ofertę jak nie miałem 50-tki, a i obecnie nie zmienili tego (poprosiłem znajomego z gildii i powiedział ze na wszystkich przedmiotach ma blokadę na 50lvl)
    Tak samo jak ktoś Ci prześle np. miksturę w formie prezentu, to odbierzesz tylko wtedy jak bd mial 50 poziom w grze.

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.