Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: dlaczego

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    dlaczego

    dlaczego mnie ocenzurowano?
    czyzby zdecydowal fakt, ze uzylam emocjonalnego słowa z gwiazdkami ( ocenzurować bardziej się nie da), czy fakt, ze rozmawiałam o plytach znanego zespołu, czy chodzilo o osoby, zktorymi konwersowalam? wg mnie to chore. proszę o uzmysłowienie mi, jakie słowa,zdania,zachowanie, spowodowaly cenzure


    .

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    za używanie gwiazdek jest ban.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A dokładniej jeśli na czacie w twoich wypowiedziach są widoczne gwiazdki, znaczy to że używasz słów niezgodnych z regulaminem dlatego otrzymałeś Bana- wiem że bez sensu ale taki jest regulamin.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlaczego tego typu pytanie zadajesz nam, maluczkim użyszkodnikom forum a nie bezposrednio zgłaszasz tego typu zapytania do supportu?? No chyba że to miało przyjać forme wyzalenia się, a to z całego serca łaczymy się z Tobą w bólu <ironia mode dla rozluźnienia atmosfery;P>

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pytanko: jak rozróżnić gwiazdki wstawiane przez system od gwiazdek wpisywanych z klawiatury ?

  6. #6
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mądry moderator weźmie cie na szept i spyta co miałeś na myśli używając gwiazdek,poprosi o wyjaśnienie sprawy i ewentualnie upomni.
    Jeśli uzna ,ze twoja wina jest oczywista da Ci bana ku otrzeźwieniu.
    Tępy moderator od razu walnie bana ,nie wnikając w szczegóły.
    Pechem graczy jest to ,ze moderatorów z prawdziwego zdarzenia jest tu naprawdę niewielu.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety są i słowa które wpadają do cenzury a nie powinny np sławne "nie podsłuch.uj" z racji że zawiera niecenzuralne słowo. I tak jak napisał Mundek w takim przypadku mod powinien pomyśleć co tam mogło być a nie banować na siłę zwłaszcza ze my swoje wypowiedzi zawsze widzimy bez gwiazdek więc nawet nie wiemy że gwiazdkujemy.

  8. #8
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Mozna tez dostac bana za:
    "Ja Ci powiem, ..."


  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    dzięki...przyjelam dowiadomosci....a napisałam tutaj,bo bladego pojęcia nie miałam, gdzie mam się zglosic i swój protest song odspiewac jeszcze raz dzięki

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.