Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Święta - pytania, odpowiedzi

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Święta - pytania, odpowiedzi

    W tym temacie będziemy narzekać, dyskutować i kłócić się. A więc do boju. Zaczynam/y :

    Pytanie : ktoś się domyśla jak będzie wyglądać sprawa z przedmiotami świątecznymi - kolekcjonerskimi ? Na testowym leżało ich multum, a tutaj - ja teraz ani jednego, mój znajomy też. A więc, czy uzbieranie na te parę prezentów fantów będzie nam zajmować 2 tygodnie ?
    I rozumiem, że to ma być tylko dodatek, ale jeżeli mamy uzbierać tyle tych pierdółek to niech się one pojawiają.
    Na testowym leżało ich multum i z tego co zaobserwowałem to testowano tam chyba tylko ich poprawne wyświetlanie na osadce
    Wiem, że mamy dopiero początek eventu, ale zaskoczyło mnie, że na 2 losowania nie ma ani jednego fantu.

    Jak Wam wypadają te przedmioty ? Ile ich zebraliście ?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak na razie nikt z kim rozmawiam nie dostał. Obawiam się że nie wgrali tego, bo na testowym od samego początku się pojawiały.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pojawią się z nowym zadaniem zbierania przedmiotów kolekcjonerskich.
    Spokojnie

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakoś się nie pojawiły :/ A zadanie już mam...

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z nowym.

    No mam nadzieję, ale na testowym od razu kolekcja była "świąteczna"

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Poczekamy, zobaczymy. Tak jak mówisz RedJul do wieczora powinny się pojawić. Z dyniami chyba też był mały poślizg

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dyni to niewiele się pojawiało i nie miały wielkiego znaczenia. Tu stoi się z zadaniem.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Dyni to niewiele się pojawiało i nie miały wielkiego znaczenia. Tu stoi się z zadaniem.
    Ja mogę z nim postać trochę. Nie boli mnie to. Ciekaw tylko jestem jak dużo będzie się pojawiać tych przedmiotów świątecznych. Dla mnie normalną sytuacją byłaby ta, w której możemy kupić te 10 prezentów co 3 dni, lub mniej. Wszystko zależy od tego ile ich będzie się pojawiać na osadce.
    Inna sprawa to taka, że te fanty były na testowym testowane od miesiąca. I mimo to nie udało im się ich umieścić w 1 rzucie

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj
    A wiadomo coś na temat ile paczuszek przynoszą, z jaką szansą i na jakich poszukiwaniach odkrywcy?

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U nas jest właśnie Xaar i mówił że po respawnie bedą kolekcje, pożyjemy zobaczymy jak nie to ludziom z supportu proponuję brać L4

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.