Zamknięty wątek
Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 176

Wątek: Mistrz architektury - wieże i lodowe

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    no jakby nie patrzeć i tak musisz wydać z 25k-35k klejnotów aby sobie rezydencje zwykłe zamienić, dobrze ze nie wbijałem normalnych na lvl5 ^_^
    Myślę, że niekoniecznie trzeba byłoby wydawać taką astronomiczną kwotę. Cena lodowych posiadłości spadła i o ile nic nie zmienią w prawdopodobieństwie dropów, dalej będzie spadac. Spokojnie mozna kupować lodowe posiadłości na handlu. To posuniecie BB powinno takze obiniżyć cenę najazdu wikingów.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Warszawa2012 Zobacz posta
    Nie mart się, może wraz z ta dodatkowa konserwacją "poprawią" prawdopodobieństwo Pewnie szybciej to skorygują niz blokadę przesuwania budynków
    Nie martwię się ale nie wiem czym deweloperzy takich gier kierują się podczas wprowadzania takich modyfikacji...
    takie wpadki odbierają radość z gry...
    za cenę przygody można mieć 2-3 lodowe rezydencje kilka kopalni plus dodatki a i ulepszony magazyn czy wieża wiedzmy może się trafi....

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tantanos12 Zobacz posta
    Rozumiem, że kolega kupił masę najazdów a teraz lodowa za powiedzmy 500kleju. No cóż rynek padnie pod naporem tego dobra, ale BB zarobi, bo wielu kupi klej za real gotówkę. Za jakiś czas wprowadzą nowy budynek i od nowa się będzie toczyć gra. Sam miałem sporo kleju, to wydałem na pudełeczko a co mi tam.
    Też mi się wydaje, że niedługo mogą wprowadzić nowy budynek

  4. #14
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    GADACIE GŁUPOTY

    na Słonecznym grodzie lodowa już kosztuje 12k-14k zapewne jej cena spadnie to sądzę że to nie będzie korzystne, te osoby co mają klejnoty lub monety zamienią sobie zwykłe rezydencje na lodowe posiadłości. Cena rezydencji spadnie, oraz osoby co będą się logowały systematycznie przez miesiąc zyskają szansę, na zarobek. Bo jak ktoś nowy zyska od razu te 12k monet... naprawdę mu pomoże bo po co początkowym osobom populacja 10k.


    Inna sprawa jak wam zmieni grę... będziecie mieli zamiast 5k .. 15k populacji.... na pvp skorzystacie :P .... będziecie zamiast 2 robić 3 krawców dziennie ??:>

  5. #15
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak źle, tak nie dobrze, wciśnij alt+f4 i wyjdź przewietrzyć głowę bo ci żyłka pęknie i dopiero bedzie

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Egzekutor_Guns Zobacz posta
    Odechciało mi się grać
    +1. Mi tez, gra przestala byc grą troche :/

    No ale ludzie chcieli latwiej...

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Muss Zobacz posta
    Nie martwię się ale nie wiem czym deweloperzy takich gier kierują się podczas wprowadzania takich modyfikacji...
    takie wpadki odbierają radość z gry...
    za cenę przygody można mieć 2-3 lodowe rezydencje kilka kopalni plus dodatki a i ulepszony magazyn czy wieża wiedzmy może się trafi....
    Myślę, że głównie kierują się chęcią zysku Natomiast faktycznie obok plusów powszechna dostępność lodowych rezydencji ma tez swoje minusy. Gra staje się co raz łatwiejsza. Wraz z wprowadzeniem premium można wbić o wiele szybciej 50 lev. Wprowadzili mnóstwo ułatwień, przyspieszających rozwój wyspy i to może część graczy demotywowac.

  8. #18
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Warszawa2012 Zobacz posta
    Myślę, że niekoniecznie trzeba byłoby wydawać taką astronomiczną kwotę. Cena lodowych posiadłości spadła i o ile nic nie zmienią w prawdopodobieństwie dropów, dalej będzie spadac. Spokojnie mozna kupować lodowe posiadłości na handlu. To posuniecie BB powinno takze obiniżyć cenę najazdu wikingów.
    zgadza się z czasem i nasyceniem rynku cena spadnie... zapewne pod koniec eventu będzie można ją za 5k monet kupić. Najazd może aż tak mocno nie spaść pamiętaj że to przygoda z dużą ilością expa i jednak unikatowość kupna tylko za 1,5k klejnotów będzie sprawiało że będzie trzymać cene, bo ktoś wydał te 1,5k klejnotów i teraz nie będzie je sprzedawał po 3monety ^_^

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wywrócili handel budynkami nieźle, handlarze maja już dziś słynny "czarny czwartek" - ale krok BB znakomity. Typowy na koniec gry, nachapac się PLNów za sprzedaż klejów ile można. Przez miesiąc sms'y będą lecieć nie strumieniem, ale rzeką. I o to BB chodziło -proste

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Mistrz architektury - wieże i lodowe

    Witam, kiedy przestaniecie rozdawać za darmo wieże wiedźmy i lodowe posiadłości ?? Piszę "za darmo" bo inaczej tego nazwać nie można gdy kupując 5x premii pt. Mistrz architektury dostaje się np. 3x lodowa posiadłość za marne 500 klejnotów gdzie Najazd wikingów kosztuje 1495 klejnotów i szansa wynosi 30%. Efektem tego błędu jest nurkowanie cen w/w przedmiotów z 20k do 10k - co zamierzacie napisać graczom, którzy przez ostatnie pół roku inwestowali monety oraz klejnoty w Najazd wikingów próbując zdobyć lodową posiadłość ?? Toż to krach w kantorze

    poxdrawiam
    p

Zamknięty wątek
Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.