Zamknięty wątek
Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 176

Wątek: Mistrz architektury - wieże i lodowe

  1. #101
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    No to teraz ma taniej. Ale weź pod uwagę że osoba która z 40 poziomem kupi drop w którym wypadnie tańsza wieża znowu mija się z celem.(...)
    Bzdura. Wartością wieży jest wieża. Wartością psa pies, a kozy koza. "Wartość nominalna" to nie jest żadna wartość tylko metoda manipulowania popytem przez podaż zapisów księgowych.

  2. #102
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy ja wiem.. Polecą ceny map ( atrament ), co mnie akurat bardzo cieszy. Skoro mapy to i czarni.
    Lodówki bardzo szybko znajdą nabywców, a po evencie jedyną szansą na zdobycie kolejnych będzie najazd = powrót do starych cen.
    Cała reszta? Sprzedaż ozdób typu glorietta czy królik nigdy nie stanowiła mocnej gałęzi handlu, a raczej sporadyczne wymiany handlowe. Ludzie zostaną z masą śmieci w gwieździe i nic się nie zmieni.

  3. #103
    Osadnik
    Dołączył
    25.11.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez TheMe Zobacz posta
    Przemyslane pod katem finansowym to one napewno sa, bo ludzie sie na nie rzucili jak glupi. Czy przemyslane z perspektywy gry...

    Sa sobie budynki specjalnie po 50, 100, 140 populacji. 50 zbedne, bo to samo jest z rezydki za grosze. Zostaje wieza i lodowa - lodowa leci czesciej, do tego stopnia, ze zalewa rynek. Czyli, wieza zbedna, co ma wplyw na przygode (bractwo), ktorej chyba nikt przy zdrowych zmyslach przez dluzszy czas nie bedzie robil, co z kolei ma wplyw na niedawno wprowadzone gwiezdne monety, bo to najczesciej chyba do bractwa ludzie kupowali wsparcia dystansowe. Dalo sie zrobic z glowa, zeby cena troche spadla spadla, dostepnosc wzrosla, balans wieza-lodowa sie nie zachwial i wciaz byl sens robic bractwo? Dalo, wystarczylo odpowiednio ulozyc pare procentow, by wspolgraly z realiami gry. Nie chodzi o plakanie i lament, chodzi o sam fakt, ze pewnej ustalonej wczesniej struktury trzeba sie trzymac, bo sie sypie czesc gry i po poczatkowej euforii ("och, ach, mam 50 lodowych") na dluzsza mete to nie ma sensu.

    Dlugoterminowo i tak nowy magazyn prowiantu psuje wiecej Lodowe kiedys tam do jakiejs normalnosci wroca w koncu, kwestia map, przygod i zbednych odkrywcow nie
    nikt nie zbiera dla ekscytacji sie nimi , poprostu reguly gry ... ktos jest na tyle madry zeby sprzedawac je w tym monencie gdzie raz dali taki wspanialy prezent to brawo , brawo , moze masz tam z 10-20 ofert wiec czym tu sie obawiac , trzeba brac i nie gadac ! byc moze przez te pieru-lamento nie bedzietakiej okazzji

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    (...)...stracą na tym że dropy stają się realnie mniej wartościowe(...)
    Nominalnie mniej wartościowe. Wieża z pudełka jest tak samo produktywna jak ta z dropa i "realnie" ma tę samą wartość.

  5. #105
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    No nie wiem, mam wszystkie manufaktury a nie zburzyłem jak dotąd ani jednego smolarza i nadal brakuje mi węgla.
    Ja się pozbyłem już 3 smolarzy... Niby nie dużo, ale ...

    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    No nie wiem. Ja zyskałem, ale wartość...
    No nie wiem, jakoś Ty caly czas nic nie wiesz. Sorki za OT 0 ale nie mogłem się powstrzymać.
    Skrzydła do góry!

  6. #106
    Początkujący Osadnik Awatar kashya1958
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    czy ktos kogos zmusza do grania? i do kupowania klejek? niech napisze......

  7. #107
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowy Świat
    Przecież teraz nie ma sensu kupować najazdu. bo i z jakiej paki, posiadłościami zaraz bedzie rynek zasypany, tęczowy śnieg przynoszą jak głupki a kopalnia nic nie warta
    Dla expa wydać 1,5k klejków bzdura. Można mieć za to 20 mistrzów architektury

  8. #108
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    mi sie poodoba caly pomysl z zdobywaniem tego wszystkiego !

  9. #109
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł z Pudełkami uważam za fantastyczny, zadowala graczy i właściciela gry - wszyscy mają duży zysk

    Na dzień dzisiejszy ten Event zanosi się na najlepszy w historii TSO.

  10. #110
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zobaczymy jak to będzie, skoro mówicie że będzie po staremu to się tego trzymajmy.

Zamknięty wątek
Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.