Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Nie logowanie sie gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nie logowanie sie gry

    Moje sposrzezenia sa proste developer nie pozwala Mi sie zalogowac na gre, wiec odpuszczam


    Nikomu nie moge sie poskarzyz bo gra nie dziala, z nikim takowej umowy nie podpisalem chodz 'oj ie dam' Regulaminu dla graczy nie posiadacie Co posiadacie dla graczy Rzeczpolitej Polskiej

    Bardzo prosil bym regulainu dla Rzeczy Pospolitej Polskiej W razie czego, to nie mam do kogo sie odwolac, moze ddo UE hehe

  2. #2
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Donzo Zobacz posta
    Moje sposrzezenia sa proste developer nie pozwala Mi sie zalogowac na gre, wiec odpuszczam


    Nikomu nie moge sie poskarzyz bo gra nie dziala, z nikim takowej umowy nie podpisalem chodz 'oj ie dam' Regulaminu dla graczy nie posiadacie Co posiadacie dla graczy Rzeczpolitej Polskiej

    Bardzo prosil bym regulainu dla Rzeczy Pospolitej Polskiej W razie czego, to nie mam do kogo sie odwolac, moze ddo UE hehe
    obstawiam że ten bełkot jest efektem złamania zasady "piłeś? nie pisz".
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 05.12.2013 o 04:41
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    obstawiam że ten bełkot jest efektem złamania zasady "piłeś? nie pisz".
    Pani Thodris Serdecznie Witam

    Cynicznie sobie napisalem ;logowania' lecz tak duzo gram ze moge popisac cos o zasadach?

    Lecz dalej sie pytam gdzie w regulamonie setlersow jest jakis cytat badz punkt o zlamani mych nerwow < tez cynicznie

    lecz jest taka zasada do supportu nigdy se nie dostaniesz jezeli nie bedziesz Miec plecow i tutaj pewnie ta zasada panuje tzw: demokratyczna

    Lecz ja sie pytam dlaczego mnie konto nie chodzi to juz jest pasyw: tzw: komunistyczna

    Ze sie pytam dajej dlaczego carze moje konto nie trybi? car odpowie: zatrybi kiedy, a ty podwladny wiecej takich rzeczynie zadawaj i nie balamoc lud! Innym razem zostaniesz stracony i Twe Plemie przepadnie wraz z Toba .. mogl ym tutaj dopisywac wiele, lecz na wzgledy ekonomi zaprzestane nad kropka.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Donzo masz rację - odpuść sobie.

    A my czekamy, aż się konserwacja skończy.
    Ale najpierw praca ....

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Donzo masz rację - odpuść sobie.

    A my czekamy, aż się konserwacja skończy.
    Ale najpierw praca ....
    Odpowiedzial kiedys sluga Panu nie bede pracowal! Pan mowi do slugi to bedziesz mury Mi tutaj stawial
    Pan > Alez Ci dam 3 oiro za godzinke i Mi tutaj smigasz Sluga pyta sie pana starczy Mnie to do emerytury!
    Pan odpowiada ja juz zarobile na dogach, a mnie o Twa emerytute sie nie pytaj....

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Hegemon
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Donzo
    Zmień dilera;D
    MOBO: GA-770T-D3L / AMD Athlon II x4 640 BOX (cache L3) 3,0GHz / 4GB DDR3 1600 / Gigabyte GTX750 2GB DDR5 / Samsung SpinPoint F3 HD103SJ 1TB / Samsung SpinPoint F1 HD103UJ 1TB / Seagate Barracuda 80GB

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niech go ktoś przytuli i herbatki z cytrynką zrobi. My tym czasem czekamy na koniec konserwacji ... minimalizować przegladarke i do pracy rodacy - za te trzy ojro za godzine, jak autor tematu wyżej przedstawił

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez W4tchdog Zobacz posta
    Niech go ktoś przytuli i herbatki z cytrynką zrobi. My tym czasem czekamy na koniec konserwacji ... minimalizować przegladarke i do pracy rodacy - za te trzy ojro za godzine, jak autor tematu wyżej przedstawił
    herbatka z cytrynka nie zla rzecz, tylko czy mi by cos takiego przelka przez gardlo patrzac na biedne dzieci i nic nie robiac? Bardzo latwo wydawac pieniadze na rzecz glodujachych 33mln, a do rodziny trafia 2
    i reszta na biednych i po sklepach robimy szopki zbierajac na bmw lub dom wymazonej Corki Jurza wiadomo ze rzad to nie widzi moze chwalic sie sukcesami spoleczenstwa ' BO MY DLA UKRAINY ZROBILI" Polacy niech bieduja guzik nas to interesi Lepiej wszystkim KOlobiedy przejsc i walic hot dogi do japy i taki mysli na koniec dnia pojde sie pomodle i Grzechy zostaly oswobodzone i dalej idziemy dzialac hehe Prosze poczytac BIBLIE czy tak nakazuje chszczscianizm ◄ TAM ZAPRASZAM
    Ostatnio edytowane przez Donzo ; 05.12.2013 o 08:03

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Donzo.. cokolwiek bierzesz to bierz tego pół... ale dilera masz dobrego nie rozdrabnia towaru

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez W4tchdog Zobacz posta
    Niech go ktoś przytuli i herbatki z cytrynką zrobi. My tym czasem czekamy na koniec konserwacji ... minimalizować przegladarke i do pracy rodacy - za te trzy ojro za godzine, jak autor tematu wyżej przedstawił
    Wiesz kolego ile ja dla spoleczestwa zrobilem? Majac studia to sobie pracowale w hospicjum i patrzalem jak inni odchodza Teraz robie to samo lecz z jedna roznica jestem Patologiem i patrze by wykryc Twej bliskiej osobie nieszczesna chorobe Moze zakonczymy na tym? Twa wspaniala rozmowe.

    Cytat Zamieszczone przez Cloovn Zobacz posta
    Donzo.. cokolwiek bierzesz to bierz tego pół... ale dilera masz dobrego nie rozdrabnia towaru
    Dlaczego tak sadzisz ze biore? Kolego kochany pisze to co mysle i tyla... Zle ze mam inny obiekywizm do Ciebie? Wiem ze za czasow komunizmu bys mnie zaszczelil.....Tylko z jedna roznica czy bys zyl teraz Jezeli masz pytania zapraszam i chetnie odpowiem

    Cytat Zamieszczone przez Cloovn Zobacz posta
    Donzo.. cokolwiek bierzesz to bierz tego pół... ale dilera masz dobrego nie rozdrabnia towaru
    Nie stety nie posiadam swojego kateringu zywie sie sam i nie potrzeba Mnie dystrybutorow Lecz jak bys mial dobry towar jakis to chetnie zasiegne smakiem

    Cytat Zamieszczone przez Cloovn Zobacz posta
    Donzo.. cokolwiek bierzesz to bierz tego pół... ale dilera masz dobrego nie rozdrabnia towaru
    Czego ma brac pol?.. pracy na dobe heh to bardzo dziekuje.. Lecz jest inna sytuacja W sumie od dielera chcemy jak najmniej
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 05.12.2013 o 13:06 Powód: Połączenie czterech postów

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.