Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: "Monety na ulicy" - problem.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    "Monety na ulicy" - problem.

    Witam. Mam problem z zadaniem "Monety na ulicy (Zyskaj 1szt. Monet, dzięki średnim poszukiwaniom)". Mój problem wygląda następująco; już 2 razy odkrywca przyniósł mi monety i zadania nie zalicza. Co mogę z tym zrobić ?. Pisałem z ludźmi na czacie "Pomoc" i doradzili mi żeby wysłać na jeszcze jedne poszukiwania a jak to nie poskutkuje to wysłać na krótkie, bo może coś się pomyliło i wgl... A Wy, jak uważacie co powinienem zrobić ?. Z góry dziękuję za odp. i pomoc

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    a moze na pomocy maja racje moze blad w tlumaczeniu ja cholera nie znam tego zadania albo bylo b dawno..na twoim miejscu wysylalobym na wszelkie poszukiwania az zaliczy..czesto sa bledy w tlumaczeniu takich rzeczy
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Monety na ulicy tycza sie na pewno Średnich poszukiwań, jeśli mimo że twój Odkrywca znalazł monety na tych poszukiwaniach i nie zaliczyło to jest to błąd, najlepiej wysłać opis do supportu a oni przekarza dalej do odpowiedniego działu tech. bo inaczej tego rozwiązać sie nie da

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.