Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Zalegające obiekty w menu gwiazdy

  1. #11
    Fachura
    Cytat Zamieszczone przez TheNewKing Zobacz posta
    Problem polega na tym że sporo rzeczy da się sprzedać ale nikt tego nie chce nawet za darmo bo to śmieci A jakby nowy magazyn miał funkcje zrobienia np z Dzieci Sawanny kilku mapek to zawsze byłoby coś, wyrzucić szkoda bo grubasy troche kosztowały żeby naznosić tych przygód.
    obecnie bardziej sie wzbogacisz jak otworzysz dzieci i podniesiesz kociolki niz mialbys pare mapek dostac, poza tym taki temat juz sie przewijal prawdopodobnie wiecej niz raz i od tego czasu nic sie nie zmienilo

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez e-rick Zobacz posta
    Witam,BB_xaar mam pytanie odnośnie zalegających (przynajmniej u mnie) dziesiątek gadżetów typu,skrzynki,mury,pomniki itp.nie można tego sprzedać,więc może w nowym magazynie prowiantu można by było przemielić na surowce wtórne ?...podobnie z niechcianymi przygodami typu zakazane eksperymenty czy dzieci sawanny,tez można by odzyskiwać surowce...ciekaw jestem odpowiedzi

    Wstaw na bazar za rybe na 100% ktos kupi.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Achazu Zobacz posta
    Wstaw na bazar za rybe na 100% ktos kupi.
    fajnie , tylko ze ja np mam 400 dzieci sawanny i 400 zakazanych experymentow .... wyobrazasz sobie wystawianie tego pojedynczo na handlu ????
    juz lepiej kasowac po koleji jak leci choc i to jest meczace :P
    faktem jest ze przyniesienie przez grubasa dzieci sawanny to jest kara bo lepiej dostac te chocby 6 mapek , choc obecnie i tak stracily na wartosci... ale one ida w jedno miejsce i nie smieca gwiazdy ....

    jesli nie chca juz wprowadzic przerabiania tego to chociaz grupowanie w 1 slot by sie przydalo , bo odpalenie przygody tez wiaze sie z 'lizaniem'' suwaka ... z czasemm czlowiekk sie nauczyl gdzie co jest ale wolalbym miec te 400 zakazanych w jednym obrazku

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.