Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zmiany oraz Event Zimowy

  1. #1
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zmiany oraz Event Zimowy

    Wszyscy rozprawiają o pudełkach, o lodowych, o korzyściach, o stratach. Tak źle i tak niedobrze 0

    Idą święta, BB nas naprawdę zasypało. Co zasługuje na plus:
    - bombowe pudełka, te "surowcowe" też, ale mniej cieszą niż "błekitne" 0
    - masa prezentów, można je zdobyć na wiele sposobów, jest ich więcej niż poprzednio,
    - nowe budynki - magazyn prowiantu 2. Można powiedzieć, że darmowe mięcho i ryby 0. Przy takich wydatkach można osiągnąć milionowe złoża znacznie szybciej 0 A milion... to na jakiś czas starczy 0 Zapominamy o pracy rybaków 0
    - kalendarz "adwentowy" - fajna sprawa, fajna nagroda za cierpliwość,
    - czcionka nazw i opisów złóż. Dla mnie jest ona rewelacyjna, mniejsza, ale bardziej ściśnięta, przejrzysta i czytelna na tle wielu kolorowych budynków. Z tego jestem chyba najbardziej zadowolony, bo to oszczędza moje oczy 0))

    Na zero:
    - nie wiem czy zauważyliście, ale nie ma już Eventu Świątecznego, czy Bożonarodzeniowego, jak to bywało nazywane wcześniej. Jest po prostu Zimowy 0. Święta są boczkiem 0

    Na minus?
    - np. brak przenoszenia budynków, ale myślę, że to naprawią,
    - brak konkursów świątecznych, ale wiem, że coś będzie 0
    - brak dodatkowych prezentów na święta... ale jak co roku będą (tylko niektórzy będą narzekać, że znówu coś dają za darmo 0 ...)

    Zima, święta pełną parą 0

    Pozdrawiam wszystkich korzystających z gry z uśmiechem i zabawą 0
    Skrzydła do góry!

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No czcionka jest rewelacyjna

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nowy magazyn prowiantu też niczego sobie Poza tym kalendarz adwentowy świetna sprawa

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja jak narazie mam mega radochę z tej czcionki :P. Taka pierdoła a cieszy :-).

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.