Zamknięty wątek
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 97

Wątek: Odkrywcy a prezenty.

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowy Świat
    mi dziś 17 przyniosło w sumie 285

  2. #22
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Cóż mam powiedzieć ja, kierownik ledwie 2 odkrywców zatrudnionych w tawernie?
    Jak cokolwiek z tego wyciągnę to będę się cieszył. Na razie ledwo 33 prezenty, poszukiwania długie trwają.
    Spokojnie z czasem się dorobisz odkrywców , po za tym w teraz na pewno coś kupisz za prezenty a za rok sobie to odbijesz każdy zaczynał z małą ilością odkrywców.
    W następnym roku będzie event z jajami wiec sobie 2 sprawisz , a resztę za gemy kupisz i bez użycia pln.

    A wracając do tematu na 14 szybkich dzisiaj przynieśli:
    Wolni z tawerny będą dopiero jutro.

    2 razy 50
    4 razy 30

    Czyli uzyskałem 220 prezent jak na zysk dzienny jestem zadowolony i zszokowany , swoją drogą w porównaniu do poprzednich lat teraz zyskuje się bardzo wiele.
    Rok temu odkrywcy przynosili tylko od 1 do max 5 prezent , i żeby mieć all kupione człowiek na handlu kombinował

  3. #23
    Poznańczyk
    2 odkrywcy - jeden pod artefakty, drugi pod granit i taki wynik :

    1x Bliskie - 2x 5prezentów
    3x średnie - łącznie 56prezentów
    2x bardzo dalekie - 112prezentów.


    3zwykłych, nie ulepszonych :
    3.b.dalekie - 0prezentów

    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Poznańczyk ale Ty wiesz, że na artefaktach to ani jednego ci prezentu nie przyniosą! Gdzieś o tym xaar napisał
    Odkrywce mam zrobionego pod artefakty, a nie że wysyłam go po artefakty. ^^
    Każdy odkrywca jest inaczej ulepszony, każdy inną liczbe prezentów przynosi
    Ostatnio edytowane przez Poznańczyk ; 09.12.2013 o 17:38

  4. #24
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Poznańczyk ale Ty wiesz, że na artefaktach to ani jednego ci prezentu nie przyniosą! Gdzieś o tym xaar napisał

  5. #25
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ja mam 14 szybkich odkrywców i wysyłam tak:
    wieczorem ślę wszystkich na długie, wtedy rano przynoszą mi prezenty,
    rano puszczam 7 na długie i 7na średnie, z czego około 15.00 wysyłam jeszcze raz 7 na średnie,
    Wieczorem za każdym razem (sumując) mam około 200-300 prezentów.

    Dziś w sumie przynieśli mi 248 prezentów.
    Ostatnio edytowane przez Angelkaxd ; 08.12.2013 o 22:46

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  6. #26
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Poznańczyk ale Ty wiesz, że na artefaktach to ani jednego ci prezentu nie przyniosą! Gdzieś o tym xaar napisał
    Pewnie na skarb wysyłał, tylko opisał, że odkrywca jest 'nakoksowany pod artefakty'. PS - jak można nakoksować pod granit, poza tą opcją średnich poszukiwań, która niewiele daje?

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    odkrywcy dzielnie przynoszą prezenty, bo wiedzą że to ich ostatnia misja w grze.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Janusz_Wąsaty Zobacz posta
    odkrywcy dzielnie przynoszą prezenty, bo wiedzą że to ich ostatnia misja w grze.
    A niby dlaczego? Jeszcze są poszukiwania artefaktów, no i poszukiwania skarbów… dwie minuty i masz dziennie 300 grantu i 200 rudy złoża

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ktoś się orientuje jakie jest % prawdopodobieństwo odnajdywania prezentów, w zależności od długości poszukiwań ? Na wszystkich takie samo, czy tez na b. długich większe ? Bo z tego co pamiętam (ale to chyba było na evencie wielkanocnym) przynosili z b. długich na 100%, czyli zawsze, a czym krótsze poszukiwania tym mniej szans na znalezienie.

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez pioskl Zobacz posta
    Czy ktoś się orientuje jakie jest % prawdopodobieństwo odnajdywania prezentów, w zależności od długości poszukiwań ? Na wszystkich takie samo, czy tez na b. długich większe ? Bo z tego co pamiętam (ale to chyba było na evencie wielkanocnym) przynosili z b. długich na 100%, czyli zawsze, a czym krótsze poszukiwania tym mniej szans na znalezienie.
    Mnie wygląda, że prawdopodobieństwo na każdych poszukiwaniach jest takie samo. Czy wyślę na krótkie czy na długie, czy na bardzo długie to z 17 prezenty przynosi od 6 do 10 odkrywców.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.