Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby były powiadomienia ze strony głównej przesłane jako wiadomość w grze

Głosujących
68. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, chcę aby przesyłano taką wiadomość na skrzynkę w grze.

    61 89.71%
  • Nie chcę, idzę sensu ani potrzeby.

    5 7.35%
  • Mam inne zdanie na ten temat.

    2 2.94%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Powiadomienia o nowej wiadomości na stronie głównej

  1. #11
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Powinna być taka notka co się pokazuje ze za 15minut będzie konserwacja, czy cos pojawia się na środku ekranu będąc w grze.

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez hjkrsettlers Zobacz posta
    JA jestem za tym zeby zrobili ta gre jak sie nalezy i, zeby nie trzeba bylo jej co tydzien wylaczac na 8 godzin bo to *%^*%*&%, a poza tym kiedy wreszcie zaczna przedluzac premie na budynkach, pewnie nigdy roak jak nigdy nie zrobia hj sie nalezy, jaja co tydzien na 8 godzi gra off
    wyłączanie to konserwacja. to jak z samochodem, nie musi się psuć ale na przegląd trzeba oddać, nawet jak nie było usterki.
    po drugie, przedłużanie premii nie ma znaczenia bo jak chcesz mieć prace non stop to rzuc dłuższą niż przerwa, jak nie możesz, to zatrzymaj budynki.
    produkcja trwa więc dlaczego premia miałaby być wydłużana ?
    zrozumiałe by było gdyby produkcja była zatrzymana, wtedy premia by przepadała więc wymagałaby wydłużenia.

    konto premium wydłużają bo przez ten czas nikt nie może z niego korzystać a nic ono nie produkuje, ale premie na działających budynkach, normalnie pracują.

  3. #13
    daveandnokia
    "Hor4cy",
    ale samochodu nie oddajesz do przeglądu co tydzień? Tak na powaznie raz na miesiąc zgodzę się na konserwację całości, ale raz na tydzień? Ta gra istnieje już długo, a dalej smolą się co tydzień. Najgorsze jest to, że czasami konserwacja zamiast pójść na dobre dla graczy to jeszcze coś spindolą i część graczy ma problem. Tak wiem, gra jest za darmo itp. itd., ale chyba w końcu nauczyli się na swoich błędach i chyba przejść z Beta do Omega:P

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.