Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Brak możliwości przenoszenia budynków

  1. #31
    daveandnokia
    to ja mam inny teraz problem. Mi znikają ścieżki... są luki albo tam gdzie przeciągnąłem linię po jakimś czasie znikła. Relog itp. nic nie dało, pisanie do supportu też na razie nic, nie spodziewam się szybkiej reakcji, bo wiem jak to jest. I to zaczęło się własnie od ostatniej konserwacji... Aha, jeszcze zapomniałem dodać, iż stawiałem drogę w tym samym miejscu kilkakrotnie tuż po zniknięciu, a i tak uparcie zniknie ci...

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Jest fajnie , zaginiony Ulepszony magazyn odzyskany i jako bonus dodatkowy zwykły magazyn powracający do gwiazdy Dzięki BB, trochę to trwało, ale rozumiem, że to te dłuuuuuuuugie święta na to wpłynęły , fajny i sprawny kontakt z supportem. Może niektórzy uznają to za herezję ale cieszę się z takiego załatwienia sprawy i sprawności kontaktów z BB

  3. #33
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie też znikaja drogi daveandnokia.
    <Boardwarrior i hater>

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.