Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Zalegające obiekty w menu gwiazdy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat

    Zalegające obiekty w menu gwiazdy

    Witam,BB_xaar mam pytanie odnośnie zalegających (przynajmniej u mnie) dziesiątek gadżetów typu,skrzynki,mury,pomniki itp.nie można tego sprzedać,więc może w nowym magazynie prowiantu można by było przemielić na surowce wtórne ?...podobnie z niechcianymi przygodami typu zakazane eksperymenty czy dzieci sawanny,tez można by odzyskiwać surowce...ciekaw jestem odpowiedzi

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    e-rick, niestety na chwilę obecną nie ma planów związanych z wprowadzeniem takiego rozwiązania. Najprawdopodobniej w nieco dalszej przyszłości pojawi się możliwość przekazywania wspomnianych obiektów (handel). Jeśli natomiast przedmioty te utrudniają Ci korzystanie z menu gwiazdy, powinno dać się je usunąć.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Skoro temat się już pojawił, chciałem zapytać kiedy będzie dostepny handel pomnikiem betatestera. Przez jakiś czas budynek był zdatny do handlu.

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Metz, budynek ten nie powinien być zdatny do handlu. Jeśli taka możliwość była faktycznie dostępna w przeszłości (niestety sobie tego nie przypominam), to był to błąd.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    o jak mi przykro Metz ... nie dostaniesz mojego Beta-testera

    i tak bym ci go nie sprzedal

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak, była przez krótki czas jakieś pół roku temu. Akurat wtedy, kiedy nie miałem na tyle monet żeby go sobie zafundować >.>
    Przy okazji prosze zbanować Okogiego, za to, że nielegalnie wszedł w posiadanie w/w pomnika który miał trafić do mnie ;>
    Ostatnio edytowane przez Metz ; 11.12.2013 o 18:51

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Metzu .... tak nie wolno !!! jak zbanowac ?? za co ??
    zdobylem go legalnie

    ale zawsze mozesz wejsc na moja wyspe sobie go poogladac


  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Cóż, pozostaje mi jedynie czekać na kolejny taki błąd.
    A z Tobą łobuzie jeszcze się policze :P

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez e-rick Zobacz posta
    Witam,BB_xaar mam pytanie odnośnie zalegających (przynajmniej u mnie) dziesiątek gadżetów typu,skrzynki,mury,pomniki itp.nie można tego sprzedać,więc może w nowym magazynie prowiantu można by było przemielić na surowce wtórne ?...podobnie z niechcianymi przygodami typu zakazane eksperymenty czy dzieci sawanny,tez można by odzyskiwać surowce...ciekaw jestem odpowiedzi
    W Anno online - innym dziecku BlueByte poradzili sobie z tym w kilka miesięcy po premierze gry gdyż od razu ktoś mądrze zauważył, że zaczął się w "gwieździe" robić bałagan. Tutaj w TSO trwa to niestety kilka lat. Była bardzo dawno temu ankieta mojej produkcji na ten temat tutaj ale przecież i tak tego nikt nie bierze pod uwagę. Są pewne oznaki takie jak ukazanie się cyferek przy buffach, że się to kiedyś zmieni na lepsze. Mógłby się jeden z programistów tso przejść do biura obok i zapytać się jak to się robi

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    e-rick, niestety na chwilę obecną nie ma planów związanych z wprowadzeniem takiego rozwiązania. Najprawdopodobniej w nieco dalszej przyszłości pojawi się możliwość przekazywania wspomnianych obiektów (handel). Jeśli natomiast przedmioty te utrudniają Ci korzystanie z menu gwiazdy, powinno dać się je usunąć.
    Problem polega na tym że sporo rzeczy da się sprzedać ale nikt tego nie chce nawet za darmo bo to śmieci A jakby nowy magazyn miał funkcje zrobienia np z Dzieci Sawanny kilku mapek to zawsze byłoby coś, wyrzucić szkoda bo grubasy troche kosztowały żeby naznosić tych przygód.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.